Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
19:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Musis
Arnhem
21:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
17:00
Duycker
Hoofddorp
De School
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Capitole
Gent
20:30
Café Trianon
Nijmegen
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
BIRD
Rotterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
013
Tilburg
20:00
Winston
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Wielingencentrum De Haan
De Haan
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vera
Groningen
van Beresteyn
Veendam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
The Jack
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Enck
Oirschot
21:00
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
23:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 11 mei 2017
20:00
Bartek / Indian Askin
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Perron-3, Rosmalen
20:00
The Cosmic Carnival
Patronaat, Haarlem
20:00
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:30
Tennyson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fred Eaglesmith
Paard, Den Haag
19:00
Senioren rockschool bands
P60, Amstelveen
Mike Boddé - De Geurige Man
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Mister and Mississippi
OT301, Amsterdam
20:00
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Orpheus, Apeldoorn
JW Roy & Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Frank Boeijen
Musis, Arnhem
21:00
Emil Landman in MEZZ
Mezz, Breda
20:00
Cymbaline / Lilith Effie / The Wild Surprise
Metropool, Hengelo
20:00
The Parrots
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rootsriders
Melkweg, Amsterdam
19:30
Skerryvore
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Kandace Springs
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Bob Wayne
Hedon, Zwolle
20:15
Stef Bos & Band - Wereldwijd
Flint, Amersfoort
20:00
Clash of the Titans (halve finale)
EKKO, Utrecht
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Duycker, Hoofddorp
17:00
Chicago Mike
Duycker, Hoofddorp
Blanck Mass / Kelly Lee Owens
De School, Amsterdam
20:00
Mountain
De Pul, Uden
20:30
Paul Carrack
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Noord Nederlands Orkest - NNO speelt de Genesis Suite
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Maaspoort, Venlo
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maagd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wire
De Helling, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Chassé Theater, Breda
André Manuel - De Onzen
Chassé Theater, Breda
20:00
William Boeva - Reset
Capitole, Gent
20:30
Lance Canales & The Flood
Café Trianon, Nijmegen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Achterolmen, Maaseik
Cherry Glazerr
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
The Comet Is Coming & Sarathy Korwar
BIRD, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Akea Beka
013, Tilburg
vrijdag 12 mei 2017
20:00
Mountain States / Kinoo / Track Club party
Winston, Amsterdam
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Wilminktheater, Enschede
20:00
On the House: The Heritance + First Fight Down + Dj Robbie Rebel
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Maggie Macneal
Wielingencentrum De Haan, De Haan
Daniel Lohues - Moi
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Mister and Mississippi
Vera, Groningen
Sanne Wallis de Vries - Gut
van Beresteyn, Veendam
21:00
Emil Landman
V11, Rotterdam
20:30
Lisa Lois sings Adele
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
Home Free
TivoliVredenburg, Utrecht
Enter Shikari
TivoliVredenburg, Utrecht
Marco Lopes - Saudade
Theater PePijn, Den Haag
Mathilde Santing
Theater in de Steeg, Den Haag
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Yamato
Theater De Lievekamp, Oss
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
The Dire Straits Experience
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Dejima - Siebold's liefde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Exivious / Extremities
The Jack, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Spant!, Bussum
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Dijk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Azure Hiptronics
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pater Moeskroen - Fiesta!
S.C.C. De Enck, Oirschot
21:00
Homeshake
Rotown, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Diesel
Q-Factory, Amsterdam
21:30
Fred Eaglesmith
Porgy en Bess, Terneuzen
23:30
Click
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Black Marble Selection
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
United Voices of Rock
Podium 't Beest, Goes
20:15
Karsu
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Night Fever
Patronaat, Haarlem
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Engel & Just
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tribute2BobMarley
Paard, Den Haag
King of the World
P60, Amstelveen
20:30
Etana / Rapha Pico
P60, Amstelveen
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam