Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Doornroosje
Nijmegen
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Café De Meister
Geleen
14:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Philips Stadion
Eindhoven
15:00
De Perifeer
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Kursaal Oostende
Oostende
00:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Boerderij
Zoetermeer
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
18:00
De Bosuil
Weert
19:30
Paard
Den Haag
Boom Chicago
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Paard
Den Haag
16:00
dB's
Utrecht
013
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Strijp-S
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
Het Bolwerk
Sneek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
22:00
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Hedon
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Het Bolwerk
Sneek
22:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Vera
Groningen
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
23:30
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 09 juni 2018
23:00
WTF: Vandal & MC TT Ace + Twisted Individual e.a.
Doornroosje, Nijmegen
zondag 10 juni 2018
14:00
10 juni try-out nieuwe show Gé Reinders op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:30
Alex Klaasen - Showponies
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Bare Jams
Paard, Den Haag
20:00
behind blue eyes
Café De Meister, Geleen
14:00
Bigband Apeldoorn
Gigant, Apeldoorn
20:00
Brigitte Kaandorp Wereldtournee met grote liveband
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
De Kift / Trio Bier
Melkweg, Amsterdam
21:00
Fratsen
Hedon, Zwolle
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
15:00
Helge Sorg
De Perifeer, Deventer
Herman van Veen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Hommage aan Harry Sparnaay
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Jacob Bellens
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joe Bonamassa
Kursaal Oostende, Oostende
00:30
Lepeltje Lepeltje afterparty
Gigant, Apeldoorn
20:00
Marc Broussard
Boerderij, Zoetermeer
11:30
Mrs Hips
Het Heerenhuys, Rotterdam
Nasty C
Melkweg, Amsterdam
Nothing More
Podium Victorie, Alkmaar
18:00
Phil Rudd Band
De Bosuil, Weert
19:30
Public Image Ltd.
Paard, Den Haag
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
15:00
Saffronkeira / Siavash Amini
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Simon Wright
Blue Collar Hotel, Eindhoven
The Band Of Heathens
Paard, Den Haag
16:00
The Delta Bombers
dB's, Utrecht
The Levellers - Acoustic
013, Tilburg
20:30
Waylon
Paradiso, Amsterdam
16:00
Yuri Honing Acoustic Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 11 juni 2018
Arcade Fire
Ahoy, Rotterdam
Foo Fighters
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Ginger Wildheart - Ghost In The Tanglewood Tour
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Glamour Forever Party
Paradiso, Amsterdam
James Bay
Melkweg, Amsterdam
Russell Kane
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:30
Whiskey Myers
Doornroosje, Nijmegen
dinsdag 12 juni 2018
Avenged Sevenfold
Strijp-S, Eindhoven
Black Stone Cherry
Boerderij, Zoetermeer
Bullet For My Valentine
Melkweg, Amsterdam
Corrosion Of Conformity
Doornroosje, Nijmegen
Daniel Lohues
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Diggy Dex
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guus Meeuwis - Groots met een zachte g (besloten concert)
Philips Stadion, Eindhoven
Hatebreed
Het Bolwerk, Sneek
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Joël Sarakula
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
LOMA
Rotown, Rotterdam
22:00
Marta Garrett group & Irene Reig’s Bop Collective
Bimhuis, Amsterdam
19:30
MILLENNIALS / RUV
Melkweg, Amsterdam
20:00
Morning View
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Neal Morse
013, Tilburg
Pearl Jam
Ziggo Dome, Amsterdam
Shinedown
Hedon, Zwolle
19:30
The Bronx
Melkweg, Amsterdam
The Levellers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Scientists
Paradiso, Amsterdam
20:00
The War of the Worlds - Jeff Wayne’s meesterwerk met liveorkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Whiskey Myers
De Helling, Utrecht
20:00
Wicca Phase Springs Eternal
Sugar Factory, Amsterdam
woensdag 13 juni 2018
20:00
Animal Collective
Tolhuistuin, Amsterdam
Body Count feat. Ice-T
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Camila Cabello
AFAS Live, Amsterdam
Current Swell
Sugar Factory, Amsterdam
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diggy Dex
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Georg Friedrich Haas / Klangforum Wien / Mollena Lee Williams-Haas
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
21:00
Geslaagt!' ft. $hirak - + De Nuts + DJ contest & méér
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Gill Landry
Torpedo Theater, Amsterdam
Greta van Fleet
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Joël Sarakula
Melkweg, Amsterdam
22:00
Matthew Mole
Merleyn, Nijmegen
Neal Morse
TivoliVredenburg, Utrecht
Nina Simone By Sabrina Starke & Jazz Orchestra Of The Concertgebouw
013, Tilburg
20:30
Oded Tzur Quartet
Bimhuis, Amsterdam
Pearl Jam
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Pete Lincoln
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Rodriguez
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Stathe Sessie: Vic Willems
Stathe, Utrecht
20:00
The Alarm
Melkweg, Amsterdam
donderdag 14 juni 2018
Amber Arcades
EKKO, Utrecht
20:00
Blaudzun
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Brother Dege
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:15
Calefax & Eric Vloeimans - Dido & Aeneazz
Beauforthuis, Austerlitz
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dancehall (UK) + support
De Zwerver, Oostende
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
De Dijk
Het Bolwerk, Sneek
22:30
DIZZ Dollhouse ‘Indoor Fest’
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Herman van Veen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Israel Vibration
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kamchatka
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Karma To Burn
Vera, Groningen
20:00
La Dame Blanche
Pllek, Amsterdam
20:00
Matthew Mole
Paradiso, Amsterdam
20:30
NINA SIMONE by Jazz Orchestra of the Concertgebouw feat. Sabrina Stark
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
23:30
Noodlanding! met VJ Academy
Paradiso, Amsterdam