Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Iduna
Drachten
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
14:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
14:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
23:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Gigant
Apeldoorn
18:00
Lil' Amsterdam
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Arminius
Rotterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Venray
Venray
20:00
EKKO
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
Musis
Arnhem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Flint
Amersfoort
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zondag 29 april 2018
Ensiferum
Iduna, Drachten
20:00
Eliades Ochoa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dwight Icenhower - The Elvis Concert
Effenaar, Eindhoven
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Daley
Melkweg, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
Blind Illusion (USA) + Cryptic Shift (UK)
Little Devil, Tilburg
20:00
Bison B.C.
dB's, Utrecht
20:00
Birds of Chicago
Grenswerk, Venlo
14:00
Bazooka Joe
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Barrence Whitfield and the Savages
Paard, Den Haag
20:00
Armando & Oleg Lysenko
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Andy Frasco & The U.N.
Tolhuistuin, Amsterdam
12:30
An Easy Sunday: Stef Delbaere
Grounds, Rotterdam
maandag 30 april 2018
20:00
Yellow Days
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
We Came As Romans
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
U.S. Girls
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sarah Blasko
Vondelkerk, Amsterdam
Russell Peters
Ziggo Dome, Amsterdam
Niall Horan
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Lilly Hiatt
Paradiso, Amsterdam
Laurence Jones
Melkweg, Amsterdam
20:30
Justin Hayward
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ébbène
Botanique, Brussel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
23:00
David West
Vera, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:00
Chris Blevins / Levi Parham / Paul Benjaman Band
Paradiso, Amsterdam
21:00
Birds of Chicago
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 01 mei 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Tower of Power
Paradiso, Amsterdam
20:30
This Is The Kit
EKKO, Utrecht
20:15
The Elvis Concert
Gigant, Apeldoorn
18:00
St. Tropez
Lil' Amsterdam, Amsterdam
20:00
Selah Sue
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Say Sue Me
Paradiso, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Ravyn Lenae
Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Otzeki
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mabel
Paradiso, Amsterdam
21:00
Lilly Hiatt
Merleyn, Nijmegen
20:00
Lightning Bolt
Tolhuistuin, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lievekamp, Oss
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ian Siegal
Q-Factory, Amsterdam
Herman van Veen
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Grouper
Arminius, Rotterdam
19:30
Get Dead
Sugar Factory, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Christian Mcbride Big Band
Meervaart, Amsterdam
20:30
Birds of Chicago
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:30
AmenRa + Ortega
Vera, Groningen
A Place to Bury Strangers
Doornroosje, Nijmegen
woensdag 02 mei 2018
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Vreemde Kostgangers
Zaantheater, Zaandam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Vacations
Vera, Groningen
20:00
Uniform
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tony Joe White
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tom Tukker
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Solin
EKKO, Utrecht
Sam Smith
Ziggo Dome, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
Otzeki
Merleyn, Nijmegen
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Nik Bärtsch’s Ronin
TivoliVredenburg, Utrecht
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lunchconcert: Pedro Silva
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
Luistervinken - Vrouwelijke componisten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Domijnen, Sittard
20:15
Levi Parham / Paul Benjaman Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Leonie Meijer - Bella Italia
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Johan Goossens - Vlam
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Janne Schra
Luxor Live, Arnhem
22:00
Human Tetris / Super Besse
Paradiso, Amsterdam
Herman van Veen
Musis, Arnhem
21:00
Frank Valenza
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Frank Boeijen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan!
Flint, Amersfoort
20:00
Eden
Trix, Antwerpen
19:30
Dwight Icenhower - The Elvis Concert
Melkweg, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:15
Cristina Branco
TivoliVredenburg, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
Church of Misery / Eyehategod
Patronaat, Haarlem
Cancer Bats
Melkweg, Amsterdam
20:00
Aquarium, een inktzwarte komedie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen