Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Vera
Groningen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Markant Uden
Uden
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:30
Q-bus
Leiden
Rotown
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
Chassé Theater
Breda
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
De Bosuil
Weert
20:00
Korzo
Den Haag
18:30
Mezz
Breda
20:00
P60
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Iduna
Drachten
23:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Maassilo
Rotterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
De Peppel
Zeist
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Prinsenhof
Best
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Diligentia
Den Haag
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Speeldoos
Baarn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
23:00
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Kerk
Haarlem
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
The Jack
Eindhoven
21:30
EKKO
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
Cacaofabriek
Helmond
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Pul
Uden
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
21:30
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Grounds
Rotterdam
EM2
Groningen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
013
Tilburg
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
19:30
StudioGonz
Gouda
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
El Corazon Roosendaal
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
De Doelen
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
vrijdag 25 mei 2018
21:00
The Oblivians
Vera, Groningen
20:15
The Dire Straits Experience
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
The Compozers
Melkweg, Amsterdam
20:15
The Book Of Genesis
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
The Adele Project
Markant Uden, Uden
21:00
Storksky & Mantra
Altstadt, Eindhoven
21:00
Steffen Morrison
Corneel, Lelystad
20:00
Stef Bos - Kern
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:30
SPOONFiSH
Q-bus, Leiden
Son Mieux / The Brahms
Rotown, Rotterdam
19:30
Sniester Festival
Paard, Den Haag
21:00
Sean Koch Trio
Hedon, Zwolle
Saman Amini
Chassé Theater, Breda
20:30
Ruth Koleva
Sugar Factory, Amsterdam
Ruben Hein
Gebr. De Nobel, Leiden
22:30
Rootbag
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Rob's Benefietconcert Alpe D'Huzes
De Bosuil, Weert
20:00
Rewire x Korzo - Jenny Hval & Ariel Kalma
Korzo, Den Haag
18:30
Projekt Rakija
Mezz, Breda
20:00
Prof. Nomad plays The Cure
P60, Amstelveen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pestilence
Iduna, Drachten
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy
Meervaart, Amsterdam
19:30
Panic Room
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Nick Mulvey
Maassilo, Rotterdam
Nick & Simon
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
New Cool Collective
De Peppel, Zeist
23:45
Native Response w/ Etapp Kyle & The Persuader
Sugar Factory, Amsterdam
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
20:00
Naaz
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Gashouder, Dedemsvaart
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
19:00
Luistervinken - Klassiek Engeland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater de Speeldoos, Baarn
Lebbis - De Bovengrens
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kili Kili Frou Frou / Lieve Louise en de Fanfare / Rose Marin
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
23:00
Joost van Bellen
EKKO, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Flint, Amersfoort
20:30
João Sabiá & Roda Fina
Bimhuis, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Zaantheater, Zaandam
Jeangu Macrooy
Nieuwe Kerk, Haarlem
20:30
JB Meijers / The Kings Rhythm Crew
De Spot, Middelburg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Jamai
Mezz, Breda
20:30
Jacin Trill / Leafs
Metropool, Hengelo
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Herman van Veen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Her Majesty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
Hardstyle Pianist
Hedon, Zwolle
20:00
Hammered / London Bullet / My Minds Mine / Søwt
The Jack, Eindhoven
21:30
Guy One
EKKO, Utrecht
20:30
Gruppo Sportivo
Vorstin, Hilversum
Graham Bonnet
Cacaofabriek, Helmond
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Gazpacho
De Pul, Uden
Gallowstreet - Victorie 1 jaar!
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Frankie & The Witch Fingers
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Frankie
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Fay Claassen
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
21:30
Farstreet
Little Devil, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Erik Ankoné
Het Bolwerk, Sneek
21:00
EP presentatie Vera's Charm + Marble Heart
LOLA050, Groningen
21:00
Ebo Taylor
Grounds, Rotterdam
Donnerwetter
EM2, Groningen
20:30
Diggy Dex
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
DeWolff
013, Tilburg
19:30
Demented Are Go!
Baroeg, Rotterdam
20:30
Def Americans
Gigant, Apeldoorn
19:30
Deathtrap EP release
StudioGonz, Gouda
21:00
De Koffers
Patronaat, Haarlem
21:00
De Dijk
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
David Benjamin
Luxor Live, Arnhem
22:00
Darkraver / Deadly Guns / EZG / Sttrbstn / Sub Sonik
El Corazon Roosendaal, Roosendaal
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
DAAN (B)
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Coal Harbour
De Doelen, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Christopher Paul Stelling
Paco Plumtrek, Almelo
23:00
Chocolade
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Causes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Car Seat Headrest
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Callahan Clearwater revival
Openluchttheater Engbergen, Voorst
21:00
Brigitte Kaandorp
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Bodega (US) + the Baudelaires (AU)
De Zwerver, Oostende
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Birth of Joy
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Awkward i
Neushoorn, Leeuwarden
Alma
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Akua Naru
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Abba Gold
Bibelot, Dordrecht
20:30
3J'S
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 26 mei 2018
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn