Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Piek
Vlissingen
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
21:00
Altstadt
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
22:00
Merleyn
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
16:00
dB's
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:15
Paard
Den Haag
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Dynamo
Eindhoven
13:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Bibelot
Dordrecht
Patronaat
Haarlem
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:30
Muziekgieterij
Maastricht
Iduna
Drachten
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Trix
Antwerpen
15:00
Chassé Theater
Breda
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
De Ster (Teutenhuis)
Bergeijk
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradox
Tilburg
16:00
Doornroosje
Nijmegen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
16:00
StudioGonz
Gouda
14:30
013
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Metropool
Hengelo
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
NiXenMeer
Enschede
De Flux
Zaandam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
AFAS Circustheater
Scheveningen
013
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
The Waterhole
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Rotown
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Grounds
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:30
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zaterdag 22 april 2017
20:30
Trondheim Jazz Orchestra & Ole Morten Vagan
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Typhoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
Typhoon - Moro Lobi
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Vera Zané
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Wende Snijders
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werf, Aalst
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Theater de Beun, Heiloo
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Yung Internet
De Piek, Vlissingen
21:00
Zwammstein
Podium Hardenberg, Hardenberg
21:00
Zyfa
Altstadt, Eindhoven
zondag 23 april 2017
19:00
Alex Aiono
Melkweg, Amsterdam
16:00
Anna Rune
Roepaen, Ottersum
22:00
Avery Sunshine
Merleyn, Nijmegen
Baptiste W. Hamon
Luxor Live, Arnhem
15:00
Bateria Pulsa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
16:00
Boppin the Rock presents Jake Allen + The Excellos + WiseGuyz
dB's, Utrecht
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Chad Lawson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Christian Kjellvander
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Company of Dreams
Blue Collar Hotel, Eindhoven
15:00
Don Javor + Fokko
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:15
DZEM
Paard, Den Haag
20:30
Electric Guest
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Elvenking / Finsterforst / Firtan / Evertale
Dynamo, Eindhoven
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Fratsen
Melkweg, Amsterdam
19:30
H2O
Bibelot, Dordrecht
Hallo Venray
Patronaat, Haarlem
15:00
Helge Slikker
Theater Walhalla, Rotterdam
15:30
Hubert's Hootenanny
Muziekgieterij, Maastricht
Ignite
Iduna, Drachten
20:00
Inna De Yard All Stars
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Jake Miller
Trix, Antwerpen
15:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Chassé Theater, Breda
15:15
Jeff Beal / Radio Filharmonisch Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Jeroen Kant
De Ster (Teutenhuis), Bergeijk
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
King of the World
Paradox, Tilburg
16:00
Kunstbende
Doornroosje, Nijmegen
14:15
Lidy Blijdorp / Tobias Borsboom
D' Engelenburgh, Fijnaart
21:00
Luwten
TivoliVredenburg, Utrecht
Martha High & The Soul Cookers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Mirusia Louwerse
De Maaspoort, Venlo
20:00
Mother's Finest
Melkweg, Amsterdam
19:00
Nattali Rize
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Nick Hakim
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Paradise (Madrugada, Pj Harvey, Marianne Faithfull)
Rotown, Rotterdam
16:00
Pip Alblas
StudioGonz, Gouda
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:15
Rootsriders
De Helling, Utrecht
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:15
Simon Keats
Gigant, Apeldoorn
15:00
Snake Ranch Rockabilly Fest
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Spyro Gyra
Boerderij, Zoetermeer
Sue the Night
Metropool, Hengelo
21:00
Tamikrest
Grounds, Rotterdam
20:00
Textures
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Bluesbones
NiXenMeer, Enschede
The Brew
De Flux, Zaandam
20:00
The Paladins
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Veils
De Oosterpoort, Groningen
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vök
Effenaar, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 24 april 2017
20:00
Adna
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Afterhours
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Bob Dylan
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Bry
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
De Dijk
AFAS Circustheater, Scheveningen
Deftones
013, Tilburg
20:15
Emma Ruth Rundle
TivoliVredenburg, Utrecht
Ignite
Baroeg, Rotterdam
19:30
Japandroids
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kenny
The Waterhole, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Marcus King Band
Ancienne Belgique (AB), Brussel
New Cool Collective Big Band
Rotown, Rotterdam
20:00
Paradise
Melkweg, Amsterdam
20:30
Rachael Yamagata
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Shortstraw
Paradiso, Amsterdam
20:00
Siv Jakobsen
Tolhuistuin, Amsterdam
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Typhoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
dinsdag 25 april 2017
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alborosie
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Aline Frazão (cd-presentatie)
Grounds, Rotterdam
Con Brio
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:30
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
David Gray
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Dijk
Agnietenhof, Tiel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch