Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Club Ziggo
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Duif
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Statenzaal
Zwolle
19:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
23:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Water Moulin
Tournai
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Groene Engel
Oss
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:30
Simplon
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Café De Meister
Geleen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Paard
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
CCXL Theater
Vlissingen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Grenswerk
Venlo
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
dB's
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
De Doelen
Rotterdam
Parkeergarage WTC-Beursplein
Rotterdam
20:45
Doornroosje
Nijmegen
woensdag 30 mei 2018
20:00
Marilyn Manson
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Reino
Patronaat, Haarlem
Camel
De Oosterpoort, Groningen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Her Majesty
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
BBC Scottish Symphony Orchestra
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Diggy Dex
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
Tom Browne
Paard, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Veste, Delft
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Ellen ten Damme
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Cookers
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Operatie GIF
Melkweg, Amsterdam
Snow Patrol
Club Ziggo, Amsterdam
20:00
Chad VanGaalen
Paradiso, Amsterdam
Johan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lenny Kaye / Patti Smith
De Duif, Amsterdam
19:00
Chromeo
Melkweg, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 31 mei 2018
21:00
Awkward I
Hedon, Zwolle
20:30
Jeangu Macrooy
Statenzaal, Zwolle
19:30
George van Houts - Kom Plot
Zaantheater, Zaandam
20:15
Zonder verdoving
Junushoff Theater, Wageningen
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Suzan Seegers: Suus op haar best
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
23:15
Canshaker Pi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Black Bombaim / Peter Brotzmann
EKKO, Utrecht
20:00
Lukas Batteau / Niko / Robin Kester
dB's, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Courtney Barnett
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Whitney Rose
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
LOS muziektheater - Vast
Markant Uden, Uden
20:30
Los Pirañas
Water Moulin, Tournai
Ali B - Koorts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Klankjes en drankjes
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Tom Browne
Groene Engel, Oss
20:30
Her Majesty
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Vintage Future & Mell
Vorstin, Hilversum
20:00
Gallowstreet
Nieuwe Nor, Heerlen
Martijn Koning - Koning te rijk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:30
UP: The Freelancers
Simplon, Groningen
21:00
19-Twenty@LOLA
LOLA050, Groningen
21:00
Chad VanGaalen
Vera, Groningen
20:00
Gavin James
De Oosterpoort, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Climate Of Fear/ Thronetorcher/Deathwish/Leeched
Café De Meister, Geleen
20:15
Carel Kraayenhof Ensemble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Herman van Veen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Freek de Jonge
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Nathalie Baartman - Voest
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Pokey Lafarge
Burgerweeshuis, Deventer
Daniel Lohues
Deventer Schouwburg, Deventer
Causes
Paard, Den Haag
19:30
Jellephant & The Phantoms
Paardcafe, Den Haag
20:00
Postrock: If Anything Happens to the Cat + Cold Cold Nights
Wolbodo, Delft
20:00
Pink Martini
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Son Mieux / The Brahms
Mezz, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Chassé Theater, Breda
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Black Bottle Riot
Luxor Live, Arnhem
Waylon
Luxor Live, Arnhem
22:00
Jonathan Toubin's New York Night Train / Soul Clap Dance Off
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bill Stewart / Larry Goldings / Peter Bernstein
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Suritoppers
Meervaart, Amsterdam
20:00
LUMEN
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Kite String Tangle
Paradiso, Amsterdam
20:00
Slim Cessna's Auto Club
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Pere Ubu
Paradiso, Amsterdam
20:00
Laura Veirs
Bitterzoet, Amsterdam
Todrick Hall
Melkweg, Amsterdam
The Undertones
Paradiso, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Camel
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
The Burying Ground
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 01 juni 2018
20:00
De Dijk
Hedon, Zwolle
20:15
Stef Bos - Kern
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
John Cleese
CCXL Theater, Vlissingen
21:00
NIEUWE VANGST: MANTRA + STORKSKY
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Tim Akkerman sings The Boss
Grenswerk, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Brandon Delagraentiss
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Gavin James
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Toke / Year of the Cobra
dB's, Utrecht
20:15
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Markant Uden, Uden
21:00
The Dirty Denims
Little Devil, Tilburg
21:00
Ik hou van Holland
FOX Nightlife, Stadskanaal
20:30
Edwin Evers Band - UITVERKOCHT
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
The Sore Losers
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Michael Simon's Asian Connection
Grounds, Rotterdam
20:30
Temko
De Doelen, Rotterdam
Klangstof Locatie: Dak, Parkeergarage WTC/Beursplein
Parkeergarage WTC-Beursplein, Rotterdam
20:45
Gallowstreet
Doornroosje, Nijmegen