Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spant!
Bussum
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Werftheater
Utrecht
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
Muziekgieterij
Maastricht
Amsterdam ArenA
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Prinsenhof
Best
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
DeLaMar
Amsterdam
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Baroeg
Rotterdam
14:30
Groene Engel
Oss
15:30
Molen De Ster
Utrecht
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
19:00
013
Tilburg
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:00
Gelredome
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
EKKO
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Pul
Uden
20:30
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Iduna
Drachten
20:30
Jacobikerk
Utrecht
Het Bolwerk
Sneek
21:00
P3
Purmerend
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
De Peppel
Zeist
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
23:45
Filmtheater Luxor
Zutphen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
00:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
11:00
Parktheater
Eindhoven
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
zaterdag 26 mei 2018
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
Herman van Veen
Theater de Spiegel, Zwolle
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Maaspoort, Venlo
Waylon
Muziekgieterij, Maastricht
Toppers in Concert - Pretty in Pink
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
11:00
Nederlands Jazz Archief Vriendendag
Beauforthuis, Austerlitz
Lenny Kaye / Patti Smith / Sean Wilentz
DeLaMar, Amsterdam
14:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
14:30
Come Out And Play Festival
Groene Engel, Oss
15:30
Woodlum
Molen De Ster, Utrecht
17:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
17:00
Ad Vanderveen
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
19:00
Marduk
013, Tilburg
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
Nick Mulvey
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Katy Perry
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Legends Of Rock Tribute Festival
Effenaar, Eindhoven
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Pink Project
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Donnerwetter
dB's, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
New Cool Collective
Agnietenhof, Tiel
20:00
Golden Earring
Oktoberhallen, Wieze
20:00
G-Eazy
Vorst Nationaal, Brussel
Sleep
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Crash Course in Science
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Niko / Petersburg Orderer
Bibelot, Dordrecht
20:00
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Mafficks | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Gallowstreet
Grenswerk, Venlo
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Transpunk
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Jamai
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Stripdagen Haarlem - St Tropez + The Hazzah
Patronaat, Haarlem
20:00
Zitakula
Simplon, Groningen
20:00
10CC
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Verse Vis 2018
De Zwerver, Oostende
20:00
Poke / Ray Fuego
Duycker, Hoofddorp
20:00
Daniel Cane & The Rebellion
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
Her Majesty
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Marco Borsato
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sleep
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Dire Straits Experience
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Stef Bos - Kern
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Beatles Tribute One After 909
Vorstin, Hilversum
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
20:30
David Kweksilber Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Diggy Dex
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Haux
EKKO, Utrecht
Gazpacho
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Author & Punisher / Sumac
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Martijn Fischer zingt Hazes
De Pul, Uden
20:30
Rood Adeo
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:30
Birth of Joy
Mezz, Breda
20:30
Rowwen Heze
Iduna, Drachten
20:30
Grief & Gladness
Jacobikerk, Utrecht
Tim Akkerman sings The Boss
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Steffen Morrison - Movin' On Tour
P3, Purmerend
21:00
Ruben Hein
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
The Lachy Doley Group
Vorstin, Hilversum
21:00
melkbelly
V11, Rotterdam
Naaz
Rotown, Rotterdam
21:00
Make Out Molly + Pavlove
Altstadt, Eindhoven
Jett Rebel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Jacin Trill
Manifesto, Hoorn
21:00
Callahan Clearwater revival - tribute
Openluchttheater Engbergen, Voorst
21:00
Alcuna Wilds
Stathe, Utrecht
21:00
Fonkel
De Peppel, Zeist
21:30
Kris Berry / Paul van Kessel / Wicked Jazz Sounds
Podium Mozaiek, Amsterdam
22:00
Findlay
Merleyn, Nijmegen
22:00
Danse le Duc
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
LIVE: Kiss, tribute by Kissterious
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
JazzLab: Tribute to Bill Withers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
NACHTTUIN
Burgerweeshuis, Deventer
23:30
Tante Joke Karaoke Band (officiële afterparty Straatfestival & Pride)
Neushoorn, Leeuwarden
23:45
ABSTRACT ft. Abstract Division
Filmtheater Luxor, Zutphen
zondag 27 mei 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sjors van der Panne
Concertgebouw, Amsterdam
00:00
Muziekcafé - Jeugdbigband, piano, zang, gitaar en viool
ECI Cultuurfabriek, Roermond
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Parktheater, Eindhoven
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
11:30
Julie & Andreas
Het Heerenhuys, Rotterdam
12:00
Wim van Hasselt & Eriko Takezawa
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven