PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -630
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 11 mei
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Markant Uden
Uden
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
Theaters Tilburg
Tilburg
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
17:00
Duycker
Hoofddorp
19:00
P60
Amstelveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
1
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Willemeen
Arnhem
2
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Capitole
Gent
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Neushoorn
Leeuwarden
1
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Café Trianon
Nijmegen
1
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
Podium Victorie
Alkmaar
2
De School
Amsterdam
2
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
013
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Mezz
Breda
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
22:00
Vera
Groningen
22:30
Paradiso
Amsterdam
vr 12 mei
C.C. Deurne
Deurne
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Club Smederij
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theaters Tilburg
Tilburg
Kennemer Theater
Beverwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater PePijn
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
De Speeldoos
Vught
Wilminktheater
Enschede
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Palethe
Overpelt
Muziekcentrum Enschede
Enschede

donderdag 11 mei 2017

André Manuel - De Onzen Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Sleutelmoment De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Spot Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach Leidse Schouwburg, Leiden
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Kom, Nieuwegein
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Venray, Venray
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 Schouwburg Lochem, Lochem
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theaters Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Theater De Lievekamp, Oss
Mike Boddé - De Geurige Man Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Iemand Anders TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lorrèn Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
17:00
Chicago Mike Duycker, Hoofddorp
19:00
Senioren rockschool bands P60, Amstelveen
19:30
Rootsriders Melkweg, Amsterdam
19:30
Skerryvore Melkweg, Amsterdam
19:30
The Comet Is Coming & Sarathy Korwar BIRD, Rotterdam
Foto Cherry Glazerr
Cherry Glazerr Bitterzoet, Amsterdam
1
Foto Rondé
Rondé Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop Chassé Theater, Breda
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Bartek / Indian Askin Podium Victorie, Alkmaar
Foto The Real McKenzies + support
The Real McKenzies + support Willemeen, Arnhem
2
20:00
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Orpheus, Apeldoorn
20:00
Fred Eaglesmith Paard, Den Haag
1
20:00
Yamato Theater de Mythe, Goes
20:00
Noord Nederlands Orkest - NNO speelt de Genesis Suite De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
The Cosmic Carnival Patronaat, Haarlem
20:00
William Boeva - Reset Capitole, Gent
20:00
Ali B - Je Suis Ali Wilminktheater, Enschede
20:00
The Doors in Concert Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Nederlands Blazers Ensemble Paradiso, Amsterdam
20:00
Cymbaline / Lilith Effie / The Wild Surprise Metropool, Hengelo
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's Duycker, Hoofddorp
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Venice Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Mountain De Pul, Uden
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll De Maagd, Bergen op Zoom
Foto JW Roy & Band
JW Roy & Band Neushoorn, Leeuwarden
1
20:00
Happyness Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Dire Straits Experience Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Mister and Mississippi OT301, Amsterdam
20:00
Randy Hansen Q-Factory, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Perron-3, Rosmalen
20:00
Jeangu Macrooy Rotown, Rotterdam
20:00
Clash of the Titans (halve finale) EKKO, Utrecht
20:00
The Parrots Melkweg, Amsterdam
20:15
Stef Bos & Band - Wereldwijd Flint, Amersfoort
20:15
Wire De Helling, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Cabarestafette Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Open Podium Cabaret Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Zaantheater, Zaandam
Foto Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Frank Boeijen Musis, Arnhem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater De Veste, Delft
20:15
Mnozil Brass Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Lance Canales & The Flood Café Trianon, Nijmegen
1
20:30
Paul Carrack De Oosterpoort, Groningen
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen Werftheater, Utrecht
Foto Fischer-Z
Fischer-Z Podium Victorie, Alkmaar
2
Foto Blanck Mass / Kelly Lee Owens
Blanck Mass / Kelly Lee Owens De School, Amsterdam
2
20:30
Marc Ford and the Neptune Blues Club Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Kandace Springs LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Akea Beka 013, Tilburg
21:00
Maurice van Hoek V11, Rotterdam
21:00
Bob Wayne Hedon, Zwolle
21:00
Emil Landman in MEZZ Mezz, Breda
21:00
GosT Stroomhuis, Eindhoven
22:00
The Blind Shake Vera, Groningen
22:30
Tennyson Paradiso, Amsterdam

vrijdag 12 mei 2017

Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Deurne, Deurne
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19 Theater De Leest, Waalwijk
De Dijk Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dr. Lektroluv Club Smederij, Tilburg
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theaters Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty Kennemer Theater, Beverwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marco Lopes - Saudade Theater PePijn, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut van Beresteyn, Veendam
Henry van Loon - Sleutelmoment De Speeldoos, Vught
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater de Spiegel, Zwolle
William Boeva - Reset C.C. Palethe, Overpelt
Fuse Muziekcentrum Enschede, Enschede
Pagina -630