Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Hasselt
Hasselt
Musis
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Café Café
Hasselt
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
19:00
013
Tilburg
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Biebob
Vosselaar
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Paradox
Tilburg
De Roma
Antwerpen
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Kreun
Kortrijk
Effenaar
Eindhoven
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Engel
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
Bibelot
Dordrecht
Vera
Groningen
23:45
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Veste
Delft
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
The Jack
Eindhoven
Sportpaleis
Antwerpen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Pul
Uden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Little Devil
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
De Bosuil
Weert
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
woensdag 02 mei 2018
22:00
Otzeki
Merleyn, Nijmegen
22:00
Human Tetris / Super Besse
Paradiso, Amsterdam
donderdag 03 mei 2018
Patrick Laureij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lebbis - De Bovengrens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater 't Speelhuis, Helmond
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Kolk, Assen
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Hasselt, Hasselt
Herman van Veen
Musis, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Kernel
Café Café, Hasselt
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Eden
Melkweg, Amsterdam
Icon For Hire
Dynamo, Eindhoven
19:00
Bokoesam / Jacin Trill
013, Tilburg
19:00
Luistervinken - Vrouwelijke componisten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dark Tranquillity
Biebob, Vosselaar
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Jungle By Night
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Trixie Whitley
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
Mario Batkovic
Paradox, Tilburg
Wende Snijders - Mens
De Roma, Antwerpen
Tim Akkerman sings The Boss
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Ulysse
Botanique, Brussel
20:00
Protomartyr
De Kreun, Kortrijk
EYEHATEGOD
Effenaar, Eindhoven
20:00
Folk Road Show
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jacuzzi Boys
Patronaat, Haarlem
20:00
Geppetto & The Whales
Mezz, Breda
20:00
David Ryan Harris
Paradiso, Amsterdam
Scumbag Millionaire
De Engel, Den Helder
20:15
Pink Floyd Project
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Veste, Delft
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Diligentia, Den Haag
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Andy Frasco
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bicep
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jim Black's Malamute
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Awkward I
Podium Victorie, Alkmaar
High On Fire
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Parktheater, Eindhoven
20:30
Bob James
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Destructive Penguins
EKKO, Utrecht
20:30
Banner. / Ruud Fieten
Simplon, Groningen
Ian Siegal
Bibelot, Dordrecht
Birth of Joy
Vera, Groningen
23:45
Diplo
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 04 mei 2018
JW Roy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Scumbag Millionaire
The Jack, Eindhoven
Sam Smith
Sportpaleis, Antwerpen
19:00
Luistervinken - Vrouwelijke componisten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Bokoesam / Jacin Trill
Trix, Antwerpen
20:00
Mario Batkovic
De Oosterpoort, Groningen
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
20:00
Amplifier
Cacaofabriek, Helmond
20:00
DeWolff
Paradiso, Amsterdam
20:00
Exequien van Heinrich Schütz
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
MortIIs
Baroeg, Rotterdam
20:00
Jack Parow
Simplon, Groningen
Nap Eyes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Inwolves
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Les Negresses Vertes
Effenaar, Eindhoven
20:00
Lakshmi
De Pul, Uden
20:00
Trixie Whitley
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Prince Tribute by The Beautiful Ones
Bibelot, Dordrecht
20:00
Bang Bang Band Girl / Stop II
Paard, Den Haag
20:00
Another Journey / The Rushians
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Novastar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Langhorne Slim
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Diplo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Abysmal Darkening
Little Devil, Tilburg
Flotsam And Jetsam / Evil Invaders + support
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Axel Rudi Pell
De Bosuil, Weert
Tower of Power
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Lucy Dacus
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Yung Nnelg
Paard, Den Haag
20:30
Michale Graves
Vorstin, Hilversum
20:30
Hannah Williams & The Affirmations
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Michael Prins
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Pascal Schumacher feat. Maxime Delpierre
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Local Heroes
Poppodium Volt, Sittard