Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Cacaofabriek
Helmond
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Atak
Enschede
Altstadt
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
Iduna
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Paleis 12
Brussel
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Kennemer Theater
Beverwijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
22:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
CHV Noordkade
Veghel
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
21:00
Artishock
Soest
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Poppodium Volt
Sittard
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Grounds
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
14:00
Groene Engel
Oss
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Spot
Middelburg
20:00
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang
Maastricht
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Le Forum
Liège
vrijdag 19 mei 2017
20:00
Automatic Sam + The Cubical
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Aïcha Cherif / Oliver / Season On The Line
Oefenbunker, Landgraaf
3JS - U2, The Joshua Tree
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Def Americans
Duycker, Hoofddorp
21:00
Ryan McGarvey
Metropool, Hengelo
20:00
Distillator
Metropool, Hengelo
Stahlzeit
Cacaofabriek, Helmond
Mike Boddé - De Geurige Man
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:00
Plan Kruutntoone
Vera, Groningen
20:30
Ronnie Flexx & Deuxperience Band
Simplon, Groningen
20:30
Bing & Ruth
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
André Manuel - De Onzen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
No Turning Back
Atak, Enschede
Hallo Venray
Altstadt, Eindhoven
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Parktheater, Eindhoven
Hayseed Dixie
Effenaar, Eindhoven
20:15
Dany Lademacher's Wild Romance
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
De Meerpaal, Dronten
Doyle Bramhall II
Iduna, Drachten
21:00
Fleddy Melculy
Bibelot, Dordrecht
20:30
The Stand-up Club
Bibelot, Dordrecht
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Elvis in Concert
Paleis 12, Brussel
20:30
Pocket Knife Army / The Sweet Release of Death
Mezz, Breda
Rondé
Mezz, Breda
21:00
Fugitives
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Kennemer Theater, Beverwijk
Dr. Lektroluv
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Kattendans, Bergeijk
20:15
The Doors in Concert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniel Lohues - Moi
Theater De Kolk, Assen
21:00
Jeangu Macrooy
Luxor Live, Arnhem
20:30
Torgeir Waldemar
Luxor Live, Arnhem
20:30
Red Snapper
Gigant, Apeldoorn
20:00
Renee van Bavel - Wat neem je mee
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Orpheus, Apeldoorn
22:30
Big Daddy Kane
Paradiso, Amsterdam
Orange Skyline
Paradiso, Amsterdam
Bruut!
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Life
Cinetol, Amsterdam
20:30
Lambert
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Caetano Veloso
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Paint
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Fake Billy & The False Prophets
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Warhola
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
JP Cooper
Melkweg, Amsterdam
19:30
Day Wave
Melkweg, Amsterdam
Bruut!
Concertgebouw, Amsterdam
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Meervaart, Amsterdam
20:00
King of the World
P60, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Flint, Amersfoort
De Dijk
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Toontje Lager
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
On the House: Alcuna Wilds / Sabbardeya / Instant Matter
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 20 mei 2017
21:00
Toycar Taxi
Hedon, Zwolle
20:15
Blaas Of Glory
Hedon, Zwolle
Doyle Bramhall II
Boerderij, Zoetermeer
Daniel Lohues - Moi
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Maaspoort, Venlo
20:15
Ntjam Rosie
CHV Noordkade, Veghel
20:15
Orange Skyline
De Helling, Utrecht
20:00
Spasmodique
dB's, Utrecht
Joep Beving
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
Nervana
De Pul, Uden
21:00
Massa
Little Devil, Tilburg
20:00
Boef en de Gelogeerde Aap
013, Tilburg
John West & Lange Frans in Concert
013, Tilburg
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Agnietenhof, Tiel
21:00
Okabe Family / Xavi Torres Trio
Artishock, Soest
Douwe Bob
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Def Americans
Poppodium Volt, Sittard
Frank Boeijen
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
UNDERGROUNDS #4: The Gwoof + DE KAT
Grounds, Rotterdam
19:00
Radar Men From the Moon / Spaceslug / The Fur / Toner Low
Baroeg, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
14:00
Come Out & Play
Groene Engel, Oss
23:00
James Ruskin / Robert Hood
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Ghost Bath / Heretoir
Merleyn, Nijmegen
20:00
Ghost Bath
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Spinvis
De Spot, Middelburg
20:00
Caustic Comedy Night: Simon King
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang, Maastricht
Hallo Venray
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Agnes Obel
Le Forum, Liège