Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kavka
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Splendor
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Oktoberhallen
Wieze
18:30
Biebob
Vosselaar
De Splinter
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
21:00
Little Devil
Tilburg
De Bogaard
Sint-Truiden
Rotown
Rotterdam
20:00
Le Forum
Liège
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
LOLA050
Groningen
12:30
Vera
Groningen
15:30
Altstadt
Eindhoven
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
14:30
Burgerweeshuis
Deventer
16:30
Lunchkamer d'n Engel
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Cafe De Flierefluiter
Apeldoorn
De Roma
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
14:30
Studio K
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Stathe
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Warande
Turnhout
21:00
013
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Artishock
Soest
Poppodium Volt
Sittard
21:00
V11
Rotterdam
19:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Groene Engel
Oss
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
C.C. Achterolmen
Maaseik
De Smeltkroes
Maarheeze
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Grand Café De Friesche Club
Leeuwarden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Manifesto
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:30
Kroeg Van Klaas
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
16:00
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
JKC Nirwana
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
13:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
donderdag 26 april 2018
Zwart Licht
Kavka, Antwerpen
22:00
Yazmin Lacey
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Rogier Telderman Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ady Suleiman
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Splendor, Amsterdam
20:00
Salad
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Sam Fender
Melkweg, Amsterdam
Shame
Melkweg, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 27 april 2018
20:30
Omar Hakim & Rachel Z
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Stan Van Samang
Oktoberhallen, Wieze
18:30
Leaves' Eyes
Biebob, Vosselaar
The Perfect Tool
De Splinter, Venlo
20:00
The Pink Floyd Sound
Grenswerk, Venlo
20:00
Frank Boeijen
C.C. De Brouckere, Torhout
21:00
Imperium Dekadenz
Little Devil, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Bogaard, Sint-Truiden
Shame
Rotown, Rotterdam
20:00
Shy’m
Le Forum, Liège
Mother's Finest
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Philip Kroonenberg
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Same Old Story
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Cora Burggraaf / Ed Spanjaard / Pieter Wispelwey - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Harmed Brothers at LOLA
LOLA050, Groningen
12:30
The King's Garage Sale
Vera, Groningen
15:30
De Grote Karaoke Show
Altstadt, Eindhoven
22:30
Sunset Travellers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
14:30
Des Konings Festival
Burgerweeshuis, Deventer
16:30
Trash bluesrockband
Lunchkamer d'n Engel, Den Haag
20:00
Calum Scott
La Madeleine, Brussel
20:00
Koningsdag: Pearl Jamming Tribute To Pearl Jam
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Juxtapose Kingsday Afterparty
Luxor Live, Arnhem
16:00
Lemon (NL)
Cafe De Flierefluiter, Apeldoorn
Tamino
De Roma, Antwerpen
20:00
50HURTZ: Cookie Monsta / Doctor P / Limewax
Melkweg, Amsterdam
14:30
Iris Penning
Studio K, Amsterdam
zaterdag 28 april 2018
21:00
Lionize / Planet Of Zeus
Hedon, Zwolle
20:30
Gruppo Sportivo
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Trefpunt, Warmond
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
INU INU
Stathe, Utrecht
20:30
Marlon Williams
EKKO, Utrecht
Mother's Finest
TivoliVredenburg, Utrecht
Donnerwetter
De Warande, Turnhout
21:00
Zwart Licht
013, Tilburg
Herman van Veen
Scheldetheater, Terneuzen
22:00
Josylvio
FOX Nightlife, Stadskanaal
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Dynamite Blues Band
Artishock, Soest
Def Americans
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Death Alley
V11, Rotterdam
19:30
Fab Morvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Wild Romance
Groene Engel, Oss
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
Tamino
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Blaudzun
Muziekgieterij, Maastricht
Leonie Meijer - Bella Italia
C.C. Achterolmen, Maaseik
Leon van der Zanden - Kameleon
De Smeltkroes, Maarheeze
19:30
Leafs
Gebr. De Nobel, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
J R&B
Grand Café De Friesche Club, Leeuwarden
21:00
CD Presentatie: SAKE en het Leeuwarders (Liwwadders)
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
The Perfect Tool
Neushoorn, Leeuwarden
Spinvis
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
AmyJo Doh and The Spangles
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Marco Borsato
Rodahal, Kerkrade
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Bon Scotch
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
STARS THAT SPEAK – A TRIBUTE TO WILLY DEVILLE
Manifesto, Hoorn
20:00
Jimmy Sterman tributes Willy DeVille
Manifesto, Hoorn
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Michael Prins
Metropool, Hengelo
20:00
Her Majesty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
Heart (NL)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Twarres
Cacaofabriek, Helmond
19:30
George van Houts - Kom Plot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:30
Seafire
Kroeg Van Klaas, Groningen
20:30
Punani Collective - Album Release Show
Simplon, Groningen
20:00
Live at LOLA: De Skaggerz + support
LOLA050, Groningen
16:00
Rhythm & Blues Night
De Oosterpoort, Groningen
Johan Goossens - Vlam
Goudse Schouwburg, Gouda
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater 't Pand, Gorinchem
Vreemde Kostgangers
Wilminktheater, Enschede
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Banner. + Little Symphonies
Altstadt, Eindhoven
20:15
Slagerij van Kampen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
20:00
Iron Laiden
JKC Nirwana, Dronten
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
JazzLab Session: Tribute to the Beatles
Muziekpodium DJS, Dordrecht
13:30
Northcote
Bibelot, Dordrecht
20:00
Moo sessions presents: Katie Koss
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:00
Nebula / Tangled Horns
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Spring Roll Festival
Paard, Den Haag