Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Sneek
Sneek
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Helling
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
N9
Eeklo
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Fuego Maaseik
Maaseik
Spant!
Bussum
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Muziekgieterij
Maastricht
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
van Beresteyn
Veendam
Stathe
Utrecht
Sounds Delft
Delft
Rodenburg
Beesd
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Fransche School Culemborg
Culemborg
Zaantheater
Zaandam
18:30
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Paard
Den Haag
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
Mezz
Breda
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Het Bos
Antwerpen
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Chassé Theater
Breda
vrijdag 05 mei 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Sneek, Sneek
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Freedom Call
Baroeg, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:00
Demi Mazurka / Mekanik Kommando / Mick Ness
OT301, Amsterdam
20:00
Gregory Porter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
David Douglas
De Helling, Utrecht
20:00
Recorders
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Frankie Ballard
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Jonas Blue
Melkweg, Amsterdam
20:00
Snappin' Turtles Blues 'n rock trio
The Jack, Eindhoven
20:00
On the House: Freedom Dance
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:15
De Dijk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Julian Sas
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Cyrille Aimée
BIRD, Rotterdam
20:30
The Rosenberg Trio
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Fred Eaglesmith
N9, Eeklo
21:00
Hallo Venray
Rotown, Rotterdam
21:00
Stàillin Drakk
Little Devil, Tilburg
22:00
Room for Elephants
Paradiso, Amsterdam
23:00
Oscar Mulero
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 06 mei 2017
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fuse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Fuego Maaseik, Maaseik
3JS - U2, The Joshua Tree
Spant!, Bussum
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Venice
Muziekgieterij, Maastricht
Daniel Lohues - Moi
Deventer Schouwburg, Deventer
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
Lorrèn
Stathe, Utrecht
Lakshmi
Sounds Delft, Delft
Jonna Fraser
Rodenburg, Beesd
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Zaantheater, Zaandam
18:30
Lost Frequencies
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Orchestra Baobab
Melkweg, Amsterdam
19:30
Tim Akkerman
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Pizza Knife
Paard, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:00
Hermitage
Dassenakker Live, Houten
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tribute2BobMarley
Metropool, Hengelo
20:00
Symphonic Junction #21
Paard, Den Haag
Rick Astley
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Another Journey
Patronaat, Haarlem
The Big Moon
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Andersons
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Wim Soutaer
Oktoberhallen, Wieze
20:00
Zigeunerorkest Frysk Csardas
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
Bertus Borgers / Bertus Borgers & The Young Retro's
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Frankie Ballard
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ares
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
The Gladiators
Centrum Staf Versluys, Bredene
Russkaja + Support in MEZZ
Mezz, Breda
DMA's
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Yung Internet
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Doors in Concert
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Sezah
dB's, Utrecht
20:00
De Dijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Riptide
Effenaar, Eindhoven
20:00
'The Sad And Beautiful World Of Sparklehorse' + Glitterpaard
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Sef
Het Bos, Antwerpen
20:00
Jeff Rosenstock (USA) / Doe (UK)
Winston, Amsterdam
20:00
Most Wanted
Melkweg, Amsterdam
20:00
Peer / The Jerry Hormone Ego Trip
Gelderlandfabriek, Culemborg
St. Solaire
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Pink Project
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Harry Sacksioni
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Tigre Blanco
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
GosT / Timecop1983
De Helling, Utrecht
20:15
Yamato
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Tangarine - From Tucson With Songs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Frank Boeijen
Chassé Theater, Breda