PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -642
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 17 apr
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
3
1
20:00
NEST
Gent
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 18 apr
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Wilminktheater
Enschede
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Muze
Noordwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Leest
Waalwijk
AINSI
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
1
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Mezz
Breda
1
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
Paard
Den Haag
1
Botanique
Brussel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 19 apr
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Idea
Soest
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Hof 88
Almelo
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen

dinsdag 17 april 2018

20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Parktheater, Eindhoven
20:00
Sweatshop: Virtuoso Exposure + De Republiek Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Cosmo Sheldrake Paradiso, Amsterdam
20:00
Carmody Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Vreemde Kostgangers Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Lana Del Rey
Lana Del Rey Sportpaleis, Antwerpen
3
1
20:00
Chelou NEST, Gent
20:00
A.J. Croce Paradox, Tilburg
20:00
Maaike Ouboter Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
QUEEN - A night at the theatre Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Dresdner Philharmonie Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Wiener Kammer Symphonie Quintet Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Garland Jeffreys Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Thecolorgrey Paradiso, Amsterdam

woensdag 18 april 2018

Lebbis - De Bovengrens Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot Schouwburg Venray, Venray
Saman Amini Wilminktheater, Enschede
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Hof 88, Almelo
Herman van Veen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Leonie Meijer - Bella Italia De Meenthe, Steenwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om alles Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn De Muze, Noordwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Koning - Koning te rijk Theater De Leest, Waalwijk
JW Roy AINSI, Maastricht
Foto Daniel Lohues
Daniel Lohues Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
1
Roué Verveer - Heppie de Peppie Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
12:30
Tabea Tatan Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:00
Motorpsycho Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Kat Frankie Paradiso, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Tommy Cash (Est) Melkweg, Amsterdam
20:00
The Wombats TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Schouwburg Lochem, Lochem
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Racoon De Bosuil, Weert
20:00
HangOpWoensdag Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
20:00
Music & Movies: Festival Express Metropool, Hengelo
20:00
Taylor Bennett Melkweg, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Rhys Lewis Botanique, Brussel
20:00
Brigitte Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Pip Blom Cinetol, Amsterdam
20:00
A.J. Croce De Oosterpoort, Groningen
Foto Sonic Jesus
Sonic Jesus Mezz, Breda
1
20:00
Jules Deelder / Levi Manner Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:00
Maaike Ouboter De Harmonie, Leeuwarden
Foto Bastille & Orchestra
Bastille & Orchestra TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
CLASSSH: Ion Ludwig / Orkest van het Oosten Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Puma Blue Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Tom McRae Luxor Live, Arnhem
20:00
Het kromme hout der mensheid Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
Foto The Blind Boys of Alabama
The Blind Boys of Alabama Paard, Den Haag
1
Everything Everything Botanique, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Parktheater, Eindhoven
20:00
Old Ditch Riverhoppers Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Zonder verdoving Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Paul de Munnik Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Wulf Doornroosje, Nijmegen
20:30
Jakob Bro, Joey Baron en Thomas Morgan De Oosterpoort, Groningen
20:30
Mantra / Storksky Stathe, Utrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Posttheater, Arnhem
20:30
Josef Leimberg Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Marnix Dorrestein / Nora Fischer Paradiso, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Yentl & de Boer - Magie Fulcotheater, IJsselstein
21:30
Ben Rogers Vera, Groningen
22:00
The Sheepdogs Paradiso, Amsterdam

donderdag 19 april 2018

Daniel Lohues Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Idea, Soest
Jochen Otten - Troosten Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Johan Goossens - Vlam Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Orpheus, Apeldoorn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater Hof 88, Almelo
Rootsriders - Tribute2BobMarley Gebr. De Nobel, Leiden
Jeroen van Merwijk - Lucky Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Stefano Keizers - Erg heel Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Zij en ik - Spruijt en Opperman Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Saman Amini Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pagina -642