Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
15:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
12:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
16:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
14:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Kik
Elst
Theater De Lievekamp
Oss
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
Wilminktheater
Enschede
Botanique
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Diligentia
Den Haag
20:30
Effenaar
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
World Forum Theater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Warande
Turnhout
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Circus
Brussel
La Madeleine
Brussel
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
21:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:15
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vorst Nationaal
Brussel
World Forum Theater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Zik Zak
Ittre
013
Tilburg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:00
De Bblthk
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
12:00
De Oosterpoort
Groningen
zondag 06 december 2020
Sevn Alias
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hannah Mae
Paard, Den Haag
20:30
Robin Kester
Patronaat, Haarlem
Big One: Tribute to Pink Floyd
Patronaat, Haarlem
15:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
12:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
16:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Schouwburg de Lawei, Drachten
14:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Ramón Valle / Tineke Postma / Typhoon
TivoliVredenburg, Utrecht
Dom Flemons / JD Wilkes
TivoliVredenburg, Utrecht
The Musical Box
TivoliVredenburg, Utrecht
Wulf
TivoliVredenburg, Utrecht
Brussels Jazz Orchestra - Parker 100
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
'Walk THe Line': Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
Wilminktheater, Enschede
maandag 07 december 2020
Bing & Ruth
Botanique, Brussel
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Diligentia, Den Haag
20:30
Holleeder
Effenaar, Eindhoven
Brooke Annibale
Merleyn, Nijmegen
20:45
Roel Spanjers Voodoo Piano
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Arabnormal
Muziekgieterij, Maastricht
Joep Beving
Paard, Den Haag
HAUSER with the European Philharmonia Orchestra
Paleis 12, Brussel
John Grant
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brooke Annibale
Paradiso, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 08 december 2020
20:30
Sophia
Bitterzoet, Amsterdam
Iris Hond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Gabriels - #Eindejaars2
De Warande, Turnhout
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
20:30
The Hiphop Sessions: Goontex Live
Effenaar, Eindhoven
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jimmy Diamond - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Garou
Koninklijk Circus, Brussel
Benjamin Biolay
La Madeleine, Brussel
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Joesef
Melkweg, Amsterdam
Joep Beving 8/12
Paard, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Philippe Geubels
Posttheater, Arnhem
21:30
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris The Christmas Specia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:15
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris The Christmas Specia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Venray, Venray
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
19:15
Michael Varekamp & The Legends
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater de Stoep, Spijkenisse
The White Buffalo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Real Estate
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
ERA
Vorst Nationaal, Brussel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
Ben Miller Band / Deadline
Zik Zak, Ittre
woensdag 09 december 2020
The White Buffalo
013, Tilburg
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
A Swinging Holidays met het Jazz Orchestra of the Concertgebouw & gues
Concertgebouw, Amsterdam
A Swinging Holidays met het Jazz Orchestra of the Concertgebouw & gues
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Iris Hond
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:00
Pierre Laernoes
De Bblthk, Wageningen
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
3J'S - Acoustic Christmas
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
3J'S - Acoustic Christmas
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Kardol - Welkom
De Meenthe, Steenwijk
12:00
James Oesi
De Oosterpoort, Groningen