Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Koningshof
Maassluis
15:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
09:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Luxor Live
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:15
Paradiso
Amsterdam
13:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
013
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Spui
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paradox
Tilburg
Theater aan de Schie
Schiedam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Centrale
Gent
19:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Kavka
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Coco Maria
Veenhuizen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
ACU
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
EKKO
Utrecht
Markant Uden
Uden
19:30
013
Tilburg
19:00
013
Tilburg
20:00
Kerk Yn It Skaad fan'e Toer
Ryptsjerk
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Spot
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
maandag 21 mei 2018
The Hollies
TivoliVredenburg, Utrecht
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tribute to Jeff Buckley & Radiohead
Muziekgieterij, Maastricht
Leonie Meijer - Bella Italia
Koningshof, Maassluis
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Orkest van de 18e eeuw / Capella Amsterdam - Brahms: Ein deutsches Req
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Marjolein Meijers: MUZIEK!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Reaction
PopEi, Eindhoven
14:15
3Ach, a Stairway to Heaven (6+)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Paard, Den Haag
20:00
Joan Baez
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
09:30
Pinkster Masterclass Harp
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
To Kill A King
Luxor Live, Arnhem
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
22:00
Pert Near Sandstone
Paradiso, Amsterdam
21:00
Daysormay / Scenic Route to Alaska
Cinetol, Amsterdam
20:00
Cut Chemist
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Winston Surfshirt
Sugar Factory, Amsterdam
Swervedriver
Paradiso, Amsterdam
Rita Ora
Melkweg, Amsterdam
20:00
Game of Thrones Live Concert Experience / Ramin Djawadi
Ziggo Dome, Amsterdam
19:15
Two Feet
Paradiso, Amsterdam
13:00
Club Vondel: Buitenspelen voor de GRAP
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 22 mei 2018
20:15
To Kill A King
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Djamila
013, Tilburg
20:00
De Backstage Showcase
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Earth Wind & Fire Experience Featuring The Al McKay Allstars
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Luistervinken - Klassiek Engeland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Voest
Schuur, Haarlem
20:00
Stef Bos - Kern
Parktheater, Eindhoven
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Parktheater, Eindhoven
Saman Amini
Theater aan het Spui, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
The Analogues - 50 jaar Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Freek de Jonge
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Rita Ora
Trix, Antwerpen
20:00
Game of Thrones Live Concert Experience / Ramin Djawadi
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Feng Suave
Cinetol, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tom Russell
Vondelkerk, Amsterdam
19:00
Trash Boat
Melkweg, Amsterdam
Knuckle Puck / Stand Atlantic / State Champs
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 23 mei 2018
21:00
The Dire Straits Experience
Hedon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Saman Amini
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sleeping With Sirens
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ruben Hein
Paradox, Tilburg
Daniel Lohues
Theater aan de Schie, Schiedam
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
20:00
The World Domination
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Liet International 2018 XXL
Neushoorn, Leeuwarden
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
De Harmonie, Leeuwarden
Leonie Meijer - Bella Italia
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Luistervinken - Klassiek Engeland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Guy One
Vera, Groningen
20:00
Tom Russell
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Amsterdam Klezmer Band / Söndörgõ
De Centrale, Gent
19:30
George van Houts - Kom Plot
Wilminktheater, Enschede
20:30
Freek de Jonge
Parktheater, Eindhoven
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Circle
Paard, Den Haag
20:00
Di-rect
Paard, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:00
Why Don't We
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Don Broco
Kavka, Antwerpen
20:30
Oliver's Cinema
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Earth Wind & Fire Experience feat. Al Mc Kay
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Ed Schrader's Music Beat
Cinetol, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Vargas
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 24 mei 2018
Herman van Veen
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniel Lohues
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Saman Amini
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Zaantheater, Zaandam
20:00
Pert Near Sandstone
Coco Maria, Veenhuizen
20:30
Bender - Broos
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Ed Schrader's Music Beat
ACU, Utrecht
20:30
Amsterdam Klezmer Band / Söndörgõ
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Little Big
De Helling, Utrecht
20:00
Tom Russell
TivoliVredenburg, Utrecht
The Dire Straits Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
Dave Budha
EKKO, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Markant Uden, Uden
19:30
G-Eazy
013, Tilburg
19:00
Alex Vargas
013, Tilburg
20:00
Kroke
Kerk Yn It Skaad fan'e Toer, Ryptsjerk
20:00
Sean Koch (SA)
De Zwerver, Oostende
20:15
Causes
Doornroosje, Nijmegen
DAAN (B)
De Spot, Middelburg
20:00
Gazpacho
Muziekgieterij, Maastricht