Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
So What!
Gouda
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Agnietenhof
Tiel
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Doopsgezinde Kerk Zwolle
Zwolle
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
013
Tilburg
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Fluor
Amersfoort
Boerderij
Zoetermeer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Mezz
Breda
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Vera
Groningen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Altstadt
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Groene Engel
Oss
Luxor Live
Arnhem
21:30
De Bosuil
Weert
21:30
CHV Noordkade
Veghel
22:00
The Cave
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Gooiland
Hilversum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Westrand
Dilbeek
Wilminktheater
Enschede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Azotod
De Meern
Pacific Parc
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
vrijdag 18 mei 2018
20:00
The Hillbilly Moonshiners speelt Mumford & Sons
Estrado, Harderwijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Patronaat, Haarlem
20:00
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Matthew and the Atlas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
De Likt
Nieuwe Nor, Heerlen
Splendid
Paard, Den Haag
Bokoesam / Jacin Trill
Paard, Den Haag
20:00
Diggy Dex
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Gigant, Apeldoorn
20:00
Knarsetand
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Puck & the Pyjammahs + Dinner for Breakfast
Wolbodo, Delft
20:00
Muzine.nl presents Ten Years Today + Standup '69 + Nova Wilde
So What!, Gouda
20:00
Calandrya | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Storksky en Mantra
Iduna, Drachten
20:00
Koninklijk Heerlens Mannenkoor St. Pancratius - Florence Nightingale C
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Vandeven Band
Cacaofabriek, Helmond
Sjors van der Panne
Agnietenhof, Tiel
20:00
julian Sas / de Bintangs
Duycker, Hoofddorp
20:00
Henriëtte de Groot
Doopsgezinde Kerk Zwolle, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Bassekou Kouyaté en Habib Koité
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Hollies
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Piepschuim
De Cammeleur, Dongen
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Frank Boeijen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Flint, Amersfoort
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Her Majesty
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Michael Prins
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jetse de Jong Trio / Manon Nijenhuis
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:15
3J'S
Markant Uden, Uden
20:15
Alex Ploeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
3Koteboebo
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Anneke van Giersbergen / Residentie Orkest
013, Tilburg
20:30
KingFisher Sky
Hedon, Zwolle
20:30
Def Americans: 50 years of Folsom Prison
Fluor, Amersfoort
Pearl Jam UK
Boerderij, Zoetermeer
20:30
China Moses / Metropole Orkest Bigband
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Maaspoort, Venlo
20:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Mezz, Breda
20:30
Jungle By Night
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Jeangu Macrooy
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:30
Ralph Alessi This Against That ft. Ravi Coltrane
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Hamish Anderson
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Dead Bronco
Vera, Groningen
20:30
For Evigt (Volbeat Tribute)
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Martin Fondse Orchestra
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Carnation / Izegrim
Groene Engel, Oss
20:30
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
The Bruceband
Hedon, Zwolle
21:00
L.A. Vation
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Awkward I
Altstadt, Eindhoven
21:00
Fred Wesley ft. Générations
Grounds, Rotterdam
21:00
JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
21:00
Crystal Dream
Bibelot, Dordrecht
21:00
Distillator
Metropool, Hengelo
21:00
Ragin' Pussy
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:00
Six String Sessions
Bibelot, Dordrecht
21:00
On the House: PsySo & Magic Moon
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Heavy Karaoke Night
Little Devil, Tilburg
21:00
We Bless This Mess en oclaire
LOLA050, Groningen
21:00
Zingen voor je leven - door Chaja Koor
Groene Engel, Oss
Twarres
Luxor Live, Arnhem
21:30
Joep Pelt
De Bosuil, Weert
21:30
Stompin' Grounds
CHV Noordkade, Veghel
22:00
Mountain Eye
The Cave, Amsterdam
23:45
Hypercolour w/ Cedric Maison - Luke Vibert - Mor Elian
Sugar Factory, Amsterdam
zaterdag 19 mei 2018
Trijntje Oosterhuis
Markant Uden, Uden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
De Harmonie, Leeuwarden
Leonie Meijer - Bella Italia
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Gooiland, Hilversum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fuad Hassen - Held
De Kattendans, Bergeijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Westrand, Dilbeek
Herman van Veen
Wilminktheater, Enschede
Johan Goossens - Vlam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Bussel, Oosterhout
Frank Boeijen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Wild Romance
Azotod, De Meern
Rectum Raiders
Pacific Parc, Amsterdam
Daniel Lohues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rayen Panday - Fenomeen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ludens, Voorburg