PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -617
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 24 mei
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
LOLA050
Groningen
22:00
Cafe Stiels
Haarlem
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Maloe Melo
Amsterdam
1
22:00
The Cave
Amsterdam
vr 25 mei
Flint
Amersfoort
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Speeldoos
Baarn
Prinsenhof
Best
Schouwburg Venray
Venray
Diligentia
Den Haag
Gebr. De Nobel
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. 't Vondel
Halle
EM2
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
Werftheater
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
1
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:30
Mezz
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Baroeg
Rotterdam
Neushoorn
Leeuwarden
1
19:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Paard
Den Haag
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
StudioGonz
Gouda
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Podium Victorie
Alkmaar
1
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
De Pul
Uden
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Iduna
Drachten
1
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Mezz
Breda
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
De Doelen
Rotterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Nieuwe Kerk
Haarlem
1
20:30
Q-bus
Leiden
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
De Bosuil
Weert
013
Tilburg
1
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
LOLA050
Groningen
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen

donderdag 24 mei 2018

20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Ed Schrader's Music Beat ACU, Utrecht
20:30
Kaja Draksler Octet Bimhuis, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Mattiel / Snail Mail Vera, Groningen
20:30
Bender - Broos Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Kruidkoek + Joost Oomen LOLA050, Groningen
22:00
Saskia Laroo Band Cafe Stiels, Haarlem
1
22:00
Guy One Paradiso, Amsterdam
22:00
The Soap Girls Maloe Melo, Amsterdam
1
22:00
Ilion The Cave, Amsterdam

vrijdag 25 mei 2018

Johan Goossens - Vlam Flint, Amersfoort
Claudia de Breij - Nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Leonie Meijer - Bella Italia Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Voest Prinsenhof, Best
Eva Crutzen - Opslaan Als Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning te rijk Diligentia, Den Haag
Ruben Hein Gebr. De Nobel, Leiden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
William Boeva - Reset C.C. 't Vondel, Halle
Donnerwetter EM2, Groningen
Daniel Lohues Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ali B - Koorts Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Merwijk - Lucky Zaantheater, Zaandam
Saman Amini Chassé Theater, Breda
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Werftheater, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
1
Herman van Veen Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:30
Projekt Rakija Mezz, Breda
19:00
The Compozers Melkweg, Amsterdam
19:00
Luistervinken - Klassiek Engeland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Alma
Alma Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Demented Are Go! Baroeg, Rotterdam
Foto Waylon (Uitverkocht)
Waylon (Uitverkocht) Neushoorn, Leeuwarden
1
19:30
Panic Room Boerderij, Zoetermeer
19:30
Sniester Festival Paard, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot DeLaMar, Amsterdam
19:30
Deathtrap EP release StudioGonz, Gouda
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Frank Boeijen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Akua Naru TivoliVredenburg, Utrecht
Nick & Simon Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Bodega (US) + the Baudelaires (AU) De Zwerver, Oostende
20:00
Car Seat Headrest Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Gallowstreet - Victorie 1 jaar!
Gallowstreet - Victorie 1 jaar! Podium Victorie, Alkmaar
1
20:00
Callahan Clearwater revival Openluchttheater Engbergen, Voorst
Foto Gazpacho
Gazpacho De Pul, Uden
1
20:00
Awkward i Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Naaz Bitterzoet, Amsterdam
Foto Pestilence
Pestilence Iduna, Drachten
1
20:00
Stef Bos - Kern Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Toppers in Concert - Pretty in Pink Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
The Adele Project Markant Uden, Uden
20:00
Rewire x Korzo - Jenny Hval & Ariel Kalma Korzo, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fay Claassen C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Jamai Mezz, Breda
20:00
Nick Mulvey Maassilo, Rotterdam
20:00
Prof. Nomad plays The Cure P60, Amstelveen
20:00
Hammered / London Bullet / My Minds Mine / Søwt The Jack, Eindhoven
20:00
Tom Russell Luxor Live, Arnhem
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
The Dire Straits Experience Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Her Majesty Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Alex Klaasen - Showponies Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Zonder verdoving Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
The Book Of Genesis Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Ruth Koleva Sugar Factory, Amsterdam
20:30
New Cool Collective De Peppel, Zeist
20:30
Kili Kili Frou Frou / Lieve Louise en de Fanfare / Rose Marin Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
Coal Harbour De Doelen, Rotterdam
20:30
JB Meijers / The Kings Rhythm Crew De Spot, Middelburg
20:30
Gruppo Sportivo De Vorstin, Hilversum
20:30
João Sabiá & Roda Fina Bimhuis, Amsterdam
20:30
Diggy Dex TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Frankie & The Witch Fingers Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Bløf Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Causes Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Def Americans Gigant, Apeldoorn
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:30
3J'S Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Jacin Trill / Leafs Metropool, Hengelo
20:30
Christopher Paul Stelling Paco Plumtrek, Almelo
Foto Jeangu Macrooy
Jeangu Macrooy Nieuwe Kerk, Haarlem
1
20:30
SPOONFiSH Q-bus, Leiden
Birth of Joy Metropool Enschede, Enschede
20:30
Abba Gold Bibelot, Dordrecht
20:30
Rob's Benefietconcert Alpe D'Huzes De Bosuil, Weert
Foto DeWolff
DeWolff 013, Tilburg
1
21:00
Sean Koch Trio Hedon, Zwolle
21:00
DAAN (B) Poppodium Volt, Sittard
21:00
Erik Ankoné Het Bolwerk, Sneek
21:00
EP presentatie Vera's Charm + Marble Heart LOLA050, Groningen
Foto Son Mieux / The Brahms
Son Mieux / The Brahms Rotown, Rotterdam
1
21:00
TOKOLOKO: SPEAKEASY E.A. Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Pagina -617