Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
20:30
Vorstin
Hilversum
21:30
Simplon
Groningen
21:00
Groene Engel
Oss
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Water Moulin
Tournai
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Paardcafe
Den Haag
20:30
Statenzaal
Zwolle
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
C.C. Westrand
Dilbeek
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Café De Meister
Geleen
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Paard
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
23:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
LOLA050
Groningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Effenaar
Eindhoven
De Nieuwe Kolk
Assen
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
dB's
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
De Doelen
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Mike's Music Place
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
AFAS Live
Amsterdam
De Meester
Almere
Altstadt
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Rock Café Ozzy
Apeldoorn
20:00
De Spot
Middelburg
woensdag 30 mei 2018
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Her Majesty
Goudse Schouwburg, Gouda
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ellen ten Damme
Luxor Live, Arnhem
20:00
Diggy Dex
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues
Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Chromeo
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chad VanGaalen
Paradiso, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
De Harmonie, Leeuwarden
Camel
De Oosterpoort, Groningen
20:15
BBC Scottish Symphony Orchestra
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 31 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Junushoff Theater, Wageningen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Whitney Rose
TivoliVredenburg, Utrecht
Waylon
Luxor Live, Arnhem
20:30
Vintage Future & Mell
Vorstin, Hilversum
21:30
UP: The Freelancers
Simplon, Groningen
21:00
Tom Browne
Groene Engel, Oss
Todrick Hall
Melkweg, Amsterdam
The Undertones
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Kite String Tangle
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Burying Ground
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Suzan Seegers: Suus op haar best
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:15
Suritoppers
Meervaart, Amsterdam
20:00
Son Mieux / The Brahms
Mezz, Breda
20:00
Slim Cessna's Auto Club
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Postrock: If Anything Happens to the Cat + Cold Cold Nights
Wolbodo, Delft
20:00
Pokey Lafarge
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Pink Martini
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Pere Ubu
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Voest
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
LUMEN
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Lukas Batteau / Niko / Robin Kester
dB's, Utrecht
20:30
Los Pirañas
Water Moulin, Tournai
20:15
LOS muziektheater - Vast
Markant Uden, Uden
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Laura Veirs
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Klankjes en drankjes
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Jonathan Toubin's New York Night Train / Soul Clap Dance Off
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
19:30
Jellephant & The Phantoms
Paardcafe, Den Haag
20:30
Jeangu Macrooy
Statenzaal, Zwolle
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schaffelaartheater, Barneveld
Herman van Veen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Her Majesty
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
George van Houts - Kom Plot
Zaantheater, Zaandam
20:00
Gavin James
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Gallowstreet
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Freek de Jonge
C.C. Westrand, Dilbeek
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues
Deventer Schouwburg, Deventer
Courtney Barnett
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Climate Of Fear/ Thronetorcher/Deathwish/Leeched
Café De Meister, Geleen
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Chad VanGaalen
Vera, Groningen
Causes
Paard, Den Haag
20:15
Carel Kraayenhof Ensemble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
23:15
Canshaker Pi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Camel
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Black Bottle Riot
Luxor Live, Arnhem
20:30
Black Bombaim / Peter Brotzmann
EKKO, Utrecht
20:30
Bill Stewart / Larry Goldings / Peter Bernstein
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Awkward I
Hedon, Zwolle
Ali B - Koorts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
19-Twenty@LOLA
LOLA050, Groningen
vrijdag 01 juni 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Waylon
Effenaar, Eindhoven
Trijntje Oosterhuis
De Nieuwe Kolk, Assen
22:30
Trian Kayhatu
Paradiso, Amsterdam
20:30
Toon Roos & Friends
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Toke / Year of the Cobra
dB's, Utrecht
20:00
Tim Akkerman sings The Boss
Grenswerk, Venlo
21:00
The Sore Losers
Poppodium Volt, Sittard
21:00
The Dirty Denims
Little Devil, Tilburg
20:30
Temko
De Doelen, Rotterdam
20:15
Suritoppers
Meervaart, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Kern
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
Ryan McGarvey
Metropool, Hengelo
20:30
Peach Pit
Bitterzoet, Amsterdam
23:45
Paralell w/ Wolf + Lamb
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Oriens
Mike's Music Place, Haarlem
20:00
Nouveau Vélo
Mezz, Breda
21:00
NIEUWE VANGST: MANTRA + STORKSKY
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Nicky Jam
AFAS Live, Amsterdam
New Cool Collective
De Meester, Almere
Mooon
Altstadt, Eindhoven
21:00
Michael Simon's Asian Connection
Grounds, Rotterdam
22:00
Mexican Surf / Tony Clifton
Rock Café Ozzy , Apeldoorn
20:00
Meschiya Lake & the Dizzy Birds
De Spot, Middelburg