Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
't Dorpshuys van Cothen
Cothen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Spant!
Bussum
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:30
Chassé Theater
Breda
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Rodenburg
Beesd
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Het Bos
Antwerpen
18:30
Lotto Arena
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
19:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
De Pul
Uden
20:30
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
21:00
Rotown
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
P3
Purmerend
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Dynamo
Eindhoven
13:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
De Hip
Deventer
15:00
De Perifeer
Deventer
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
Plato Apeldoorn
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
Q-Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
14:00
De Amer
Amen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Rotown
Rotterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
zaterdag 06 mei 2017
21:00
Starkoo
't Dorpshuys van Cothen, Cothen
20:15
Harry Sacksioni
Theater Hofpoort, Coevorden
3JS - U2, The Joshua Tree
Spant!, Bussum
20:00
'The Sad And Beautiful World Of Sparklehorse' + Glitterpaard
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Gladiators
Centrum Staf Versluys, Bredene
20:30
Frank Boeijen
Chassé Theater, Breda
Russkaja + Support in MEZZ
Mezz, Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jazznight LOUIS! - What a wonderful world
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Jonna Fraser
Rodenburg, Beesd
20:30
Tangarine - From Tucson With Songs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
20:30
Toontje Lager
Luxor Live, Arnhem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem
Sef
Het Bos, Antwerpen
18:30
Lost Frequencies
Lotto Arena, Antwerpen
22:00
Laetitia Sadier
Paradiso, Amsterdam
Tribute to Motown
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Jake Isaac
Paradiso, Amsterdam
20:15
Tigre Blanco
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Most Wanted
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jeff Rosenstock (USA) / Doe (UK)
Winston, Amsterdam
DMA's
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Frankie Ballard
Bitterzoet, Amsterdam
The Big Moon
Paradiso, Amsterdam
19:30
Orchestra Baobab
Melkweg, Amsterdam
20:30
Take No Prisoners / The Estate / Total Seclusion
P60, Amstelveen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Yamato
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
zondag 07 mei 2017
19:30
Joanne Shaw Taylor
Grenswerk, Venlo
20:00
Christopher Paul Stelling
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Patricia Kaas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Mammoth Mammoth
dB's, Utrecht
Andy Frasco
De Pul, Uden
20:30
Big One: Tribute to Pink Floyd
013, Tilburg
19:00
Omen
Little Devil, Tilburg
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
21:00
The Handsome Family
Rotown, Rotterdam
Orchestra Baobab
LantarenVenster, Rotterdam
Thee Oh Sees
Maassilo, Rotterdam
16:00
Lawen Stark Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Rootsiders
P3, Purmerend
14:00
Jong Talentklas Conservatorium Maastricht op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
22:00
Tom Walker
Merleyn, Nijmegen
20:00
Massada
Metropool, Hengelo
JW Roy
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
Saint Vitus
Patronaat, Haarlem
20:00
SayWeCanFly + Jasper Mook
Dynamo, Eindhoven
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
Erny Green
De Hip, Deventer
15:00
Roel Meelkop
De Perifeer, Deventer
Lakshmi
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Gavin DeGraw
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Stef Kamil Carlens
Mezz, Breda
16:30
La Corneille
Mezz, Breda
16:15
Folk Road Show
Gigant, Apeldoorn
Lakshmi
Plato Apeldoorn, Apeldoorn
20:00
Jake Isaac
Trix, Antwerpen
21:00
Autograf
Bitterzoet, Amsterdam
Blues Caravan – Blues Got Soul - Feat. Si Cranstoun, Big Daddy Wilson
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Zion Y Lennox
Melkweg, Amsterdam
20:00
Little Hurricane
Paradiso, Amsterdam
Depeche Mode
Ziggo Dome, Amsterdam
15:00
Doug Sahm Tribute
Q-Factory, Amsterdam
Venice
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Yamato
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
14:00
Lance Canales & The Flood
De Amer, Amen
20:00
Cartographer / Tides From Nebula
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 08 mei 2017
20:00
De Dijk
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pablo Francisco
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Meat Wave
Vera, Groningen
20:30
Akae Beka
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Christopher Paul Stelling
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
21:00
Fred Eaglesmith
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
The Devils / Chrused Out
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Venice
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Anderson .Paak & The Free Nationals
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Cranberries
Koninklijk Circus, Brussel
22:00
Youngblood
Paradiso, Amsterdam
21:00
Tom Walker
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Harry Sacksioni
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lance Canales & The Flood
Paradiso, Amsterdam
Loïc Nottet
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 09 mei 2017
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
20:00
Stoner Doom met Dopelord + Weedpecker + Major Kong
dB's, Utrecht
20:00
Vrije Geluiden Live
TivoliVredenburg, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Tom Walker
Rotown, Rotterdam
23:00
Finale Kaf en Koren
Merleyn, Nijmegen
20:00
Finale Kaf & Koren: Foxlane / Jacksons Cage / Mooksha
Merleyn, Nijmegen
De Dijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht