PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -626
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 16 mei
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
2
3
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Trix
Antwerpen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Doornroosje
Nijmegen
2
20:15
Live Stage Marnix
Ede
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Vera
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
Musis
Arnhem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
2
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 17 mei
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Theater Ins Blau
Leiden
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Merksem
Merksem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Markant Uden
Uden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
1
3
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Hof 88
Almelo
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
19:30
De Oosterpoort
Groningen
Melkweg
Amsterdam
2
2
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Cinetol
Amsterdam
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
1
20:00
P60
Amstelveen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
EKKO
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Doornroosje
Nijmegen
2
1
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
013
Tilburg
1
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Merleyn
Nijmegen

woensdag 16 mei 2018

MeisjeDjamila Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Wrekmeister Harmonies Paard, Den Haag
2
3
20:00
The Visual / San Dollar / Yasmine Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Trijntje Oosterhuis Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
We Are Scientists Trix, Antwerpen
Dotan Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Baxter Dury
Baxter Dury Paradiso, Amsterdam
1
20:15
Borodin Quartet Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Zonder verdoving Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Foto Isaac Gracie
Isaac Gracie Doornroosje, Nijmegen
2
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer Live Stage Marnix, Ede
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Wiegedood Vera, Groningen
20:30
Metropole Orkest Bigband & China Moses Bimhuis, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Stathe Sessie: Cari Cari Stathe, Utrecht
20:30
Her Majesty Musis, Arnhem
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
2
1
22:00
Towkio Paradiso, Amsterdam

donderdag 17 mei 2018

Eva Crutzen - Opslaan Als Theaters Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Blauwe Kei, Veghel
Johan Goossens - Vlam Orpheus, Apeldoorn
Wende Snijders - Mens Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Schouwburg Almere, Almere
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater Ins Blau, Leiden
Emilio Guzman - Kom dan! C.C Warenar, Wassenaar
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Merksem, Merksem
Claudia de Breij - Nu Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning te rijk Markant Uden, Uden
Herman van Veen Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Pauwer Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Koorts Theater de Spiegel, Zwolle
Daniel Lohues Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
1
3
Jochen Otten - Troosten Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater de Schalm, Veldhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Hof 88, Almelo
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
19:30
Duo Laroo/Byrd / Saskia Laroo / Warren Byrd Het Pompstation, Amsterdam
19:30
MeisjeDjamila De Oosterpoort, Groningen
Foto We Are Scientists
We Are Scientists Melkweg, Amsterdam
2
2
19:30
Benjamin Fro / Destructive Penguins Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
RHEA Paard, Den Haag
Dotan Paradiso, Amsterdam
19:30
Radio Moscow Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Awash / Jason Waterfalls / Morres De Vorstin, Hilversum
20:00
Frank Boeijen De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jellephant / Poncho Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Michael Prins Mezz, Breda
20:00
Ari Roar Cinetol, Amsterdam
1
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Chassé Theater, Breda
20:00
Isaac Gracie Muziekgieterij, Maastricht
Foto Honne
Honne Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Sherwood at the controls feat. Creation Rebel Paard, Den Haag
1
20:00
Nick & Simon Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Klaasen - Showponies Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Schouwburg Venray, Venray
20:00
Noord Nederlands Orkest @ Neushoorn: Koperblazers Neushoorn, Leeuwarden
20:00
BlackRockStar Patronaat, Haarlem
Foto Birth of Joy
Birth of Joy Rotown, Rotterdam
1
20:00
The King's Rhythm Crew P60, Amstelveen
20:00
Bon Sjef & Phill Ballins dB's, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Amplifier Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Ex Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Close 2 Fire / Edwin Danks / Moor Park / Triangle / Yoanne Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Lara Fabian AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
DOOMSTAD #4 EKKO, Utrecht
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Nico & Vinz TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Zonder verdoving Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
10 jaar 3JS Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Ricercar Consort Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Kachun Cheung / Max van den Burg / Nadja Schijveschuurder Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Lebbis - De Bovengrens Meervaart, Amsterdam
20:15
Diggy Dex Cultura, Ede
20:15
Flip Noorman De Biecht Theater Walhalla, Rotterdam
Foto Son Mieux / The Brahms
Son Mieux / The Brahms Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Jaimeo Brown Transendence Bimhuis, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Humorcollege Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Her Majesty
Her Majesty Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:30
Psychotic Lumberjacks Simplon, Groningen
20:30
'Gulpener Geen GeDonder #68' - ft. The Last Baron + Maggie Dae Nieuwe Nor, Heerlen
Foto Brutus / Russian Circles
Brutus / Russian Circles Doornroosje, Nijmegen
2
1
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Saman Amini Meervaart, Amsterdam
Foto Di-rect
Di-rect 013, Tilburg
1
21:00
Ruben Hein Hedon, Zwolle
21:00
Dennis Kivit Duycker, Hoofddorp
21:00
Rob Dekay / Stephanie Struijk Hedon, Zwolle
22:00
Awkward I Merleyn, Nijmegen
Pagina -626