PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -645
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 10 apr
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
Sugar Factory
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
013
Tilburg
wo 11 apr
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
Vooruit
Gent
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Lab 111
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Westerkerk
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
1
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
1
do 12 apr
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen

dinsdag 10 april 2018

Maria de Fátima - Nacht in Lissabon Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om alles Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Zijlstra - Waterman Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Paul de Munnik TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Presentaties Academie voor Popcultuur Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Luna Mae / Rimon / Roufaida Melkweg, Amsterdam
20:00
Esther Apituley Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Subspace + Psychotic Lumberjacks CD Presentatie Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Christophe Willem Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Romain Virgo Paard, Den Haag
Foto Lily Allen
Lily Allen Sugar Factory, Amsterdam
1
Foto George Ezra
George Ezra Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sunflower Bean Trix, Antwerpen
20:00
Collabro TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Nilüfer Yanya
Nilüfer Yanya Paradiso, Amsterdam
1
20:15
Her Majesty Zaantheater, Zaandam
20:15
Daan Boertien / Raoul Steffani Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Het Musiater, Zevenaar
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Erg heel Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Joris Teepe De Oosterpoort, Groningen
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son Patronaat, Haarlem
20:30
Lazuli Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mógli Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 3 Merleyn, Nijmegen
21:00
Justin Nozuka 013, Tilburg

woensdag 11 april 2018

Ali B - Koorts De Meenthe, Steenwijk
Daniel Lohues Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
George van Houts - Kom Plot Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Trijntje Oosterhuis Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg De Kring, Roosendaal
The Bootleg Sixties Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Kortrijk, Kortrijk
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater 't Speelhuis, Helmond
Saman Amini Theater Bellevue, Amsterdam
Herman van Veen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Munnik Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - De Onzen Theater De Veste, Delft
William Boeva - Reset Vooruit, Gent
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Foto En Vogue
En Vogue Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Heppie de Peppie Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rockin'Roulette Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Marlon Williams Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Pierre Lapointe La Madeleine, Brussel
20:00
Jamie Stewart Lab 111, Amsterdam
20:00
Black Foxxes Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Sunflower Bean Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Concertovaliante Barokensemble Westerkerk, Amsterdam
20:00
Macklemore Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Kevin Hedon, Zwolle
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Clouseau 013, Tilburg
20:00
Taylor Bennett Botanique, Brussel
20:00
The Van Jets Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Cunninlynguists Melkweg, Amsterdam
20:00
Maaike Ouboter C.C. De Werf, Aalst
20:00
Stef Bos - Kern Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg Venray, Venray
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Prince Tribute Band Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Vreemde Kostgangers De Maaspoort, Venlo
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Nits Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Alex Klaasen - Showponies Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Ruben Hein De Helling, Utrecht
20:30
HIT Finale singer-songwriter Patronaat, Haarlem
20:30
Justin Nozuka Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Romain Virgo De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jan Akkerman Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Flip Noorman - De Big One Theater De Omval, Diemen
20:30
Emilio Guzman - Kom dan! Meervaart, Amsterdam
20:30
Nouveau Vélo ACU, Utrecht
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Tommy Got Waxed Bimhuis, Amsterdam
20:30
Hannes Minnaar Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
The Pine Box Boys Burgerweeshuis, Deventer
Foto Grandbrothers
Grandbrothers Doornroosje, Nijmegen
1
21:30
Sheesham & Lotus & ‘Son Vera, Groningen
22:00
Fickle Friends Paradiso, Amsterdam
Foto Lewsberg / Pip Blom
Lewsberg / Pip Blom Merleyn, Nijmegen
1

donderdag 12 april 2018

Herman van Veen Schouwburg Hengelo, Hengelo
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pagina -645