PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -636
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 25 apr
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agnietenhof
Tiel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
Munttheater
Weert
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
2
7
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Musis
Arnhem
Hoftheater
Raalte
1
14:30
C.C Warenar
Wassenaar
19:00
Botanique
Brussel
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Vera
Groningen
2
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Dizzy
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
do 26 apr
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lux
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Kavka
Antwerpen
De Domijnen
Sittard
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg de Lawei
Drachten
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Parktheater
Eindhoven
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Walhalla
Rotterdam
2
12
Deventer Schouwburg
Deventer
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Muze
Noordwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
18:00
Stathe
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
5
2
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Vooruit
Gent
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Pier Scheveningen
Scheveningen
20:00
Hedon
Zwolle

woensdag 25 april 2018

The Bootleg Sixties De Meenthe, Steenwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Johan Goossens - Vlam Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Agnietenhof, Tiel
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Parktheater, Eindhoven
Vreemde Kostgangers Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nathalie Baartman - Voest Het Musiater, Zevenaar
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Munttheater, Weert
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg Ogterop, Meppel
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Het Postkantoor, Bovenkarspel
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon Schouwburg de Lawei, Drachten
JW Roy Theater aan de Schie, Schiedam
Saman Amini Theater De Kolk, Assen
Herman van Veen Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - De Bovengrens Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Theater Walhalla, Rotterdam
2
7
Jeroen van Merwijk - Lucky Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Musis, Arnhem
Foto Daniel Lohues
Daniel Lohues Hoftheater, Raalte
1
14:30
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen C.C Warenar, Wassenaar
19:00
Charlotte Gainsbourg Botanique, Brussel
19:30
Headhunterz - Up Close & Personal Paradiso, Amsterdam
19:45
SOHN Doornroosje, Nijmegen
20:00
Yentl & de Boer - Magie Theater de Mythe, Goes
20:00
Her Majesty Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nebula Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Roy Orbison In Dreams: The Hologram Tour Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Andre van den Boogaart Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Chassé Theater, Breda
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
The Grandmothers of Invention Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Stef Bos - Kern C.C. De Werf, Aalst
20:00
ISLAND TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nick & Simon Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Vinchenzo Paradiso, Amsterdam
20:00
Rhys Lewis De Oosterpoort, Groningen
20:00
J.D. Wilkes / Th' Legendary Shack*Shakers Luxor Live, Arnhem
20:15
Symfonie Orkest Eindhoven Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Shame
Shame Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Laurence Jones De Helling, Utrecht
20:15
Cuerteto Lunares Cultura, Ede
20:30
Notenkrakers Paradox, Tilburg
20:30
Tom Walker Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Birds of Chicago BIRD, Rotterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Gum Melkweg, Amsterdam
20:30
The Sync Bimhuis, Amsterdam
20:30
Hinds Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Bellevue, Amsterdam
Foto Die Nerven
Die Nerven Vera, Groningen
2
21:00
Live at Lola: Waterweed JPN + Start at Zero SLO LOLA050, Groningen
21:00
LowaddictionSoundsystem Patronaat, Haarlem
21:30
Jamal Thomas Band Dizzy, Rotterdam
22:00
Sam Fender Merleyn, Nijmegen
22:00
Avery Sunshine Paradiso, Amsterdam
23:30
Charly Sugar Factory, Amsterdam

donderdag 26 april 2018

Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Veste, Delft
Jeroen van Merwijk - Lucky Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Saman Amini Lux, Nijmegen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater De Lampegiet, Veenendaal
Daniel Lohues Het Musiater, Zevenaar
Trijntje Oosterhuis Theater de Blauwe Kei, Veghel
Zwart Licht Kavka, Antwerpen
Martijn Koning - Koning te rijk De Domijnen, Sittard
Leonie Meijer - Bella Italia Schaffelaartheater, Barneveld
Herman van Veen Schouwburg de Lawei, Drachten
Bakersongs Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
The Bootleg Sixties Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Schoon G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Bovengrens Agora Theater Lelystad, Lelystad
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Theater Walhalla, Rotterdam
2
12
Roué Verveer - Heppie de Peppie Deventer Schouwburg, Deventer
Frank Boeijen G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
René van Meurs - Ik beloof niks Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nathalie Baartman - Voest Theater Aan de Slinger, Houten
Johan Goossens - Vlam Schouwburg Het Park, Hoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Muze, Noordwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Goudse Schouwburg, Gouda
18:00
In Koninklijke Stathe Stathe, Utrecht
Foto Shame
Shame Melkweg, Amsterdam
5
2
19:00
Sam Fender Melkweg, Amsterdam
19:30
Tamino Vooruit, Gent
19:30
Nebula Baroeg, Rotterdam
20:00
Laurence Jones Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Vreemde Kostgangers Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Racoon Metropool, Hengelo
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Millionaire Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Vorst in de Grond Patronaat, Haarlem
20:00
DJ Roog / Erick-E De Pier Scheveningen, Scheveningen
20:00
Projekt Rakija Hedon, Zwolle
Pagina -636