Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Den Bolder
Waspik
Studio A12
Bunnik
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Lotto Arena
Antwerpen
Vera
Groningen
20:30
Brebl
Nijmegen
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Murphy's Law
Hillegom
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Cul de Sac
Tilburg
22:00
Grounds
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Panama
Amsterdam
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Merleyn
Nijmegen
C.C. De Mol
Lier
De Velinx
Tongeren
De Pul
Uden
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
14:00
Altstadt
Eindhoven
14:00
Grenswerk
Venlo
14:00
The Jack
Eindhoven
15:00
Café Camille
Beverwijk
15:00
Willemeen
Arnhem
15:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
18:00
Blues/Rock Café Under The Bridge
Alphen aan den Rijn
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
De Lantaarn
Hellendoorn
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Rotown
Rotterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Kulturhus
Ruurlo
21:00
Mezz
Breda
21:00
Panama
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C-Mine
Genk
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Club Rex
Hilversum
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Lievekamp
Oss
De Kattendans
Bergeijk
Wilminktheater
Enschede
Theater Sneek
Sneek
18:30
Baroeg
Rotterdam
19:00
Rotown
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Bibelot
Dordrecht
woensdag 26 april 2017
20:00
The Bank
The Box, Amsterdam
20:00
A-Meezing Coverband
Den Bolder, Waspik
Jonna Fraser
Studio A12, Bunnik
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Discover Berget Lewis
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Dillon
De Helling, Utrecht
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dream Theater - Images, Words & Beyond 25th Anniversary Tour
Lotto Arena, Antwerpen
Vök
Vera, Groningen
20:30
Wilbert de Joode
Brebl, Nijmegen
21:00
Andy Frasco
Simplon, Groningen
21:00
The Keytone Cops
Murphy's Law, Hillegom
21:00
The Moonlandingz
Paradiso, Amsterdam
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
The Pine Box Boys
Bibelot, Dordrecht
21:00
Superstijl
Cacaofabriek, Helmond
22:00
Koningsnacht Festival: o.a. De Jeugd van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
22:00
Koningsnacht: Rockzooi
Cul de Sac, Tilburg
22:00
Kizomba Lounge Kings Night Edition
Grounds, Rotterdam
23:00
Subcultuur Kingsnight
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Royal Rave
Patronaat, Haarlem
23:00
Erick Morillo
Panama, Amsterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Boomshakalak Soundsystem
Merleyn, Nijmegen
donderdag 27 april 2017
William Boeva - Reset
C.C. De Mol, Lier
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Velinx, Tongeren
The Brew
De Pul, Uden
Oumou Sangare
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
14:00
RocKing
Altstadt, Eindhoven
14:00
Nightbirds Kingsday Festival
Grenswerk, Venlo
14:00
RocKing
The Jack, Eindhoven
15:00
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
15:00
Willemsfest 2017: Sinister + Pelgrim + Ill Trusted + Tarantino + Hamme
Willemeen, Arnhem
15:00
Andy Frasco
Gigant, Apeldoorn
16:00
Dee's Honeytones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
18:00
Trash bluesrockband
Blues/Rock Café Under The Bridge, Alphen aan den Rijn
19:30
Legends of Rock Tribute tour
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
ROOTSRIDERS TRIBUTE 2 BOB MARLEY - 40 JAAR EXODUS
Neushoorn, Leeuwarden
Walter Trout
Boerderij, Zoetermeer
20:00
STUFF.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Aviv Quartet / Iris Penning
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bartek
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
The Paladins
De Lantaarn, Hellendoorn
20:00
MaYaN
Poppodium Volt, Sittard
Fink
Rotown, Rotterdam
20:00
Con Brio
De Bosuil, Weert
20:00
AYO
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
20:30
Emma Ruth Rundle
De Zwerver, Oostende
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Tim O'Brien
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Estafest
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Hark (Harold Koopman) / Jacob de Berker / Jet Black Pearl
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
Jaap Mulder
Kulturhus, Ruurlo
21:00
The Elvis Concert 2017
Mezz, Breda
21:00
Mark Knight
Panama, Amsterdam
vrijdag 28 april 2017
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C-Mine, Genk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jonna Fraser
Club Rex, Hilversum
William Boeva - Reset
De Djoelen, Oud-Turnhout
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Bussel, Oosterhout
Mike Boddé - De Geurige Man
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marco Lopes - Saudade
Theater Ludens, Voorburg
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniel Lohues - Moi
Theater De Lievekamp, Oss
Pater Moeskroen - Fiesta!
De Kattendans, Bergeijk
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Wilminktheater, Enschede
De Dijk
Theater Sneek, Sneek
18:30
Gorecrusher Tour
Baroeg, Rotterdam
19:00
Rotown's Dirty Thirty: Heaters / Nouveau Vélo / The Wytches / traumahe
Rotown, Rotterdam
19:30
The Elvis Concert 2017
Melkweg, Amsterdam
19:30
Xandria + Support
Dynamo, Eindhoven
19:30
The Cavern
Paard, Den Haag
Walter Trout
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chris de Burgh
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cristina Branco - Insomnia
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Miracle
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Tim O'Brien
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jeff Buckley Show - A Touch Of Grace
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ex-Cult
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Civil War / Nightmare
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
45ACIDBABIES / Bartek
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Pumarosa
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Old Ni-js
Metropool, Hengelo
20:00
STUFF.
Handelsbeurs, Gent
20:00
The Paladins
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Dodecahedron + Verwoed
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Cosmic Carnival / The Dawn Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Iris Penning / Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
20:00
The Pine Box Boys
The BOX, Hilvarenbeek
20:00
JW Roy & Band
Podium 't Beest, Goes
20:00
Emma Ruth Rundle & Jaye Jayle
Podium Asteriks, Leeuwarden
Yung Internet
Bibelot, Dordrecht