PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -632
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 13 mei
Chassé Theater
Breda
C.C De Muze
Heusden-Zolder
1
Simplon
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Biebob
Vosselaar
Theater De Leest
Waalwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Klinker
Winschoten
Kerkje garnwerd
Garnwerd
Podium Mozaiek
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
13:00
So What!
Gouda
14:00
Media Markt
Hengelo
15:00
Little Devil
Tilburg
1
16:00
Het Concertgemaal
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
7
19:00
Sojo
Leuven
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
1
1
19:45
Podium heino
Heino
20:00
De Meester
Almere
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Pul
Uden
20:00
Riche
Boxmeer
20:00
WTC Expo
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Nederland Drie
Wateringen
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Hal 25
Alkmaar
Trix
Antwerpen
4
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Eendrachtshoeve
Zuid-Beijerland
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
AFAS Live
Amsterdam
2
Amsterdam ArenA
Amsterdam
2
20:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Simplon
Groningen
20:00
NiX Podium
Enschede
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Het Concertgemaal
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Oedipus
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Vera
Groningen
1
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
EKKO
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
1
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Metropool
Hengelo
Molen De Ster
Utrecht
1
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Q-Factory
Amsterdam
3

zaterdag 13 mei 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C De Muze, Heusden-Zolder
1
Dr. Lektroluv Simplon, Groningen
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De Afterparty TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Purmaryn, Purmerend
Heidevolk Biebob, Vosselaar
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - De Onzen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater De Klinker, Winschoten
JW Roy & The Royal Family Kerkje garnwerd, Garnwerd
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Podium Mozaiek, Amsterdam
3JS - U2, The Joshua Tree Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Stoep, Spijkenisse
13:00
Blind Justice / Grenadeers / Venhill So What!, Gouda
14:00
Mister and Mississippi (Instore) Media Markt, Hengelo
15:00
Funeralium (F) + Doomed (D) + Officium Triste + Black Capricorn (IT) Little Devil, Tilburg
1
16:00
Jörg Brinkmann Het Concertgemaal, Amsterdam
19:00
Underoath Melkweg, Amsterdam
7
19:00
Møster! Sojo, Leuven
19:30
Tribute2BobMarley Effenaar, Eindhoven
19:30
End of the Dream Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto Homeshake
Homeshake Melkweg, Amsterdam
1
1
19:45
Westcoast Band Podium heino, Heino
20:00
Classic Albums: Otis Redding - Blue De Meester, Almere
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mini & Maxi Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance De Kattendans, Bergeijk
20:00
Randy Hansen DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
LNY TNZ 16+ De Pul, Uden
20:00
Bartek / Dead Giveaway / The Sleeper Riche, Boxmeer
20:00
40 years of Dire Straits - anniversary tour 1977-2017 WTC Expo, Leeuwarden
20:00
Pink Project Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Room for Elephants Nederland Drie, Wateringen
Jason Waterfalls Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Indian Askin O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Simple Minds Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Gezelligste Keet van Kampen 't Ukien, Kampen
20:00
Hercules and Love Affair Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rockabilly Blitz Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Cale Tyson Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Release Fest Hal 25, Alkmaar
Foto Enter Shikari
Enter Shikari Trix, Antwerpen
4
20:00
NK Onthouden Paradiso, Amsterdam
20:00
De Dijk Chassé Theater, Breda
20:00
Woodwind Eendrachtshoeve, Zuid-Beijerland
20:00
Yung Internet Nieuwe Nor, Heerlen
Foto Michael McIntyre
Michael McIntyre AFAS Live, Amsterdam
2
Foto DJ Armin van Buuren
DJ Armin van Buuren Amsterdam ArenA, Amsterdam
2
20:00
Lakshmi Concerto, Amsterdam
20:00
Loud & Rising: No Turning Back + For I Am King + support Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Bruceband De Bosuil, Weert
20:00
Hallo Venray Paard, Den Haag
20:00
Big Daddy Kane Simplon, Groningen
20:00
Mason NiX Podium, Enschede
20:00
LOS - VAST C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort De Oosterpoort, Groningen
20:15
Daniel Lohues Cultura, Ede
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Diamanda La Berge Dramm Het Concertgemaal, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yamato Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Julie Murphy & Ceri Rhys Matthews De Kleine Waarheid, Zaandam
Foto Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra / Remy van Kesteren
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra / Remy van Kesteren Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Het Zesde Metaal Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
The Sugarhill Gang Boerderij, Zoetermeer
20:30
45ACIDBABIES Oedipus, Amsterdam
20:30
Chris Potter LantarenVenster, Rotterdam
20:30
The Doors in Concert De Speeldoos, Vught
20:30
God Dethroned / The Heritance / Visionary666 Vera, Groningen
1
20:30
Fred Eaglesmith In The Woods, Lage Vuursche
20:30
Jeangu Macrooy EKKO, Utrecht
Foto Hausmagger
Hausmagger Sugar Factory, Amsterdam
1
20:30
Steak Number Eight Podium 't Beest, Goes
20:30
Dilana Smith Duycker, Hoofddorp
20:30
Harry Glotzbach / Kristel Zweers De Flux, Zaandam
20:30
Fischer-Z Metropool, Hengelo
Foto Emil Landman
Emil Landman Molen De Ster, Utrecht
1
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Ferocious Dog in MEZZ Mezz, Breda
20:45
Lance Canales & The Flood Het Huis Verloren, Hoorn
21:00
Depthclegg Delis Altstadt, Eindhoven
21:00
Sonido Gallo Negro Grounds, Rotterdam
21:00
Mick Flannery Rotown, Rotterdam
21:00
Pepijn Spijkerman / The Dawn Brothers Manifesto, Hoorn
21:00
Akae Beka / Midnite Bibelot, Dordrecht
21:00
Rob Klerkx & the Secret Q-Factory, Amsterdam
3
Pagina -632