PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -621
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 17 mei
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Lochem
Lochem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
1
3
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Merksem
Merksem
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Markant Uden
Uden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C Warenar
Wassenaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
2
2
19:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Vorstin
Hilversum
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Cinetol
Amsterdam
1
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
2
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
013
Tilburg
1
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Paardcafe
Den Haag
vr 18 mei
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Wilminktheater
Enschede
1
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Dakota
Den Haag
Dok6
Panningen
C.C. De Bunder
Moorslede
De Domijnen
Sittard

donderdag 17 mei 2018

Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Johan Goossens - Vlam Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts Theater de Spiegel, Zwolle
Jochen Otten - Troosten Schouwburg Lochem, Lochem
Wende Snijders - Mens Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
1
3
Eva Crutzen - Opslaan Als Theaters Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Merksem, Merksem
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Blauwe Kei, Veghel
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Hof 88, Almelo
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater de Schalm, Veldhoven
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Schouwburg Almere, Almere
Herman van Veen Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning te rijk Markant Uden, Uden
Murth Mossel - Pauwer Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniel Lohues Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater Ins Blau, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan! C.C Warenar, Wassenaar
Claudia de Breij - Nu Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
19:30
Duo Laroo/Byrd / Saskia Laroo / Warren Byrd Het Pompstation, Amsterdam
Dotan Paradiso, Amsterdam
Foto We Are Scientists
We Are Scientists Melkweg, Amsterdam
2
2
19:30
MeisjeDjamila De Oosterpoort, Groningen
19:30
RHEA Paard, Den Haag
19:30
Radio Moscow Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Benjamin Fro / Destructive Penguins Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The King's Rhythm Crew P60, Amstelveen
20:00
Frank Boeijen De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Schouwburg Venray, Venray
20:00
The Ex Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Birth of Joy
Birth of Joy Rotown, Rotterdam
1
20:00
Isaac Gracie Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Noord Nederlands Orkest @ Neushoorn: Koperblazers Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Alex Klaasen - Showponies Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jellephant / Poncho Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Michael Prins Mezz, Breda
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
BlackRockStar Patronaat, Haarlem
20:00
Awash / Jason Waterfalls / Morres De Vorstin, Hilversum
Foto Honne
Honne Paradiso, Amsterdam
1
20:00
DOOMSTAD #4 EKKO, Utrecht
20:00
Ari Roar Cinetol, Amsterdam
1
20:00
Close 2 Fire / Edwin Danks / Moor Park / Triangle / Yoanne Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Sherwood at the controls feat. Creation Rebel Paard, Den Haag
1
20:00
Lara Fabian AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
Amplifier Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Chassé Theater, Breda
20:00
Bon Sjef & Phill Ballins dB's, Utrecht
20:00
Nick & Simon Orpheus, Apeldoorn
20:15
Flip Noorman De Biecht Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Lebbis - De Bovengrens Meervaart, Amsterdam
20:15
Ricercar Consort Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Diggy Dex Cultura, Ede
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht Theater De Veste, Delft
20:15
Kachun Cheung / Max van den Burg / Nadja Schijveschuurder Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Zonder verdoving Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Nico & Vinz TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
10 jaar 3JS Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Brutus / Russian Circles
Brutus / Russian Circles Doornroosje, Nijmegen
2
1
20:30
Jaimeo Brown Transendence Bimhuis, Amsterdam
20:30
Saman Amini Meervaart, Amsterdam
20:30
Psychotic Lumberjacks Simplon, Groningen
20:30
'Gulpener Geen GeDonder #68' - ft. The Last Baron + Maggie Dae Nieuwe Nor, Heerlen
Foto Son Mieux / The Brahms
Son Mieux / The Brahms Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
Foto Her Majesty
Her Majesty Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
Foto Di-rect
Di-rect 013, Tilburg
1
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Humorcollege Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Ruben Hein Hedon, Zwolle
21:00
Dennis Kivit Duycker, Hoofddorp
21:00
Rob Dekay / Stephanie Struijk Hedon, Zwolle
22:00
EF Vera, Groningen
22:00
Awkward I Merleyn, Nijmegen
23:30
Allez! Allez! Paardcafe, Den Haag

vrijdag 18 mei 2018

Claudia de Breij - Nu Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om alles Schouwburg Ogterop, Meppel
Foto Herman van Veen
Herman van Veen Wilminktheater, Enschede
1
Jeroen van Merwijk - Lucky Orpheus, Apeldoorn
Foto Wende Snijders - Mens
Wende Snijders - Mens Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Trijntje Oosterhuis Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniel Lohues Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Hofpoort, Coevorden
Thomas Smith - Strak Theater de Kampanje, Den Helder
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater De Willem, Papendrecht
Rayen Panday - Fenomeen Theater Dakota, Den Haag
Fuad Hassen - Held Dok6, Panningen
William Boeva - Reset C.C. De Bunder, Moorslede
Leonie Meijer - Bella Italia De Domijnen, Sittard
Pagina -621