PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -627
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 06 mei
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
3
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
013
Tilburg
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
ma 07 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
11
20:00
De Vorstin
Hilversum
Zuiderstrandtheater
Den Haag
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Sint Laurentiuskerk
Alkmaar
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:15
Maloe Melo
Amsterdam
1
23:00
Vera
Groningen
di 08 mei
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Toneelschuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Beun
Heiloo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
1
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Bouckenborgh
Merksem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Musicon
Den Haag
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
2
21:00
Merleyn
Nijmegen
wo 09 mei
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Speelhuis
Helmond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Rotterdam
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meerpaal
Dronten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
Musis
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
Theaters Tilburg
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
1
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Capitole
Gent
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Paradiso
Amsterdam
7
8
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
dB's
Utrecht

zondag 06 mei 2018

20:00
Marco Borsato Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Eamonn McCormack Podium Victorie, Alkmaar
Foto Yo La Tengo
Yo La Tengo Paradiso, Amsterdam
3
20:00
Bertrand Cantat Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Avenging Benji Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Bryde Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater De Veste, Delft
20:30
Elvis The Concert 013, Tilburg
20:30
Ian Siegal Band Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Black Lips EKKO, Utrecht
22:00
Bette Smith Paradiso, Amsterdam

maandag 07 mei 2018

René van Meurs - Ik beloof niks Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - T-Splitsing Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Mellow Mood Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Marco Borsato Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Getting There Is Half The Fun Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Scott Matthew Paradiso, Amsterdam
Foto Machine Head
Machine Head 013, Tilburg
11
20:00
Laundry BigBand De Vorstin, Hilversum
Foto Julien Clerc
Julien Clerc Zuiderstrandtheater, Den Haag
1
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Meervaart, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Erik Jan Eradus / Orgelduo / Una Cintina Sint Laurentiuskerk, Alkmaar
20:30
Les Negresses Vertes Paradiso, Amsterdam
21:00
Ought Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
21:00
Carter Sampson / Jesse Aycock / Lauren Barth Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:15
The Grizzled Mighty Maloe Melo, Amsterdam
1
23:00
LOFT Special: Togo All Stars + DJ Tahira + DJ Dusty + Black Dynamite + Vera, Groningen

dinsdag 08 mei 2018

Murth Mossel - Pauwer Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochen Otten - Troosten Toneelschuur, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts Wilminktheater, Enschede
Saman Amini Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniel Lohues Theater de Beun, Heiloo
Richard Groenendijk - Om alles Theater Het Kruispunt, Barendrecht
1
19:30
George van Houts - Kom Plot Theater de Stoep, Spijkenisse
Mobina Galore / Spanish Love Songs Bouckenborgh, Merksem
20:00
ABBA GOLD - The Concert Show Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Radar Melkweg, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Zonder verdoving Meervaart, Amsterdam
20:00
The Elvis Concert Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
De Alex Klaasen Revue - Showponies Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
The Black Lips Doornroosje, Nijmegen
20:15
Freek de Jonge De Oosterpoort, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Zaantheater, Zaandam
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Annelie / Pieter de Graaf De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Mick Flannery TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Transport League Musicon, Den Haag
20:30
Katell Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Flip Noorman Het Nieuwe Lied Theater Bellevue, Amsterdam
Foto Elder
Elder Patronaat, Haarlem
2
21:00
Finale Studentenbandwedstrijd Kaf & Koren Merleyn, Nijmegen

woensdag 09 mei 2018

Richard Groenendijk - Om alles Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leonie Meijer - Bella Italia Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater De Veste, Delft
Herman van Veen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Laureij Theater Bouwkunde, Deventer
Saman Amini Theater Rotterdam, Rotterdam
Ali B - Koorts Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter De Meerpaal, Dronten
Lebbis - De Bovengrens Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Stefano Keizers - Erg heel Zaantheater, Zaandam
Daniel Lohues Musis, Arnhem
Fuad Hassen - Held Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theaters Tilburg, Tilburg
JW Roy TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Soundos - Niets te verliezen Theater Bellevue, Amsterdam
Rootsriders - Tribute2BobMarley Annabel, Rotterdam
19:00
Nachtblut Willemeen, Arnhem
19:30
Amsterdelics: Cirque Le Funk Melkweg, Amsterdam
19:30
Distillator / Gama Bomb Baroeg, Rotterdam
20:00
Gnod Hall Of Fame, Tilburg
1
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto I'm With Her
I'm With Her Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Randy Hansen Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Caspian (U.S.) Patronaat, Haarlem
1
20:00
CD Presentatie: Electric Hollers Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Miguel Wiels / Niels Destadsbader Capitole, Gent
20:00
Yentl & de Boer - Magie De Domijnen, Sittard
20:00
Indie Moerstaal Paradiso, Amsterdam
7
8
Foto Di-rect
Di-rect De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Puddles Pity Party Het Depot, Leuven
20:00
The Xcerts Paradiso, Amsterdam
20:00
Les Filles de Illighadad M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Aura Noir dB's, Utrecht
Pagina -627