Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Club Ziggo
Amsterdam
20:00
De Duif
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stathe
Utrecht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
C.C. Westrand
Dilbeek
19:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
EKKO
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Paard
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Statenzaal
Zwolle
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
23:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Water Moulin
Tournai
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Wolbodo
Delft
19:30
Zaantheater
Zaandam
dinsdag 29 mei 2018
20:00
Turnover
Sugar Factory, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Zonder verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band / Josylvio / Tabitha
TivoliVredenburg, Utrecht
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 30 mei 2018
20:30
The Cookers
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Snow Patrol
Club Ziggo, Amsterdam
20:00
Lenny Kaye / Patti Smith
De Duif, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Camel
De Oosterpoort, Groningen
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniel Lohues
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ellen ten Damme
Luxor Live, Arnhem
20:00
Operatie GIF
Melkweg, Amsterdam
19:00
Chromeo
Melkweg, Amsterdam
20:15
BBC Scottish Symphony Orchestra
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Pokey Lafarge
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
Tom Browne
Paard, Den Haag
20:00
Chad VanGaalen
Paradiso, Amsterdam
Johan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Reino
Patronaat, Haarlem
20:00
Marilyn Manson
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Diggy Dex
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Stathe Sessie: The Hazzah + Elsa Lester
Stathe, Utrecht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Stef Bos - Kern
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Veste, Delft
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 31 mei 2018
20:00
Pink Martini
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Bill Stewart / Larry Goldings / Peter Bernstein
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Laura Veirs
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Pokey Lafarge
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Freek de Jonge
C.C. Westrand, Dilbeek
19:00
Climate Of Fear/ Thronetorcher/Deathwish/Leeched
Café De Meister, Geleen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Lukas Batteau / Niko / Robin Kester
dB's, Utrecht
20:30
Her Majesty
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Gavin James
De Oosterpoort, Groningen
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Voest
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniel Lohues
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Black Bombaim / Peter Brotzmann
EKKO, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Tom Browne
Groene Engel, Oss
21:00
Awkward I
Hedon, Zwolle
20:15
Zonder verdoving
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
19-Twenty@LOLA
LOLA050, Groningen
21:00
Black Bottle Riot
Luxor Live, Arnhem
Waylon
Luxor Live, Arnhem
20:15
LOS muziektheater - Vast
Markant Uden, Uden
20:15
Suritoppers
Meervaart, Amsterdam
Todrick Hall
Melkweg, Amsterdam
20:00
Son Mieux / The Brahms
Mezz, Breda
20:15
Carel Kraayenhof Ensemble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Gallowstreet
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Suzan Seegers: Suus op haar best
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Causes
Paard, Den Haag
19:30
Jellephant & The Phantoms
Paardcafe, Den Haag
22:00
Jonathan Toubin's New York Night Train / Soul Clap Dance Off
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Kite String Tangle
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pere Ubu
Paradiso, Amsterdam
The Undertones
Paradiso, Amsterdam
Herman van Veen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Camel
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Klankjes en drankjes
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Slim Cessna's Auto Club
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Koorts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
UP: The Freelancers
Simplon, Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Jeangu Macrooy
Statenzaal, Zwolle
20:00
LUMEN
Sugar Factory, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Stoep, Spijkenisse
23:15
Canshaker Pi
TivoliVredenburg, Utrecht
Courtney Barnett
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Whitney Rose
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Chad VanGaalen
Vera, Groningen
20:30
Vintage Future & Mell
Vorstin, Hilversum
20:30
Los Pirañas
Water Moulin, Tournai
21:00
The Burying Ground
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Postrock: If Anything Happens to the Cat + Cold Cold Nights
Wolbodo, Delft
19:30
George van Houts - Kom Plot
Zaantheater, Zaandam