Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:00
Grounds
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Zwerver
Oostende
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
18:00
Iduna
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
OT301
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
10:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Café Loburg
Wageningen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Rotown
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
23:00
Merleyn
Nijmegen
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
19:00
Stroomhuis
Eindhoven
16:00
Iduna
Drachten
16:30
Mezz
Breda
19:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
10:00
Flint
Amersfoort
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:00
EKKO
Utrecht
13:45
De Kargadoor
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Woodstock69
Bloemendaal
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
zaterdag 03 juni 2017
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Markant Uden, Uden
20:00
THE CLASH OF THE COVER BANDS - REGIOFINALE ZUID NEDERLAND
013, Tilburg
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
21:00
Lydia Ainsworth
V11, Rotterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Dune Rats / Heaters / The Gooch Palms
De Zwerver, Oostende
23:00
Icicle / Proxima / Rockwell
Doornroosje, Nijmegen
20:00
35 jaar Paperclip Agency
Merleyn, Nijmegen
19:45
Racoon
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Finale SjONG 2017
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:15
Yamato
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jaya The Cat
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Beatles Revival
Vorstin, Hilversum
NPO Radio 2 Muziekcafe
Vorstin, Hilversum
20:30
The Brandos
Metropool, Hengelo
Golden Caves / Sky Architect / The Aurora Project
Metropool, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
We all love 80's, 90's 00's
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Finale bandbattle Oorveeg
Muziekcafé Helmond, Helmond
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
My First Festival
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Wilminktheater, Enschede
21:00
Lookapony
Altstadt, Eindhoven
20:15
Toto La Momposina
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
3JS - U2, The Joshua Tree
Parktheater, Eindhoven
18:00
De Jûn fan Peije
Iduna, Drachten
21:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Bibelot, Dordrecht
20:00
Bright Curse / Yawning Man
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Skinny Puppy
Paard, Den Haag
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Art 'n Clubbin: Grandview Avenue / Iris Penning / Jeroen Search
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:45
100% Isis / Dimitri
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Sunglasses Kid / Timecop1983
OT301, Amsterdam
Davina and the Vagabonds
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Daniel Lohues - Moi
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Meervaart, Amsterdam
20:00
Morgan Freeman album release
Volta, Amsterdam
20:00
Sea Pinks
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Little Mix
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
20:00
De Dijk - Groef
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Jack and the Weatherman
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
20:00
Lekker Origineel / The Shakedown 8
De Meester, Almere
19:30
Pink Floyd Project
Podium Victorie, Alkmaar
19:15
Pophelden.NL
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Mark Schilders
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Rambags, Stadhouders, Lijbaart
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
DVL = Guy Forsyth (USA) + The Hoax (UK)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 04 juni 2017
21:00
Backgammon / Ivan & The Parazol
Hedon, Zwolle
22:00
Shunyata
Café Loburg, Wageningen
19:45
Jack $hiraq / Paul Sinha / Ronnie Flex & Lil' Kleine
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Boppin the Rock presents Shaun Young
dB's, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Dune Rats
Rotown, Rotterdam
16:00
Captain Morgan Express
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
23:00
Guus Christian / Jan Schulte
Merleyn, Nijmegen
14:30
Bram Wijnands
D' Engelenburgh, Fijnaart
19:00
Dirty Protest
Stroomhuis, Eindhoven
16:00
Dencity
Iduna, Drachten
16:30
Morrissey & Marshall
Mezz, Breda
19:00
COCKNEY REJECTS (UK) + LANDMINE HEART EXCL. NL SHOW!
Willemeen, Arnhem
20:00
Ramona
Gigant, Apeldoorn
Matt Andersen
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ron Sexsmith
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Breath
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
De Dijk
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Dub Trio
Melkweg, Amsterdam
20:00
Matt Andersen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Julie Byrne
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Imarhan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Brent Cobb / Jasper Schalks
Sugar Factory, Amsterdam
Pierce Brothers
Melkweg, Amsterdam
19:00
Yawning Man (USA) / Bright Curse (UK) / Acid Hammer
Winston, Amsterdam
16:30
The Kik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
James Oesi
Ruigoord Kerk, Amsterdam
14:00
Rilan & The Bombardiers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
Walter Trout
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Jochen Rueckert Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Jazz in Duketown: Dinosaur
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Brandos + The Road Home
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 05 juni 2017
14:00
Utrecht Centraal
EKKO, Utrecht
13:45
Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
The Beach Boys
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Stray From the Path
Patronaat, Haarlem
20:00
Royal Trux
Paard, Den Haag
20:00
Paul Weller
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jake Bugg
Woodstock69, Bloemendaal
13:00
Ivo Janssen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal