Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Veste
Delft
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
19:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Q-bus
Leiden
Muziekgieterij
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
013
Tilburg
21:00
ACU
Utrecht
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
19:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
15:00
Artis
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Spieghel
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Metropool
Hengelo
22:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Kumulustheater
Maastricht
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:30
D' Oude Stoep
Vlaardingen
Munttheater
Weert
De Flux
Zaandam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
21:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
22:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Veste
Delft
woensdag 07 juni 2017
20:00
Blupaint / Oak Valentine / The Little Years
Paradiso, Amsterdam
Sounds of Change Benefietconcert
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jain
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
20:00
Lookapony
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Mitch Rivers
't Rozenknopje, Eindhoven
Snarky Puppy
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ducking Punches / Sean McGowan
Blue Collar Hotel, Eindhoven
19:30
Coke Bust / Tarantino
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Don't
Vera, Groningen
Passenger
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Los Pirañas
Patronaat, Haarlem
20:00
Yamato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jason James
Q-bus, Leiden
Buffalo Tom
Muziekgieterij, Maastricht
Paul Weller
Doornroosje, Nijmegen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
22:00
Simone Cesarini – Graduation Concert
BIRD, Rotterdam
21:00
Purling Hiss
V11, Rotterdam
De Dijk
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Simple Plan
013, Tilburg
21:00
Komarov / Ostraca
ACU, Utrecht
20:30
Grim Tim
Stathe, Utrecht
20:00
Gnod
dB's, Utrecht
19:30
Njambi
De Kargadoor, Utrecht
20:00
John Bramwell
Grenswerk, Venlo
20:00
Black Peaks
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 08 juni 2017
20:15
Miss Montreal
Flint, Amersfoort
20:00
Take No Prisoners
P60, Amstelveen
22:15
Marta Ren & the Groovelvets
Paradiso, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
Lydia Ainsworth
Sugar Factory, Amsterdam
Najib Amhali / PlusSupportAct
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Joseph & Maia
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
EIVØR
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Bats
Paradiso, Amsterdam
Buffalo Tom
Paradiso, Amsterdam
15:00
Avi On Fire
Artis, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Rabo JazzBoz Night: Boggamasta / GetBrassed!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
JW Roy
Paard, Den Haag
Paul Weller
Paard, Den Haag
21:00
RootsClub Mannen met Baarden
't Rozenknopje, Eindhoven
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Wilminktheater, Enschede
Jason James
De Spieghel, Groningen
21:00
Los Pirañas
Vera, Groningen
20:15
Daniel Lohues - Moi
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
sam's Wijsje Eindfeest: Mamihlapinatapai / Starfish
Patronaat, Haarlem
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Mecano / Mekanik Kommando
Patronaat, Haarlem
21:00
The Perfect Tool
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Downhill From Here / Desert Kings
Metropool, Hengelo
22:00
Leadbeaters
Duycker, Hoofddorp
23:00
De Nachtvergadering
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Bieske
Kumulustheater, Maastricht
22:00
De Nieuwe Lichting presents Beryl Anne
BIRD, Rotterdam
21:00
St. Solaire
V11, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
The Black Cult
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Yamato
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:30
Cesar Zuiderwijk / Eef Albers Trio / Rinus Gerritsen
D' Oude Stoep, Vlaardingen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Munttheater, Weert
Black Peaks
De Flux, Zaandam
20:00
Leif de Leeuw / Tim Koning
Boerderij, Zoetermeer
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 09 juni 2017
19:00
Dilana
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
DJ Orlando
P60, Amstelveen
Nite Jewel
Paradiso, Amsterdam
Guitar Shorty & Morblus
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Gabriel Rios / Jeangu Macrooy / William McCarthy
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Volta Metal Night VI
Volta, Amsterdam
20:00
All We Are
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
De Stokers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paul Weller
Paradiso, Amsterdam
Will And The People
Melkweg, Amsterdam
Max & Igor Cavalera
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hanson
Trix, Antwerpen
21:30
David Douglas
Luxor Live, Arnhem
20:30
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
20:00
JAZZ AT WILLEMEEN PRESENTS HET JETSE DE JONG KWARTET
Willemeen, Arnhem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
22:30
Rabo Jazzboz
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
I Against I / Steele Justice / March
Mezz, Breda
20:00
The Perfect Tool
Mezz, Breda
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
20:00
Perfume Genius
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Veste, Delft