Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
21:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
19:30
BIRD
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Café Trianon
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Duycker
Hoofddorp
17:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Capitole
Gent
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Musis
Arnhem
Willemeen
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:30
Paradiso
Amsterdam
De School
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:00
P60
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Peppel
Zeist
21:30
De Flux
Zaandam
21:15
De Bosuil
Weert
20:00
De Bosuil
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Kargadoor
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Pul
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
Club Smederij
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
donderdag 11 mei 2017
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Mountain
De Pul, Uden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
21:00
Akea Beka
013, Tilburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Maurice van Hoek
V11, Rotterdam
20:30
Kandace Springs
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Open Podium Cabaret
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
Jeangu Macrooy
Rotown, Rotterdam
19:30
The Comet Is Coming & Sarathy Korwar
BIRD, Rotterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Perron-3, Rosmalen
20:15
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Lance Canales & The Flood
Café Trianon, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Achterolmen, Maaseik
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de Lach
Leidse Schouwburg, Leiden
JW Roy & Band
Neushoorn, Leeuwarden
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Mnozil Brass
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Duycker, Hoofddorp
17:00
Chicago Mike
Duycker, Hoofddorp
20:00
Cymbaline / Lilith Effie / The Wild Surprise
Metropool, Hengelo
20:00
Venice
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Cosmic Carnival
Patronaat, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:00
The Blind Shake
Vera, Groningen
20:30
Paul Carrack
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Yamato
Theater de Mythe, Goes
20:00
William Boeva - Reset
Capitole, Gent
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
21:00
GosT
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Fred Eaglesmith
Paard, Den Haag
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Veste, Delft
21:00
Emil Landman in MEZZ
Mezz, Breda
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Chassé Theater, Breda
André Manuel - De Onzen
Chassé Theater, Breda
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Noord Nederlands Orkest - NNO speelt de Genesis Suite
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Frank Boeijen
Musis, Arnhem
The Real McKenzies + support
Willemeen, Arnhem
20:00
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Orpheus, Apeldoorn
22:30
Tennyson
Paradiso, Amsterdam
Blanck Mass / Kelly Lee Owens
De School, Amsterdam
20:00
Happyness
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Parrots
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mister and Mississippi
OT301, Amsterdam
Cherry Glazerr
Bitterzoet, Amsterdam
Rondé
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Randy Hansen
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
19:30
Rootsriders
Melkweg, Amsterdam
19:30
Skerryvore
Melkweg, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Meervaart, Amsterdam
19:00
Senioren rockschool bands
P60, Amstelveen
20:15
Stef Bos & Band - Wereldwijd
Flint, Amersfoort
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theaterhotel Almelo, Almelo
Fischer-Z
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Bartek / Indian Askin
Podium Victorie, Alkmaar
Micha Wertheim - Iemand Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Marc Ford and the Neptune Blues Club
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Lorrèn
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 12 mei 2017
20:00
Maurice van Hoek
Hedon, Zwolle
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Invitation to the sound of Jerney Kaagman and Earth&Fire
Boerderij, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Vetrar Draugurinn
De Peppel, Zeist
21:30
Cynbel / Kita Menari / Logue
De Flux, Zaandam
21:15
Venice
De Bosuil, Weert
20:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
De Bosuil, Weert
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Speeldoos, Vught
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
van Beresteyn, Veendam
20:30
Hallo Venray
EKKO, Utrecht
20:15
Dieter van der Westen
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Fratsen
De Helling, Utrecht
20:00
The John Lewis Trio
dB's, Utrecht
19:45
Home Free
TivoliVredenburg, Utrecht
Enter Shikari
TivoliVredenburg, Utrecht
Indian Askin
De Pul, Uden
20:00
IZAH
Little Devil, Tilburg
Bløf
013, Tilburg
Dr. Lektroluv
Club Smederij, Tilburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
Fred Eaglesmith
Porgy en Bess, Terneuzen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Geert Teis, Stadskanaal