PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -613
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 29 mei
20:00
De Zwerver
Oostende
Paard
Den Haag
4
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
3
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Duif
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Bimhuis
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 30 mei
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:00
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Paard
Den Haag
20:00
De Duif
Amsterdam
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
7
1
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
2
1
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
Club Ziggo
Amsterdam
1
1
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Stathe
Utrecht
do 31 mei
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Luxor Live
Arnhem
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
1
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:00
Café De Meister
Geleen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paardcafe
Den Haag
19:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Q-Factory
Amsterdam
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
1
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
8
2
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C.C. Westrand
Dilbeek
20:30
Water Moulin
Tournai
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Statenzaal
Zwolle
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Groene Engel
Oss

dinsdag 29 mei 2018

20:00
The Buttertones (US) De Zwerver, Oostende
Foto Kamasi Washington
Kamasi Washington Paard, Den Haag
4
Foto Marco Borsato
Marco Borsato TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto Don Broco
Don Broco Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Chassé Theater, Breda
Foto Art Garfunkel
Art Garfunkel Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
3
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band / Josylvio / Tabitha TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tegen De Stroom In - Ava Cacaofabriek, Helmond
20:00
Turnover Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Lenny Kaye / Patti Smith De Duif, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Zonder verdoving Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
DJ Katapila / Hailu Mergia Bimhuis, Amsterdam
22:00
Chali2Na / Krafty Kutz Paradiso, Amsterdam

woensdag 30 mei 2018

Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R De Harmonie, Leeuwarden
Daniel Lohues Leidse Schouwburg, Leiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Zuidplein, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Theater De Veste, Delft
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:00
Chromeo Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Tom Browne Paard, Den Haag
20:00
Lenny Kaye / Patti Smith De Duif, Amsterdam
20:00
Marilyn Manson Philharmonie Haarlem, Haarlem
7
1
20:00
Stef Bos - Kern Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Chassé Theater, Breda
20:00
Zonder verdoving Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Johan
Johan Paradiso, Amsterdam
2
1
20:00
Pokey Lafarge Nieuwe Nor, Heerlen
Camel De Oosterpoort, Groningen
Foto Snow Patrol
Snow Patrol Club Ziggo, Amsterdam
1
1
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Her Majesty Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Diggy Dex Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Alex Klaasen - Showponies Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ellen ten Damme Luxor Live, Arnhem
20:00
Chad VanGaalen Paradiso, Amsterdam
20:00
Operatie GIF Melkweg, Amsterdam
20:00
Reino Patronaat, Haarlem
20:15
BBC Scottish Symphony Orchestra Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
The Cookers Bimhuis, Amsterdam
20:30
Stathe Sessie: The Hazzah + Elsa Lester Stathe, Utrecht

donderdag 31 mei 2018

Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Bellevue, Amsterdam
Yentl & de Boer - Magie Theater de Schalm, Veldhoven
Waylon Luxor Live, Arnhem
Ali B - Koorts Theaters Tilburg, Tilburg
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Herman van Veen
Herman van Veen Parktheater, Eindhoven
1
Claudia de Breij - Nu DeLaMar, Amsterdam
Daniel Lohues Deventer Schouwburg, Deventer
Eric van Sauers - De lief en leed tour Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Bovengrens Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning te rijk Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:00
Climate Of Fear/ Thronetorcher/Deathwish/Leeched Café De Meister, Geleen
The Undertones Paradiso, Amsterdam
19:30
Jellephant & The Phantoms Paardcafe, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot Zaantheater, Zaandam
20:00
The Kite String Tangle Paradiso, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Voest Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Lukas Batteau / Niko / Robin Kester dB's, Utrecht
20:00
LUMEN Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Postrock: If Anything Happens to the Cat + Cold Cold Nights Wolbodo, Delft
20:00
Gallowstreet Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Chassé Theater, Breda
20:00
Pink Martini Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Alex Klaasen - Showponies Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Whitney Rose TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Camel Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Slim Cessna's Auto Club Q-Factory, Amsterdam
1
20:00
Laura Veirs Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Pere Ubu Paradiso, Amsterdam
Foto Causes
Causes Paard, Den Haag
1
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Pokey Lafarge Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Son Mieux / The Brahms Mezz, Breda
20:00
Gavin James De Oosterpoort, Groningen
20:00
Todrick Hall Melkweg, Amsterdam
Foto Courtney Barnett
Courtney Barnett TivoliVredenburg, Utrecht
8
2
20:15
Zonder verdoving Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Carel Kraayenhof Ensemble Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
LOS muziektheater - Vast Markant Uden, Uden
20:15
Suritoppers Meervaart, Amsterdam
20:30
Suzan Seegers: Suus op haar best Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Her Majesty De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Freek de Jonge C.C. Westrand, Dilbeek
20:30
Los Pirañas Water Moulin, Tournai
20:30
Vintage Future & Mell De Vorstin, Hilversum
20:30
Bill Stewart / Larry Goldings / Peter Bernstein Bimhuis, Amsterdam
20:30
Jeangu Macrooy Statenzaal, Zwolle
20:30
Black Bombaim / Peter Brotzmann EKKO, Utrecht
21:00
Tom Browne Groene Engel, Oss
Pagina -613