Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
So What!
Gouda
21:00
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
Club Rex
Hilversum
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:15
De Doelen
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
18:30
Baroeg
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Theater Sneek
Sneek
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Paradox
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
De Kargadoor
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
GC de Melkerij
Zemst
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:00
Q-Factory
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Winston
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
17:00
AFAS Live
Amsterdam
14:00
AFAS Live
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
22:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
22:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Cafe The Spot
Erica
vrijdag 28 april 2017
21:00
Daniel Cane & The Rebellion + Kita Menari
So What!, Gouda
21:00
True Widow
Vera, Groningen
20:15
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
The Cosmic Carnival / The Dawn Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Rusty Nail
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
22:00
LIVE: The Hillbilly Moonshiners play Mumford & Sons
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Chantal Acda
Cacaofabriek, Helmond
21:00
The Bruceband
Metropool, Hengelo
20:00
Old Ni-js
Metropool, Hengelo
20:00
The Pine Box Boys
The BOX, Hilvarenbeek
Jonna Fraser
Club Rex, Hilversum
20:30
George van Houts - Kom Plot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Marco Borsato
Rodahal, Kerkrade
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Emma Ruth Rundle & Jaye Jayle
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Dodecahedron + Verwoed
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Civil War / Nightmare
Gebr. De Nobel, Leiden
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Ba Ba Boun
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Paladins
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Cristina Branco - Insomnia
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Pokey Lafarge
Doornroosje, Nijmegen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
The Doors in Concert
Ledeltheater, Oostburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Lievekamp, Oss
Daniel Lohues - Moi
Theater De Lievekamp, Oss
William Boeva - Reset
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:15
Ntjam Rosie
De Doelen, Rotterdam
Rotown's Dirty Thirty: Heaters / Nouveau Vélo / The Wytches / traumahe
Rotown, Rotterdam
18:30
Gorecrusher Tour
Baroeg, Rotterdam
21:00
Textures
Poppodium Volt, Sittard
De Dijk
Theater Sneek, Sneek
21:00
Samavayo
Little Devil, Tilburg
20:30
Okabe Family / Xavi Torres Trio
Paradox, Tilburg
Jambinai
013, Tilburg
20:00
45ACIDBABIES / Bartek
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Iris Penning / Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
Walter Trout
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Schalm, Veldhoven
Andy Frasco
Grenswerk, Venlo
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Marco Lopes - Saudade
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Thunder
De Bosuil, Weert
20:30
Fred Eaglesmith
GC de Melkerij, Zemst
20:00
Jeff Buckley Show - A Touch Of Grace
Boerderij, Zoetermeer
STAVAST
Hedon, Zwolle
20:15
Dilana Smith
Hedon, Zwolle
zaterdag 29 april 2017
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Mike Boddé - De Geurige Man
Flint, Amersfoort
20:15
Abafazi - African Susnet
Flint, Amersfoort
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Fluor, Amersfoort
20:00
Aborted / Korpse
P60, Amstelveen
20:00
Vive la France 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:00
De Kraaien
Q-Factory, Amsterdam
Valerie June
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Gnarwolves (UK) / Junkyard Safari
Winston, Amsterdam
20:00
Progress Bar S02E07
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Athena
Melkweg, Amsterdam
20:00
25 jaar DJ Isis
Paradiso, Amsterdam
The Japanese House
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Ex Cult
Paradiso, Amsterdam
Joe Bonamassa
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Chris de Burgh
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
17:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
14:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Meervaart, Amsterdam
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
André Manuel - De Onzen
Orpheus, Apeldoorn
LOS - VAST
Posttheater, Arnhem
20:30
Nathalie Baartman - Voest
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
De Dijk - Groef
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Rootsiders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
22:00
Superstijl
Mezz, Breda
21:00
Christon
Mezz, Breda
20:00
Ozark Henry
Ancienne Belgique (AB), Brussel
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Daniel Lohues - Moi
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Pinkpop - Keep on rockin'
Paard, Den Haag
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Zuiderstrandtheater, Den Haag
19:30
The Navigators Single Release
Paard, Den Haag
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Cabarestafette
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Démira
De Woeste Wieven , Diepenheim
22:00
Wipneus en Pim
Bibelot, Dordrecht
21:00
Musician's Darlings
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Certain Animals
Altstadt, Eindhoven
20:15
Mor Karbasi
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Elvis Concert 2017 - The 40th Anniversary
Effenaar, Eindhoven
20:00
Civil War (ex- Sabaton) + Nightmare
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ntjam Rosie
Wilminktheater, Enschede
20:00
DAMN / Dark Crystal / Fools
Cafe The Spot, Erica