Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Hedon
Zwolle
Stadion de Vliert
's-Hertogenbosch
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
21:30
Volta
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
15:15
Amstelkerk
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Jonosh
Asten
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Mezz
Breda
Theater De Veste
Delft
17:30
The Curve
Echt
Altstadt
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
19:30
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
19:15
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
22:00
Atak
Enschede
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
21:15
Vorstin
Hilversum
23:30
Duycker
Hoofddorp
23:30
Duycker
Hoofddorp
21:45
Manifesto
Hoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Openluchttheater Lochem
Lochem
22:00
Merleyn
Nijmegen
Rotown
Rotterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
22:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Grenswerk
Venlo
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
16:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Bibelot
Dordrecht
Philips Stadion
Eindhoven
16:30
't Rozenknopje
Eindhoven
16:00
Dynamo
Eindhoven
16:00
Podium 't Beest
Goes
16:00
Vorstin
Hilversum
00:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Kreun
Kortrijk
14:00
Scheltema Complex
Leiden
Openluchttheater Lochem
Lochem
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
21:30
Molen De Ster
Utrecht
15:30
dB's
Utrecht
De Bosuil
Weert
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 09 juni 2017
20:30
Matarr: release EP ‘777’
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
James Intveld
De Bosuil, Weert
21:00
Wintersleep
Hedon, Zwolle
zaterdag 10 juni 2017
100% NL Speelt Live
Stadion de Vliert, 's-Hertogenbosch
Miscellaneous
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Fleddy Melculy
De Meester, Almere
21:30
Punto Cubano
Volta, Amsterdam
21:00
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Nots
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Kasper van der Laan - Metamorfosa
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Amanda Palmer
Melkweg, Amsterdam
Tino Martin - Het concert van mijn dromen XL
Ziggo Dome, Amsterdam
Nikki Lane / Julien Baker / Rivers / Robert Ellis
Paradiso, Amsterdam
15:15
Balkenkoor Slavuj
Amstelkerk, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Dijk
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Robin Borneman + Ian Fisher
Luxor Live, Arnhem
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
20:00
Bon Scotch
Jonosh, Asten
20:30
Mulligan-Baker Project
PlusEtage, Baarle-Nassau
21:30
RABO JazzBoZ: Boggamasta(Flat Earth Society + Davide Bovee)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
The Eskies in MEZZ
Mezz, Breda
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Veste, Delft
17:30
Black Label / Collision / Deadalus / Defeated Decade / Endeavour
The Curve, Echt
Zimmerman
Altstadt, Eindhoven
20:00
Excrementory Grindfuckers + Bluewaffle Sauerkraut
Dynamo, Eindhoven
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
19:30
Causes
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
19:15
The 101's (album release show)
Effenaar, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
22:00
Neophyte / Outsiders / The Darkraver
Atak, Enschede
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Martiniplaza, Groningen
20:00
Yamato
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE: AC/DC Night Out!
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Pure Pleasure
Metropool, Hengelo
21:15
De SplitsPolitie
Vorstin, Hilversum
23:30
Brooklyn Funk Essentials
Duycker, Hoofddorp
23:30
Kraak & Smaak
Duycker, Hoofddorp
21:45
King of the World
Manifesto, Hoorn
20:00
Nightqueen
Oefenbunker, Landgraaf
19:30
ICE: Björk and Icelandic Folk Music
Neushoorn, Leeuwarden
Bløf
Openluchttheater Lochem, Lochem
22:00
You Should Get To Know Us + Sewage farm
Merleyn, Nijmegen
Will And The People
Rotown, Rotterdam
16:00
Blokhut Live: Hirax / Kill Ritual / Parris / Raven
Baroeg, Rotterdam
21:00
The Perfect Tool
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Doodskop
Little Devil, Tilburg
21:00
I Am Morbid
013, Tilburg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
MAMA - The Genesis Tribute
De Pul, Uden
22:00
DUB A WARE invites Masego Soundsystem
dB's, Utrecht
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Good Charlotte
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tigre Blanco
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Jonna Fraser
Grenswerk, Venlo
21:00
Xander & The Peace Pirates
De Bosuil, Weert
zondag 11 juni 2017
20:00
Current Swell
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Living End
Melkweg, Amsterdam
16:15
Ryan M. Brewer
Gigant, Apeldoorn
Good Charlotte
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Will And The People
Paard, Den Haag
16:00
Yamato
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Epica
Bibelot, Dordrecht
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
16:30
Jeroen Kant
't Rozenknopje, Eindhoven
16:00
Metal Church + support
Dynamo, Eindhoven
16:00
Voivod
Podium 't Beest, Goes
16:00
Franse Middag met Gerard Alderliefste & Friends
Vorstin, Hilversum
00:00
DJ Meastro
Duycker, Hoofddorp
20:00
Alt-J
De Kreun, Kortrijk
14:00
ChocoTed / Vivienne Aerts
Scheltema Complex, Leiden
Bløf
Openluchttheater Lochem, Lochem
Armed Cloud / Ashby
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
18:00
Like U 2
Den Heilige Cornelius, Roermond
15:00
Martijje - Evenwicht
Boerderij Kamps, Rolde
16:00
Stackhouse
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
The Eskies
Het Bolwerk, Sneek
19:00
Raven
Little Devil, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Xander & The Peace Pirates
De Pul, Uden
21:30
King Dude
Molen De Ster, Utrecht
15:30
Häxxan / Robbing Banks / Surf Curse
dB's, Utrecht
The Perfect Tool
De Bosuil, Weert
15:30
Sara Milonovich' Daisycutter
De Kleine Waarheid, Zaandam
maandag 12 juni 2017
Molly Burch
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Death Valley Girls
Paradiso, Amsterdam
Green Day
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Surf Curse
Vera, Groningen
20:00
Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
20:30
Blood Ceremony
Merleyn, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
AFAS Circustheater, Scheveningen
Alt-J
013, Tilburg
Five Finger Death Punch
013, Tilburg
dinsdag 13 juni 2017
20:00
DevilDriver
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Perfume Genius
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Minus The Bear
Paradiso, Amsterdam
Rob Zombie
Paradiso, Amsterdam
Zara Larsson
Melkweg, Amsterdam