Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Murphy's Law
Hillegom
20:30
De Spot
Middelburg
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
EKKO
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kavka
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Altstadt
Eindhoven
14:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
21:00
Little Devil
Tilburg
14:30
Studio K
Amsterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
18:30
Biebob
Vosselaar
16:00
Cafe De Flierefluiter
Apeldoorn
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Rotown
Rotterdam
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Oktoberhallen
Wieze
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
De Roma
Antwerpen
20:00
LOLA050
Groningen
12:30
Vera
Groningen
De Splinter
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
16:30
Lunchkamer d'n Engel
Den Haag
18:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
Melkweg
Amsterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Pand
Gorinchem
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Poppodium Volt
Sittard
23:00
Doornroosje
Nijmegen
De Warande
Turnhout
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Artishock
Soest
Spant!
Bussum
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
19:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Kennemer Theater
Beverwijk
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Stathe
Utrecht
20:00
JKC Nirwana
Dronten
22:00
Grand Café De Friesche Club
Leeuwarden
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
20:00
Parktheater
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Manifesto
Hoorn
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
20:00
DiamantTheater
Den Haag
23:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Chassé Theater
Breda
De Smeltkroes
Maarheeze
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Sportpaleis
Antwerpen
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
LOLA050
Groningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
Diligentia
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
13:30
Bibelot
Dordrecht
donderdag 26 april 2018
21:30
The Keytone Cops
Murphy's Law, Hillegom
20:30
The Perfect Tool
De Spot, Middelburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Too Many Zooz
EKKO, Utrecht
Trijntje Oosterhuis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Vorst in de Grond
Patronaat, Haarlem
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
22:00
Yazmin Lacey
Paradiso, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Zwart Licht
Kavka, Antwerpen
vrijdag 27 april 2018
20:00
50HURTZ: Cookie Monsta / Doctor P / Limewax
Melkweg, Amsterdam
20:00
Calum Scott
La Madeleine, Brussel
20:30
Cora Burggraaf / Ed Spanjaard / Pieter Wispelwey - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:30
De Grote Karaoke Show
Altstadt, Eindhoven
14:30
Des Konings Festival
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Frank Boeijen
C.C. De Brouckere, Torhout
21:00
Imperium Dekadenz
Little Devil, Tilburg
14:30
Iris Penning
Studio K, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Juxtapose Kingsday Afterparty
Luxor Live, Arnhem
20:00
Koningsdag: Pearl Jamming Tribute To Pearl Jam
Gebouw-T, Bergen op Zoom
18:30
Leaves' Eyes
Biebob, Vosselaar
16:00
Lemon (NL)
Cafe De Flierefluiter, Apeldoorn
Mother's Finest
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Omar Hakim & Rachel Z
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Philip Kroonenberg
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Same Old Story
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Shame
Rotown, Rotterdam
20:00
Shy’m
Le Forum, Liège
20:00
Stan Van Samang
Oktoberhallen, Wieze
22:30
Sunset Travellers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Tamino
De Roma, Antwerpen
20:00
The Harmed Brothers at LOLA
LOLA050, Groningen
12:30
The King's Garage Sale
Vera, Groningen
The Perfect Tool
De Splinter, Venlo
20:00
The Pink Floyd Sound
Grenswerk, Venlo
16:30
Trash bluesrockband
Lunchkamer d'n Engel, Den Haag
zaterdag 28 april 2018
18:30
Alexander Marcus
Melkweg, Amsterdam
21:00
AmyJo Doh and The Spangles
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Banner. + Little Symphonies
Altstadt, Eindhoven
20:00
Blaudzun
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Bon Scotch
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
Calum Scott
Melkweg, Amsterdam
21:00
CD Presentatie: SAKE en het Leeuwarders (Liwwadders)
Neushoorn, Leeuwarden
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater 't Pand, Gorinchem
19:00
Dean
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Death Alley
V11, Rotterdam
Def Americans
Poppodium Volt, Sittard
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
Donnerwetter
De Warande, Turnhout
20:00
Dwight Icenhower - The Elvis Concert
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Dynamite Blues Band
Artishock, Soest
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Spant!, Bussum
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
19:30
Fab Morvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Frank Boeijen
Flint, Amersfoort
19:30
George van Houts - Kom Plot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Gruppo Sportivo
Boerderij, Zoetermeer
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Kennemer Theater, Beverwijk
22:00
Heart (NL)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Her Majesty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Herman van Veen
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Instant Composers Pool Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
21:00
INU INU
Stathe, Utrecht
20:00
Iron Laiden
JKC Nirwana, Dronten
22:00
J R&B
Grand Café De Friesche Club, Leeuwarden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
22:00
JazzLab Session: Tribute to the Beatles
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Jimmy Sterman tributes Willy DeVille
Manifesto, Hoorn
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Goossens - Vlam
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Josylvio
FOX Nightlife, Stadskanaal
20:00
Karsu
DiamantTheater, Den Haag
23:30
Layali Beirut / Rabih Baroud
Melkweg, Amsterdam
19:30
Leafs
Gebr. De Nobel, Leiden
Lebbis - De Bovengrens
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Kameleon
De Smeltkroes, Maarheeze
Leonie Meijer - Bella Italia
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lil Kleine
Sportpaleis, Antwerpen
21:00
Lionize / Planet Of Zeus
Hedon, Zwolle
20:00
Live at LOLA: De Skaggerz + support
LOLA050, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Marco Borsato
Rodahal, Kerkrade
20:00
Mariza
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Marlon Williams
EKKO, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Michael Prins
Metropool, Hengelo
20:00
Moo sessions presents: Katie Koss
De Woeste Wieven , Diepenheim
Mother's Finest
TivoliVredenburg, Utrecht
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater Hof 88, Almelo
Nathalie Baartman - Voest
Diligentia, Den Haag
20:00
Nebula / Tangled Horns
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
NF
Melkweg, Amsterdam
Niall Horan
AFAS Live, Amsterdam
13:30
Northcote
Bibelot, Dordrecht