Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
Rotown
Rotterdam
22:00
Café Loburg
Wageningen
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Merleyn
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
The Waterhole
Amsterdam
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
13:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:45
De Kargadoor
Utrecht
14:00
EKKO
Utrecht
14:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Woodstock69
Bloemendaal
17:00
Vondelpark
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Dynamo
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan de Schie
Schiedam
013
Tilburg
19:30
Stroomhuis
Eindhoven
19:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
dB's
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Grenswerk
Venlo
Pllek
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Vera
Groningen
20:30
Stathe
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
ACU
Utrecht
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Q-bus
Leiden
22:00
BIRD
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Munttheater
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
15:00
Artis
Amsterdam
19:00
Kumulustheater
Maastricht
20:00
Wilminktheater
Enschede
zondag 04 juni 2017
20:00
De Dijk
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Brandos + The Road Home
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Breath
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ron Sexsmith
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ramona
Gigant, Apeldoorn
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
Matt Andersen
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Jazz in Duketown: Dinosaur
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Backgammon / Ivan & The Parazol
Hedon, Zwolle
Dune Rats
Rotown, Rotterdam
22:00
Shunyata
Café Loburg, Wageningen
22:00
Jochen Rueckert Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:00
Guus Christian / Jan Schulte
Merleyn, Nijmegen
maandag 05 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Morrissey & Marshall
The Waterhole, Amsterdam
13:00
Ivo Janssen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
13:00
Eelke Ankersmit
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:45
ELLA
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:45
Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
14:00
Utrecht Centraal
EKKO, Utrecht
14:30
Alaska Pollock
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:45
Orange Skyline
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Jake Bugg
Woodstock69, Bloemendaal
17:00
TenTemPiés
Vondelpark, Amsterdam
19:00
Red Sun Rising
Melkweg, Amsterdam
Descendents
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
The Beach Boys
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Dune Rats
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paul Weller
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Royal Trux
Paard, Den Haag
20:00
Eyedress
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Stray From the Path
Patronaat, Haarlem
20:30
Snarky Puppy
Paradiso, Amsterdam
James Tillman
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 06 juni 2017
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schuur, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Yamato
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Mindless
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Toto La Momposina
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Buffalo Tom
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ab Soul
Melkweg, Amsterdam
Alter Bridge
013, Tilburg
20:00
Sort of Revolution - Afstudeershow Marja Boender
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nikitov
Amstelkerk, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Wednesday 13
Dynamo, Eindhoven
Snarky Puppy
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Molochs
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Brandos
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Noura Mint Seymali
BIRD, Rotterdam
20:30
Six Organs of Admittance
Patronaat, Haarlem
James Tillman
Paradiso, Amsterdam
woensdag 07 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Schaffelaartheater, Barneveld
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Dijk
Theater aan de Schie, Schiedam
Simple Plan
013, Tilburg
19:30
Coke Bust / Tarantino
Stroomhuis, Eindhoven
19:30
Njambi
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Buffalo Tom
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Gnod
dB's, Utrecht
Passenger
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jain
Melkweg, Amsterdam
Sounds of Change Benefietconcert
Paradiso, Amsterdam
20:00
Los Pirañas
Patronaat, Haarlem
20:00
Blupaint / Oak Valentine / The Little Years
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yamato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
John Bramwell
Grenswerk, Venlo
Fat Freddy's Drop
Pllek, Amsterdam
20:00
Black Peaks
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Ducking Punches / Sean McGowan
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
45ACIDBABIES
Cinetol, Amsterdam
20:00
Lookapony
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Zaantheater, Zaandam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paul Weller
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Don't
Vera, Groningen
20:30
Grim Tim
Stathe, Utrecht
Snarky Puppy
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Ruthie Foster
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Purling Hiss
V11, Rotterdam
Wheatus
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Komarov / Ostraca
ACU, Utrecht
21:00
Mitch Rivers
't Rozenknopje, Eindhoven
Jason James
Q-bus, Leiden
22:00
Simone Cesarini – Graduation Concert
BIRD, Rotterdam
donderdag 08 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Volle Bloei
Munttheater, Weert
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Schaffelaartheater, Barneveld
15:00
Avi On Fire
Artis, Amsterdam
19:00
Bieske
Kumulustheater, Maastricht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Wilminktheater, Enschede