Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
16:00
dB's
Utrecht
Paard
Den Haag
17:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Boom Chicago
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
18:00
De Bosuil
Weert
Podium Victorie
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
00:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Bimhuis
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
De Perifeer
Deventer
Philips Stadion
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Café De Meister
Geleen
Paard
Den Haag
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Zuiderpershuis
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Sportpaleis
Antwerpen
Ahoy
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
Philips Stadion
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Strijp-S
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Simplon
Groningen
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
P60
Amstelveen
20:00
LOLA050
Groningen
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
zaterdag 09 juni 2018
20:30
Nederpop All Stars
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zondag 10 juni 2018
16:00
Yuri Honing Acoustic Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Waylon
Paradiso, Amsterdam
The Levellers - Acoustic
013, Tilburg
16:00
The Delta Bombers
dB's, Utrecht
The Band Of Heathens
Paard, Den Haag
17:00
Simon Wright
Blue Collar Hotel, Eindhoven
15:00
Saffronkeira / Siavash Amini
TivoliVredenburg, Utrecht
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
19:30
Public Image Ltd.
Paard, Den Haag
18:00
Phil Rudd Band
De Bosuil, Weert
Nothing More
Podium Victorie, Alkmaar
Nasty C
Melkweg, Amsterdam
11:30
Mrs Hips
Het Heerenhuys, Rotterdam
20:00
Marc Broussard
Boerderij, Zoetermeer
00:30
Lepeltje Lepeltje afterparty
Gigant, Apeldoorn
20:30
Joe Bonamassa
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Jacob Bellens
Paradiso, Amsterdam
15:00
Hommage aan Harry Sparnaay
Bimhuis, Amsterdam
Herman van Veen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Helge Sorg
De Perifeer, Deventer
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
21:00
Fratsen
Hedon, Zwolle
20:00
De Kift / Trio Bier
Melkweg, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp Wereldtournee met grote liveband
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Bigband Apeldoorn
Gigant, Apeldoorn
20:00
behind blue eyes
Café De Meister, Geleen
Bare Jams
Paard, Den Haag
14:30
Alex Klaasen - Showponies
Zuiderstrandtheater, Den Haag
14:00
10 juni try-out nieuwe show Gé Reinders op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
maandag 11 juni 2018
20:30
Whiskey Myers
Doornroosje, Nijmegen
Russell Kane
Zuiderpershuis, Antwerpen
James Bay
Melkweg, Amsterdam
21:00
Glamour Forever Party
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ginger Wildheart - Ghost In The Tanglewood Tour
Cacaofabriek, Helmond
Foo Fighters
Sportpaleis, Antwerpen
Arcade Fire
Ahoy, Rotterdam
dinsdag 12 juni 2018
20:00
Wicca Phase Springs Eternal
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Whiskey Myers
De Helling, Utrecht
20:00
The War of the Worlds - Jeff Wayne’s meesterwerk met liveorkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Scientists
Paradiso, Amsterdam
The Levellers
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
The Bronx
Melkweg, Amsterdam
Shinedown
Hedon, Zwolle
Pearl Jam
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Neal Morse
013, Tilburg
20:00
Morning View
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
MILLENNIALS / RUV
Melkweg, Amsterdam
22:00
Marta Garrett group & Irene Reig’s Bop Collective
Bimhuis, Amsterdam
20:00
LOMA
Rotown, Rotterdam
20:15
Joël Sarakula
TivoliVredenburg, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hatebreed
Het Bolwerk, Sneek
Guus Meeuwis - Groots met een zachte g (besloten concert)
Philips Stadion, Eindhoven
Diggy Dex
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Corrosion Of Conformity
Doornroosje, Nijmegen
Bullet For My Valentine
Melkweg, Amsterdam
Black Stone Cherry
Boerderij, Zoetermeer
Avenged Sevenfold
Strijp-S, Eindhoven
woensdag 13 juni 2018
20:00
The Alarm
Melkweg, Amsterdam
20:30
Stathe Sessie: Vic Willems
Stathe, Utrecht
20:00
Rodriguez
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Pete Lincoln
Boerderij, Zoetermeer
Pearl Jam
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Oded Tzur Quartet
Bimhuis, Amsterdam
Nina Simone By Sabrina Starke & Jazz Orchestra Of The Concertgebouw
013, Tilburg
Neal Morse
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Matthew Mole
Merleyn, Nijmegen
19:30
Joël Sarakula
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Greta van Fleet
Paradiso, Amsterdam
20:30
Gill Landry
Torpedo Theater, Amsterdam
21:00
Geslaagt!' ft. $hirak - + De Nuts + DJ contest & méér
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Georg Friedrich Haas / Klangforum Wien / Mollena Lee Williams-Haas
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Diggy Dex
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Current Swell
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Camila Cabello
AFAS Live, Amsterdam
Body Count feat. Ice-T
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Animal Collective
Tolhuistuin, Amsterdam
donderdag 14 juni 2018
21:00
Young Tree
Metropool, Hengelo
20:15
Yentl & de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Waylon
Paard, Den Haag
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
UP: Dieuwertje Rusticus + Het Kanaal Simplon - Groninge
Simplon, Groningen
19:30
The Cubical
Paard, Den Haag
20:30
Stephanie Struijk
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
START/OVER
P60, Amstelveen
20:00
Singer-songwriter op donderdag: Demi Knight
LOLA050, Groningen
23:30
Noodlanding! met VJ Academy
Paradiso, Amsterdam
20:30
NINA SIMONE by Jazz Orchestra of the Concertgebouw feat. Sabrina Stark
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Matthew Mole
Paradiso, Amsterdam
20:00
La Dame Blanche
Pllek, Amsterdam
21:00
Karma To Burn
Vera, Groningen
20:30
Kamchatka
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Israel Vibration
Podium Victorie, Alkmaar
Herman van Veen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal