PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -616
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 24 mei
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Vera
Groningen
De Spot
Middelburg
1
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
LOLA050
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Maloe Melo
Amsterdam
1
22:00
Cafe Stiels
Haarlem
1
22:00
The Cave
Amsterdam
vr 25 mei
Theater de Speeldoos
Baarn
Prinsenhof
Best
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
1
C.C. 't Vondel
Halle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
EM2
Groningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Werftheater
Utrecht
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Chassé Theater
Breda
Theater de Spiegel
Zwolle
Flint
Amersfoort
18:30
Mezz
Breda
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
1
19:30
Paard
Den Haag
19:30
StudioGonz
Gouda
19:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Mezz
Breda
Iduna
Drachten
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
1
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
De Pul
Uden
1
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Q-bus
Leiden
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
De Doelen
Rotterdam
Nieuwe Kerk
Haarlem
1
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Stroomhuis
Eindhoven

donderdag 24 mei 2018

20:15
Alex Klaasen - Showponies Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Causes Doornroosje, Nijmegen
20:15
Ernst Jansz 70 jaar Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Ali B - KOORTS Meervaart, Amsterdam
20:30
Bender - Broos Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Mattiel / Snail Mail Vera, Groningen
Foto DAAN (B)
DAAN (B) De Spot, Middelburg
1
20:30
Little Big De Helling, Utrecht
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Ed Schrader's Music Beat ACU, Utrecht
20:30
Kaja Draksler Octet Bimhuis, Amsterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band / Söndörgõ TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Kruidkoek + Joost Oomen LOLA050, Groningen
22:00
Guy One Paradiso, Amsterdam
22:00
The Soap Girls Maloe Melo, Amsterdam
1
22:00
Saskia Laroo Band Cafe Stiels, Haarlem
1
22:00
Ilion The Cave, Amsterdam

vrijdag 25 mei 2018

Leonie Meijer - Bella Italia Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Voest Prinsenhof, Best
Jeroen van Merwijk - Lucky Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
1
William Boeva - Reset C.C. 't Vondel, Halle
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniel Lohues Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Eva Crutzen - Opslaan Als Schouwburg Venray, Venray
Donnerwetter EM2, Groningen
Claudia de Breij - Nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Werftheater, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Ruben Hein Gebr. De Nobel, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Leidse Schouwburg, Leiden
Saman Amini Chassé Theater, Breda
Herman van Veen Theater de Spiegel, Zwolle
Johan Goossens - Vlam Flint, Amersfoort
18:30
Projekt Rakija Mezz, Breda
19:00
Luistervinken - Klassiek Engeland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
The Compozers Melkweg, Amsterdam
Foto Waylon (Uitverkocht)
Waylon (Uitverkocht) Neushoorn, Leeuwarden
1
19:30
Sniester Festival Paard, Den Haag
19:30
Deathtrap EP release StudioGonz, Gouda
19:30
Panic Room Boerderij, Zoetermeer
19:30
Demented Are Go! Baroeg, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot DeLaMar, Amsterdam
Foto Alma
Alma Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Akua Naru TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Callahan Clearwater revival Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:00
Prof. Nomad plays The Cure P60, Amstelveen
20:00
Bodega (US) + the Baudelaires (AU) De Zwerver, Oostende
20:00
Rewire x Korzo - Jenny Hval & Ariel Kalma Korzo, Den Haag
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Jamai Mezz, Breda
Foto Pestilence
Pestilence Iduna, Drachten
1
20:00
Naaz Bitterzoet, Amsterdam
Foto Gallowstreet - Victorie 1 jaar!
Gallowstreet - Victorie 1 jaar! Podium Victorie, Alkmaar
1
Nick & Simon Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Car Seat Headrest Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Toppers in Concert - Pretty in Pink
Toppers in Concert - Pretty in Pink Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
The Adele Project Markant Uden, Uden
20:00
Awkward i Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Hammered / London Bullet / My Minds Mine / Søwt The Jack, Eindhoven
20:00
Nick Mulvey Maassilo, Rotterdam
20:00
Stef Bos - Kern Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Frank Boeijen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tom Russell Luxor Live, Arnhem
20:00
Fay Claassen C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Foto Gazpacho
Gazpacho De Pul, Uden
1
20:15
Her Majesty Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
The Book Of Genesis Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Zonder verdoving Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Alex Klaasen - Showponies Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
The Dire Straits Experience Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Abba Gold Bibelot, Dordrecht
20:30
New Cool Collective De Peppel, Zeist
20:30
Diggy Dex TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Def Americans Gigant, Apeldoorn
20:30
SPOONFiSH Q-bus, Leiden
20:30
3J'S Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Causes Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Kili Kili Frou Frou / Lieve Louise en de Fanfare / Rose Marin Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
JB Meijers / The Kings Rhythm Crew De Spot, Middelburg
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:30
Rob's Benefietconcert Alpe D'Huzes De Bosuil, Weert
20:30
Coal Harbour De Doelen, Rotterdam
Foto Jeangu Macrooy
Jeangu Macrooy Nieuwe Kerk, Haarlem
1
Birth of Joy Metropool Enschede, Enschede
20:30
Christopher Paul Stelling Paco Plumtrek, Almelo
20:30
João Sabiá & Roda Fina Bimhuis, Amsterdam
20:30
Bløf Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Gruppo Sportivo De Vorstin, Hilversum
20:30
Ruth Koleva Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Jacin Trill / Leafs Metropool, Hengelo
20:30
Frankie & The Witch Fingers Stroomhuis, Eindhoven
Pagina -616