Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Mezz
Breda
Hedon
Zwolle
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Club27
Edegem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Bijstand
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Robuust
Middelburg
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Sugar Factory
Amsterdam
Gebäude 9
Keulen
Theater Sneek
Sneek
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Theater De Storm
Winterswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
De Weijer
Boxmeer
Theater de Huiskamer
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Markant Uden
Uden
Schouwburg Almere
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Zaantheater
Zaandam
De Spil
Roeselare
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Flint
Amersfoort
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater PePijn
Den Haag
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
De Meenthe
Steenwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C Warenar
Wassenaar
Agnietenhof
Tiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Reggehof
Goor
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fransche School Culemborg
Culemborg
15:00
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Paard
Den Haag
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
donderdag 19 april 2018
20:00
Tigers Jaw
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Perfect Tool
Bibelot, Dordrecht
Ross The Boss
Mezz, Breda
Di-rect
Hedon, Zwolle
20:00
The Blow
dB's, Utrecht
20:00
Vampillia / Violent Magic Orchestra
Paard, Den Haag
20:00
Novelists
Patronaat, Haarlem
Hibakusha
Patronaat, Haarlem
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Club27, Edegem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
20:00
Note To Amy / Statues On Fire
De Bijstand, Nijmegen
20:00
Lee ''Scratch'' Perry
Duycker, Hoofddorp
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Spelen voor de GRAP
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cultura, Ede
20:15
Mirusia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jandino - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Henk van Huisstede
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Frank Boeijen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Veluvine, Nunspeet
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Her Majesty
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Benjamin Herman - The Quartet NL
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
The Kik
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Cosmic Carnival plays Fleetwood Mac
TivoliVredenburg, Utrecht
Anastacia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dominik Mahnig / Frank Gratkowski / Philip Zoubek / Robert Landfermann
Bimhuis, Amsterdam
20:30
3J'S
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Arie Koomen / Jacob Spoelstra
Simplon, Groningen
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Nederlands Kamerorkest Pärt in Paradiso
Paradiso, Amsterdam
20:30
Frank Valenza
Robuust, Middelburg
20:30
Janne Schra
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Speciaal Onderwijs
Luxor Live, Arnhem
20:30
Justin Kauflin
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Federico Albanese
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Rodfields
Metropool, Hengelo
21:00
Serpentwithfeet
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Remco Sietsema
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Amusement Parks on Fire
Vera, Groningen
22:00
GosT
Paradiso, Amsterdam
22:00
Iguana Death Cult
Merleyn, Nijmegen
23:00
Gedonder
Sugar Factory, Amsterdam
vrijdag 20 april 2018
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
Trijntje Oosterhuis
Theater Sneek, Sneek
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Storm, Winterswijk
Paul de Munnik
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
JW Roy
Theater de Huiskamer, Weert
Leonie Meijer - Bella Italia
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Lochem, Lochem
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Almere, Almere
Richard Groenendijk - Om alles
Deventer Schouwburg, Deventer
Emilio Guzman - Kom dan!
van Beresteyn, Veendam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fuad Hassen - Held
Theater 't Speelhuis, Helmond
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
The Bootleg Sixties
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
De Meenthe, Steenwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Frank Boeijen
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rayen Panday - Fenomeen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
Murth Mossel - Pauwer
Posttheater, Arnhem
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Saman Amini
Fransche School Culemborg, Culemborg
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
Awolnation
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lauv
Melkweg, Amsterdam
Miss Montreal
Effenaar, Eindhoven
Wulf
Paard, Den Haag
19:30
Lee 'Scratch' Perry
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Akua Naru
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Spiders form Mars
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam