PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -639
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 17 apr
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Sportpaleis
Antwerpen
3
1
Baroeg
Rotterdam
2
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
NEST
Gent
20:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 18 apr
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
1
Schouwburg Venray
Venray
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Zaantheater
Zaandam
De Meenthe
Steenwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
AINSI
Maastricht
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Botanique
Brussel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Botanique
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Mezz
Breda
1
Paard
Den Haag
1
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stathe
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 19 apr
Het Klooster
Woerden
Scheldetheater
Terneuzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Evertshuis
Bodegraven
De Meenthe
Steenwijk
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Gebr. De Nobel
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Veste
Delft
De Meerpaal
Dronten
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Theater Hof 88
Almelo

dinsdag 17 april 2018

Foto Eefje De Visser
Eefje De Visser Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Maaike Ouboter Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Lana Del Rey
Lana Del Rey Sportpaleis, Antwerpen
3
1
Foto The Exploited
The Exploited Baroeg, Rotterdam
2
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Parktheater, Eindhoven
20:00
Chelou NEST, Gent
20:15
Wiener Kammer Symphonie Quintet Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Dresdner Philharmonie Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Garland Jeffreys Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Thecolorgrey Paradiso, Amsterdam

woensdag 18 april 2018

Richard Groenendijk - Om alles Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Herman van Veen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn De Muze, Noordwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Daniel Lohues
Daniel Lohues Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
1
Pieter Derks - Spot Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Heppie de Peppie Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Saman Amini Wilminktheater, Enschede
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens Zaantheater, Zaandam
Leonie Meijer - Bella Italia De Meenthe, Steenwijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Posthuis Theater, Heerenveen
Ali B - Koorts Theater Geert Teis, Stadskanaal
JW Roy AINSI, Maastricht
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater 't Speelhuis, Helmond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
12:30
Tabea Tatan Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:00
Motorpsycho Podium Victorie, Alkmaar
19:30
George van Houts - Kom Plot Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Kat Frankie Paradiso, Amsterdam
19:30
Tommy Cash (Est) Melkweg, Amsterdam
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Parktheater, Eindhoven
Everything Everything Botanique, Brussel
20:00
Old Ditch Riverhoppers Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Rhys Lewis Botanique, Brussel
Foto Bastille & Orchestra
Bastille & Orchestra TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
Jules Deelder / Levi Manner Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Maaike Ouboter De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Taylor Bennett Melkweg, Amsterdam
20:00
Puma Blue Sugar Factory, Amsterdam
20:00
HangOpWoensdag Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
20:00
Het kromme hout der mensheid Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
CLASSSH: Ion Ludwig / Orkest van het Oosten Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Sonic Jesus
Sonic Jesus Mezz, Breda
1
Foto The Blind Boys of Alabama
The Blind Boys of Alabama Paard, Den Haag
1
20:00
Zonder verdoving Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Wombats TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Schouwburg De Kring, Roosendaal
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Brigitte Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tom McRae Luxor Live, Arnhem
20:00
Music & Movies: Festival Express Metropool, Hengelo
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Pip Blom Cinetol, Amsterdam
20:00
A.J. Croce De Oosterpoort, Groningen
20:00
Racoon De Bosuil, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Paul de Munnik Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Wulf Doornroosje, Nijmegen
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Marnix Dorrestein / Nora Fischer Paradiso, Amsterdam
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Yentl & de Boer - Magie Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Josef Leimberg Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Jakob Bro, Joey Baron en Thomas Morgan De Oosterpoort, Groningen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Posttheater, Arnhem
20:30
Mantra / Storksky Stathe, Utrecht
21:30
Ben Rogers Vera, Groningen
22:00
The Sheepdogs Paradiso, Amsterdam

donderdag 19 april 2018

Emilio Guzman - Kom dan! Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Spot Scheldetheater, Terneuzen
Daniel Lohues Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Het Evertshuis, Bodegraven
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt De Meenthe, Steenwijk
Jochen Otten - Troosten Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Johan Goossens - Vlam Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Griffioen, Amstelveen
Zij en ik - Spruijt en Opperman Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Rootsriders - Tribute2BobMarley Gebr. De Nobel, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als Lindenberg Theater, Nijmegen
Saman Amini Schouwburg Het Park, Hoorn
The Bootleg Sixties Theater De Veste, Delft
Leonie Meijer - Bella Italia De Meerpaal, Dronten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Orpheus, Apeldoorn
Piepschuim Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Herman van Veen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Stefano Keizers - Erg heel Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Zaantheater, Zaandam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater Hof 88, Almelo
Pagina -639