Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Sugar Factory
Amsterdam
Biebob
Vosselaar
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Melkweg
Amsterdam
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Haags Pop Centrum
Den Haag
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
EKKO
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
16:00
Concertgemaal
Amsterdam
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
Kerkje garnwerd
Garnwerd
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Concerto
Amsterdam
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
De Pul
Uden
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
NiXenMeer
Enschede
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
23:45
Podium Hardenberg
Hardenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Metropool
Hengelo
14:00
Media Markt
Hengelo
19:00
Sojo
Leuven
Podium Mozaiek
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Hal 25
Alkmaar
20:15
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nederland Drie
Wateringen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
22:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:45
Podium heino
Heino
20:00
Eendrachtshoeve
Zuid-Beijerland
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:30
BIRD
Rotterdam
16:30
Mezz
Breda
20:30
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
Het Bolwerk
Sneek
14:30
C.C. Nesterlé
Nistelrode
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Oktoberhallen
Wieze
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
EKKO
Utrecht
15:30
Grounds
Rotterdam
16:00
Grenswerk
Venlo
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:30
Luxor Live
Arnhem
16:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
15:00
Jan van Besouw
Goirle
De Bosuil
Weert
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:15
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 13 mei 2017
Hausmagger
Sugar Factory, Amsterdam
Heidevolk
Biebob, Vosselaar
20:00
Hercules and Love Affair
Tolhuistuin, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Leest, Waalwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Het Zesde Metaal
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Homeshake
Melkweg, Amsterdam
20:00
Indian Askin
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jason Waterfalls
Haags Pop Centrum, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Jeangu Macrooy
EKKO, Utrecht
Jesca Hoop
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Goudse Schouwburg, Gouda
16:00
Jörg Brinkmann
Concertgemaal, Amsterdam
20:15
Julie Murphy & Ceri Rhys Matthews
De Kleine Waarheid, Zaandam
JW Roy & The Royal Family
Kerkje garnwerd, Garnwerd
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lakshmi
Concerto, Amsterdam
20:45
Lance Canales & The Flood
Het Huis Verloren, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
LIVE: Snaggletoöth
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
LNY TNZ 16+
De Pul, Uden
20:00
LOS - VAST
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Loud & Rising: No Turning Back + For I Am King + support
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Luka / St. Solaire
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Mason
NiXenMeer, Enschede
Michael McIntyre
AFAS Live, Amsterdam
21:00
Mick Flannery
Rotown, Rotterdam
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
23:45
Miss Faith
Podium Hardenberg, Hardenberg
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Mister and Mississippi
Metropool, Hengelo
14:00
Mister and Mississippi (Instore)
Media Markt, Hengelo
19:00
Møster!
Sojo, Leuven
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Podium Mozaiek, Amsterdam
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra / Remy van Kesteren
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
NK Onthouden
Paradiso, Amsterdam
21:00
Pepijn Spijkerman / The Dawn Brothers
Manifesto, Hoorn
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Pink Project
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Randy Hansen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Release Fest
Hal 25, Alkmaar
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Rob Klerkx & the Secret
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Rockabilly Blitz
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Room for Elephants
Nederland Drie, Wateringen
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
20:00
Simple Minds
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
22:00
Slow Burners
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Sonido Gallo Negro
Grounds, Rotterdam
20:30
Steak Number Eight
Podium 't Beest, Goes
22:30
Suono Culture: Karmon
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Bruceband
De Bosuil, Weert
20:30
The Doors in Concert
De Speeldoos, Vught
20:30
The Sugarhill Gang
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Tribute2BobMarley
Effenaar, Eindhoven
19:00
Underoath
Melkweg, Amsterdam
22:00
Vibronics
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:45
Westcoast Band
Podium heino, Heino
20:00
Woodwind
Eendrachtshoeve, Zuid-Beijerland
20:15
Yamato
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Yung Internet
Nieuwe Nor, Heerlen
21:30
Yung Nnelg
BIRD, Rotterdam
zondag 14 mei 2017
16:30
Alaska Pollock
Mezz, Breda
20:30
Ali B / Martijn Koning / Vincent Bijlo
Paard, Den Haag
Ariana Grande - Dangerous Woman Tour
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ars Veneficum / Asagraum / Grá
Simplon, Groningen
20:00
Battle 4 BOA
Baroeg, Rotterdam
19:30
Belphegor / Dead End / Misanthropia / Wombbath
Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Bob Wayne
Het Bolwerk, Sneek
14:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
C.C. Nesterlé, Nistelrode
16:00
Chris Potter
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Christoff
Oktoberhallen, Wieze
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Arnhem, Arnhem
16:00
Dirty Five
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Doomstad #2: Briqueville / The Body / Uniform
EKKO, Utrecht
15:30
Dosmingo presents: Labryénco
Grounds, Rotterdam
16:00
Down By The River
Grenswerk, Venlo
14:15
Ellen Deelen / mascha van de kuit
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:30
Emil Landman
Luxor Live, Arnhem
16:00
Fred Eaglesmith
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
20:00
Glykeria
Paradiso, Amsterdam
15:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Nora Fischer / Reinier Baas
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
15:00
Karsu
Jan van Besouw, Goirle
Kovacs
De Bosuil, Weert
Lavinia Meijer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:15
Les Filles de Illighadad
Tolhuistuin, Amsterdam