PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -630
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 29 apr
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Doornroosje
Nijmegen
1
1
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Zappa
Antwerpen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
3
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool Enschede
Enschede
Rodahal
Kerkrade
1
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Iduna
Drachten
1
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Hedon
Zwolle
1
20:00
Grenswerk
Venlo
Corneel
Lelystad
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Helling
Utrecht
1
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
1
20:30
C.C. 't Vondel
Halle
20:30
Vera
Groningen
2
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
1
ma 30 apr
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
2
19:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Melkweg
Amsterdam
2
Melkweg
Amsterdam
3
13
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
1
1
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
di 01 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Theater De Lievekamp
Oss
Wilminktheater
Enschede
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Bellevue
Amsterdam
18:00
Lil' Amsterdam
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Arminius
Rotterdam
1
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
20:15
Meervaart
Amsterdam
1
4
20:15
Gigant
Apeldoorn
1
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Doornroosje
Nijmegen
2
20:30
Vera
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
3
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
1
wo 02 mei
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theaters Tilburg
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
1
2
20:00
Trix
Antwerpen

zondag 29 april 2018

16:00
Moo Sessions #16 // Katie Koss Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
16:15
Morado Gigant, Apeldoorn
19:00
Blind Illusion (USA) + Cryptic Shift (UK) Little Devil, Tilburg
19:00
Daley Melkweg, Amsterdam
19:30
Leaves' Eyes / MaYaN Doornroosje, Nijmegen
1
1
19:30
Lionize / Planet Of Zeus Patronaat, Haarlem
19:30
Gonne Choi / Land of Peace / Se So Neon Q-Factory, Amsterdam
20:00
NF Zappa, Antwerpen
20:00
Bison B.C. dB's, Utrecht
20:00
VUUR Melkweg, Amsterdam
3
20:00
Eliades Ochoa TivoliVredenburg, Utrecht
Laurence Jones Metropool Enschede, Enschede
Foto Marco Borsato
Marco Borsato Rodahal, Kerkrade
1
20:00
Ray Fuego Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Ruben Hein De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dwight Icenhower - The Elvis Concert Effenaar, Eindhoven
Foto Ensiferum
Ensiferum Iduna, Drachten
1
20:00
Barrence Whitfield and the Savages Paard, Den Haag
20:00
Armando & Oleg Lysenko Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Prince Tribute Hedon, Zwolle
1
20:00
Birds of Chicago Grenswerk, Venlo
Stuart Mavis Corneel, Lelystad
20:00
Laurence Jones Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Mafficks Patronaat, Haarlem
20:00
Jasper Steverlinck Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Justin Hayward De Oosterpoort, Groningen
20:00
Zeke De Helling, Utrecht
1
20:15
Tony Joe White Doornroosje, Nijmegen
Mother's Finest Patronaat, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Young VIPS tour Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Low Anthem Bitterzoet, Amsterdam
1
20:30
Lewis Floyd Henry TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Sam Fender
Sam Fender EKKO, Utrecht
1
20:30
Frank Boeijen C.C. 't Vondel, Halle
20:30
Human Tetris / Super Besse Vera, Groningen
2
21:00
Andy Frasco & The U.N. Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Say Sue Me
Say Sue Me Merleyn, Nijmegen
1

maandag 30 april 2018

De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
2
19:00
We Came As Romans Het Bolwerk, Sneek
19:00
U.S. Girls Melkweg, Amsterdam
2
Foto Laurence Jones
Laurence Jones Melkweg, Amsterdam
3
13
20:00
Lilly Hiatt Paradiso, Amsterdam
20:00
Ébbène Botanique, Brussel
20:00
Sarah Blasko Vondelkerk, Amsterdam
Foto Niall Horan
Niall Horan Vorst Nationaal, Brussel
1
1
20:00
Yellow Days Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Russell Peters Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Justin Hayward Paradiso, Amsterdam
21:00
Birds of Chicago Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Chris Blevins / Levi Parham / Paul Benjaman Band Paradiso, Amsterdam
23:00
David West Vera, Groningen

dinsdag 01 mei 2018

Jeroen van Merwijk - Lucky De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Lebbis - De Bovengrens Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om alles Wilminktheater, Enschede
Herman van Veen Theater Gooiland, Hilversum
Rayen Panday - Fenomeen Theater Bellevue, Amsterdam
18:00
St. Tropez Lil' Amsterdam, Amsterdam
19:00
Otzeki Melkweg, Amsterdam
19:30
Grouper Arminius, Rotterdam
1
19:30
Get Dead Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tower of Power Paradiso, Amsterdam
20:00
Ian Siegal Q-Factory, Amsterdam
20:00
Selah Sue Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mabel Paradiso, Amsterdam
20:00
Lightning Bolt Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
20:15
Christian Mcbride Big Band Meervaart, Amsterdam
1
4
20:15
The Elvis Concert Gigant, Apeldoorn
1
20:15
Yentl & de Boer - Magie Schouwburg Cuijk, Cuijk
Foto A Place to Bury Strangers
A Place to Bury Strangers Doornroosje, Nijmegen
2
20:30
AmenRa + Ortega Vera, Groningen
20:30
This Is The Kit EKKO, Utrecht
20:30
Ravyn Lenae Bitterzoet, Amsterdam
3
20:30
Birds of Chicago The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk DeLaMar, Amsterdam
21:00
Lilly Hiatt Merleyn, Nijmegen
Foto Say Sue Me
Say Sue Me Paradiso, Amsterdam
1

woensdag 02 mei 2018

Claudia de Breij - Nu Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Fenomeen Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam Theater Zuidplein, Rotterdam
Herman van Veen Musis, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leonie Meijer - Bella Italia Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Bovengrens Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan! Flint, Amersfoort
Stefano Keizers - Erg heel Schouwburg Venray, Venray
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Schouwburg De Kring, Roosendaal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Cancer Bats
Cancer Bats Melkweg, Amsterdam
1
19:00
Luistervinken - Vrouwelijke componisten Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Dwight Icenhower - The Elvis Concert Melkweg, Amsterdam
20:00
Sam Smith Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Church of Misery / Eyehategod Patronaat, Haarlem
1
2
20:00
Eden Trix, Antwerpen
Pagina -630