Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
15:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Club27
Edegem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bijstand
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
19:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Energiehuis
Dordrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Hedon
Zwolle
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
Magasin 4
Brussel
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
woensdag 18 april 2018
20:00
Old Ditch Riverhoppers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Pip Blom
Cinetol, Amsterdam
20:00
Racoon
De Bosuil, Weert
20:00
Maaike Ouboter
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leonie Meijer - Bella Italia
De Meenthe, Steenwijk
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Muze, Noordwijk
20:30
Jakob Bro, Joey Baron en Thomas Morgan
De Oosterpoort, Groningen
20:00
A.J. Croce
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
CLASSSH: Ion Ludwig / Orkest van het Oosten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Wulf
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jules Deelder / Levi Manner
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tom McRae
Luxor Live, Arnhem
20:00
Taylor Bennett
Melkweg, Amsterdam
19:30
Tommy Cash (Est)
Melkweg, Amsterdam
20:00
Music & Movies: Festival Express
Metropool, Hengelo
Sonic Jesus
Mezz, Breda
20:15
Paul de Munnik
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Blind Boys of Alabama
Paard, Den Haag
22:00
The Sheepdogs
Paradiso, Amsterdam
20:30
Marnix Dorrestein / Nora Fischer
Paradiso, Amsterdam
19:30
Kat Frankie
Paradiso, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
19:00
Motorpsycho
Podium Victorie, Alkmaar
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
19:30
George van Houts - Kom Plot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Venray, Venray
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Mantra / Storksky
Stathe, Utrecht
20:00
Puma Blue
Sugar Factory, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Leest, Waalwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Hof 88, Almelo
Bastille & Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
The Wombats
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Josef Leimberg
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Ben Rogers
Vera, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
HangOpWoensdag
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
12:30
Tabea Tatan
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Saman Amini
Wilminktheater, Enschede
Lebbis - De Bovengrens
Zaantheater, Zaandam
donderdag 19 april 2018
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
Noel Gallagher’s High Flying Birds
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Benjamin Herman - The Quartet NL
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
The Perfect Tool
Bibelot, Dordrecht
20:30
Dominik Mahnig / Frank Gratkowski / Philip Zoubek / Robert Landfermann
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Serpentwithfeet
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Club27, Edegem
20:15
Frank Boeijen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cultura, Ede
Jochen Otten - Troosten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
The Blow
dB's, Utrecht
20:00
Note To Amy / Statues On Fire
De Bijstand, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Meenthe, Steenwijk
Leonie Meijer - Bella Italia
De Meerpaal, Dronten
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Molenberg, Delfzijl
20:30
The Kik
De Oosterpoort, Groningen
Wulf + support
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Blanco White
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Symphonic Rock Night Band
Deventer Schouwburg, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Diligentia, Den Haag
20:00
Lee ''Scratch'' Perry
Duycker, Hoofddorp
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Energiehuis, Dordrecht
19:30
Fosa YG / Ray Fuego
Gebr. De Nobel, Leiden
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Gebr. De Nobel, Leiden
Lebbis - De Bovengrens
Goudse Schouwburg, Gouda
Di-rect
Hedon, Zwolle
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Evertshuis, Bodegraven
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Klooster, Woerden
20:30
Justin Kauflin
Junushoff Theater, Wageningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Speciaal Onderwijs
Luxor Live, Arnhem
19:00
Green Machine
Magasin 4, Brussel
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tigers Jaw
Melkweg, Amsterdam