PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -625
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 10 mei
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Café The Pocket
Katwijk
1
21:00
Paradiso
Amsterdam
2
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
vr 11 mei
Parktheater
Eindhoven
Perron-3
Rosmalen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Walhalla
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Cultura
Nootdorp
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Veste
Delft
De Domijnen
Sittard
DeMess
Naarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kampanje
Den Helder
Kennemer Theater
Beverwijk
1
Theater Ludens
Voorburg
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Figi Theater
Zeist
19:30
Paard
Den Haag
Maassilo
Rotterdam
3
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
De Pul
Uden
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
013
Tilburg
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
Skatecafe
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
1
1
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Noorderkerk
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
2
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
Mezz
Breda
2
20:00
De Amer
Amen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
DiamantTheater
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam

donderdag 10 mei 2018

20:30
Birth of Joy EKKO, Utrecht
20:30
Marlon Kicken - BaKo Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Hiphop Café Grounds, Rotterdam
20:30
Faces on TV Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Carter Sampson Podium 't Beest, Goes
20:30
Brad Mehldau Trio Bimhuis, Amsterdam
21:00
Twenty Sicks Café The Pocket, Katwijk
1
21:00
Durand Jones & the Indications Paradiso, Amsterdam
2
21:00
Sheewawah Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
De Dijk Doornroosje, Nijmegen
22:00
Planet Orange Vera, Groningen

vrijdag 11 mei 2018

Stefano Keizers - Erg heel Parktheater, Eindhoven
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Perron-3, Rosmalen
Martijn Koning - Koning te rijk Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring Theater Walhalla, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Herman van Veen Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Leonie Meijer - Bella Italia De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Troosten Theater de Purmaryn, Purmerend
Rayen Panday - Fenomeen C.C. Cultura, Nootdorp
Rootsriders - Tribute2BobMarley Melkweg, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg Het Park, Hoorn
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter De Domijnen, Sittard
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd DeMess, Naarden
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karsu Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Kampanje, Den Helder
Foto Roué Verveer - Heppie de Peppie
Roué Verveer - Heppie de Peppie Kennemer Theater, Beverwijk
1
Nathalie Baartman - Voest Theater Ludens, Voorburg
Richard Groenendijk - Om alles Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Koorts Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Fun Lovin' Criminals Paradiso, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot Figi Theater, Zeist
19:30
Mantra / Storksky Paard, Den Haag
Foto DeWolff
DeWolff Maassilo, Rotterdam
3
Foto Selah Sue (acoustic)
Selah Sue (acoustic) TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Cas & Gaby + Stuck Between | Haags Pop Centrum Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Steffen Morrison Gigant, Apeldoorn
20:00
Katie von Schleicher Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions Grenswerk, Venlo
20:00
De Likt De Pul, Uden
20:00
Ampa Jazz Trio Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Miguel Wiels / Niels Destadsbader Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Peter & The Test Tube Babies Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Harker / The Windowsill / Video Store V11, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Machine Head
Machine Head Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Randy Hansen 013, Tilburg
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles De Roma, Antwerpen
20:00
Souldust The Jack, Eindhoven
20:00
Knarsetand met 45ACIDBABIES Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Faces on TV Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Gizmo Varillas Paradiso, Amsterdam
20:00
Stuart Mavis Simplon, Groningen
20:00
Ruben Hein Paard, Den Haag
20:00
Son Mieux / The Brahms Effenaar, Eindhoven
20:00
Paranoid State dB's, Utrecht
Gallowstreet Skatecafe, Amsterdam
20:00
Deluxe (FR) Melkweg, Amsterdam
20:00
Warhola Paradiso, Amsterdam
Foto Roger Waters
Roger Waters Sportpaleis, Antwerpen
1
1
20:00
3J'S Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Switch Bones Little Devil, Tilburg
20:00
Corbin Beisner Noorderkerk, Amsterdam
Foto Johan
Johan Doornroosje, Nijmegen
2
20:00
GRUNN PUNK INVASION PART 3: Latte+ / Sun-0-Bathers / Degenerate Idol / LOLA050, Groningen
20:00
Hardstyle Pianist Luxor Live, Arnhem
Foto Fleddypalooza 3
Fleddypalooza 3 Mezz, Breda
2
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer De Amer, Amen
20:00
Yentl & de Boer - Magie De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lizzie And The Banshees Podium 't Beest, Goes
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Meervaart, Amsterdam
20:00
Alpha Blondy & The Solar System 013, Tilburg
20:15
Zonder verdoving Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Frank Boeijen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja Hedon, Zwolle
20:15
Kika Sprangers / Sebastiaan van Bavel DiamantTheater, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Trijntje Oosterhuis Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Digitalism / Goose TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Denise Jannah De Peppel, Zeist
20:30
Diggy Dex KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have De Speeldoos, Vught
20:30
Boris Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Joey Dosik BIRD, Rotterdam
20:30
Nina June TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Birth of Joy Fluor, Amersfoort
20:30
Jeangu Macrooy Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Bokoesam / Jacin Trill Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Def Americans - 50 Years Johnny Cash at Folsom Prison Metropool, Hengelo
20:30
Brad Mehldau Trio Bimhuis, Amsterdam
20:30
Olivia Rudeen / Samuel Lee Torpedo Theater, Amsterdam
Pagina -625