Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. 't Vondel
Halle
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Cacaofabriek
Helmond
Chassé Theater
Breda
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
De Doelen
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Peppel
Zeist
De Pul
Uden
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
De Zwerver
Oostende
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
EKKO
Utrecht
21:30
EKKO
Utrecht
22:00
El Corazon Roosendaal
Roosendaal
EM2
Groningen
Flint
Amersfoort
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Iduna
Drachten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Korzo
Den Haag
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Leidse Schouwburg
Leiden
21:30
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
23:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Mezz
Breda
18:30
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Kerk
Haarlem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Prinsenhof
Best
20:30
Q-bus
Leiden
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
19:30
StudioGonz
Gouda
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
19:00
013
Tilburg
vrijdag 25 mei 2018
William Boeva - Reset
C.C. 't Vondel, Halle
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Fay Claassen
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Graham Bonnet
Cacaofabriek, Helmond
Saman Amini
Chassé Theater, Breda
21:00
Steffen Morrison
Corneel, Lelystad
20:30
Rob's Benefietconcert Alpe D'Huzes
De Bosuil, Weert
20:30
Coal Harbour
De Doelen, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
New Cool Collective
De Peppel, Zeist
Gazpacho
De Pul, Uden
20:30
JB Meijers / The Kings Rhythm Crew
De Spot, Middelburg
20:00
Bodega (US) + the Baudelaires (AU)
De Zwerver, Oostende
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
23:00
Chocolade
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Joost van Bellen
EKKO, Utrecht
21:30
Guy One
EKKO, Utrecht
22:00
Darkraver / Deadly Guns / EZG / Sttrbstn / Sub Sonik
El Corazon Roosendaal, Roosendaal
Donnerwetter
EM2, Groningen
Johan Goossens - Vlam
Flint, Amersfoort
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Gashouder, Dedemsvaart
Ruben Hein
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Def Americans
Gigant, Apeldoorn
21:00
Ebo Taylor
Grounds, Rotterdam
22:00
Hardstyle Pianist
Hedon, Zwolle
21:00
Sean Koch Trio
Hedon, Zwolle
21:00
Erik Ankoné
Het Bolwerk, Sneek
20:15
The Book Of Genesis
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Pestilence
Iduna, Drachten
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Rewire x Korzo - Jenny Hval & Ariel Kalma
Korzo, Den Haag
21:00
TOKOLOKO: SPEAKEASY E.A.
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
21:30
Farstreet
Little Devil, Tilburg
21:00
EP presentatie Vera's Charm + Marble Heart
LOLA050, Groningen
21:00
David Benjamin
Luxor Live, Arnhem
20:00
Tom Russell
Luxor Live, Arnhem
20:00
Nick Mulvey
Maassilo, Rotterdam
20:00
The Adele Project
Markant Uden, Uden
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy
Meervaart, Amsterdam
Alma
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Compozers
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jacin Trill / Leafs
Metropool, Hengelo
Birth of Joy
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Jamai
Mezz, Breda
18:30
Projekt Rakija
Mezz, Breda
20:15
The Dire Straits Experience
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:30
Rootbag
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Brigitte Kaandorp
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Awkward i
Neushoorn, Leeuwarden
Waylon (Uitverkocht)
Neushoorn, Leeuwarden
Jeangu Macrooy
Nieuwe Kerk, Haarlem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
De Dijk
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Callahan Clearwater revival
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Lebbis - De Bovengrens
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Prof. Nomad plays The Cure
P60, Amstelveen
19:30
Sniester Festival
Paard, Den Haag
20:30
Christopher Paul Stelling
Paco Plumtrek, Almelo
19:00
Luistervinken - Klassiek Engeland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
De Koffers
Patronaat, Haarlem
Gallowstreet - Victorie 1 jaar!
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
DAAN (B)
Poppodium Volt, Sittard
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
20:30
SPOONFiSH
Q-bus, Leiden
Son Mieux / The Brahms
Rotown, Rotterdam
20:15
Her Majesty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Venray, Venray
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nick & Simon
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Stef Bos - Kern
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Frankie
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Frankie & The Witch Fingers
Stroomhuis, Eindhoven
19:30
Deathtrap EP release
StudioGonz, Gouda
23:45
Native Response w/ Etapp Kyle & The Persuader
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Ruth Koleva
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Diggy Dex
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Hammered / London Bullet / My Minds Mine / Søwt
The Jack, Eindhoven
20:30
3J'S
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Zonder verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater de Speeldoos, Baarn
Herman van Veen
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Akua Naru
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Causes
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Oblivians
Vera, Groningen
20:30
Gruppo Sportivo
Vorstin, Hilversum
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
20:30
Kili Kili Frou Frou / Lieve Louise en de Fanfare / Rose Marin
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 26 mei 2018
19:00
Marduk
013, Tilburg