PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -612
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 jun
Mezz
Breda
1
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
O.J.C. De Roos
Deurne
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vrijplaats Leiden
Leiden
1
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:30
J.C. Elektra
Sliedrecht
21:30
OJC Comeet
Someren
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
P60
Amstelveen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:30
Vera
Groningen
zo 10 jun
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:30
Gigant
Apeldoorn
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Gigant
Apeldoorn
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Bimhuis
Amsterdam
15:00
De Perifeer
Deventer
16:00
dB's
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
18:00
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
1
19:30
Paard
Den Haag
013
Tilburg
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
1
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Café De Meister
Geleen
Paard
Den Haag
1
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Melkweg
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
ma 11 jun
Zuiderpershuis
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
18
1
Sportpaleis
Antwerpen
3
1
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Paradiso
Amsterdam
di 12 jun
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Melkweg
Amsterdam
2
1
Het Bolwerk
Sneek
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
1
Strijp-S
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
1
20:00
013
Tilburg
20:00
Rotown
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
31
1
Boerderij
Zoetermeer
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
Hedon
Zwolle
1
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
2
22:00
Bimhuis
Amsterdam
wo 13 jun
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Sugar Factory
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
Ziggo Dome
Amsterdam
22
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
013
Tilburg
1
Doornroosje
Nijmegen
2
20:30
Stathe
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
2
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam

zaterdag 09 juni 2018

Foto Hatebreed
Hatebreed Mezz, Breda
1
1
20:30
Sur Sangam Bimhuis, Amsterdam
20:30
De Woodstock Tribute Band Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
Diggy Dex Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Brigitte Kaandorp Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Van Halen Tribute 5150 en Guns N' Roses Tribute Slash N’ Roses Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Def Americans De Bosuil, Weert
21:00
Meschiya Lake & Dizzy Birds Rotown, Rotterdam
21:00
The Southern Blues Explosion Little Devil, Tilburg
21:00
O.J.C. De Roos O.J.C. De Roos, Deurne
21:00
Steffen Morrison De Vorstin, Hilversum
21:00
Live at Lola: Nocean LOLA050, Groningen
21:00
Kittiwake Vrijplaats Leiden, Leiden
1
21:00
White Elephant + L'Asset Altstadt, Eindhoven
21:30
Officium Triste J.C. Elektra, Sliedrecht
21:30
Bon Scotch OJC Comeet, Someren
22:00
LIVE: Rod Stewart, tribute by Nod Stewart & the Faces Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Bart Wirtz presents The Eminent Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
LOUD! P60, Amstelveen
23:00
WTF: Vandal & MC TT Ace + Twisted Individual e.a. Doornroosje, Nijmegen
23:00
Au Moins ft. Christoffer & Nicholas Luxor Live, Arnhem
23:30
Bawrence of Aralia Vera, Groningen

zondag 10 juni 2018

Herman van Veen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:30
Lepeltje Lepeltje afterparty Gigant, Apeldoorn
11:30
Mrs Hips Het Heerenhuys, Rotterdam
14:00
10 juni try-out nieuwe show Gé Reinders op Aerwinkel Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Bigband Apeldoorn Gigant, Apeldoorn
14:30
Alex Klaasen - Showponies Zuiderstrandtheater, Den Haag
15:00
Saffronkeira / Siavash Amini TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Hommage aan Harry Sparnaay Bimhuis, Amsterdam
15:00
Helge Sorg De Perifeer, Deventer
16:00
The Delta Bombers dB's, Utrecht
16:00
Yuri Honing Acoustic Quartet TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Simon Wright Blue Collar Hotel, Eindhoven
18:00
Phil Rudd Band De Bosuil, Weert
Nasty C Melkweg, Amsterdam
Foto Bare Jams
Bare Jams Paard, Den Haag
1
19:30
Public Image Ltd. Paard, Den Haag
Foto The Levellers - Acoustic
The Levellers - Acoustic 013, Tilburg
1
20:00
Jacob Bellens Paradiso, Amsterdam
Foto Nothing More
Nothing More Podium Victorie, Alkmaar
1
20:00
Brigitte Kaandorp Wereldtournee met grote liveband Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
behind blue eyes Café De Meister, Geleen
Foto The Band Of Heathens
The Band Of Heathens Paard, Den Haag
1
Foto Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Marc Broussard Boerderij, Zoetermeer
20:00
De Kift / Trio Bier Melkweg, Amsterdam
Russell Kane Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Joe Bonamassa Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Waylon Paradiso, Amsterdam
21:00
Fratsen Hedon, Zwolle

maandag 11 juni 2018

Russell Kane Zuiderpershuis, Antwerpen
19:30
James Bay Melkweg, Amsterdam
Foto Arcade Fire
Arcade Fire Ahoy, Rotterdam
18
1
Foto Foo Fighters
Foo Fighters Sportpaleis, Antwerpen
3
1
20:30
Whiskey Myers Doornroosje, Nijmegen
20:30
Ginger Wildheart - Ghost In The Tanglewood Tour Cacaofabriek, Helmond
21:00
Glamour Forever Party Paradiso, Amsterdam

dinsdag 12 juni 2018

Diggy Dex De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniel Lohues Theater de Voorveghter, Hardenberg
Foto Bullet For My Valentine
Bullet For My Valentine Melkweg, Amsterdam
2
1
Foto Hatebreed
Hatebreed Het Bolwerk, Sneek
1
19:30
MILLENNIALS / RUV Melkweg, Amsterdam
19:30
The Bronx Melkweg, Amsterdam
Foto Guus Meeuwis - Groots met een zachte g (besloten concert)
Guus Meeuwis - Groots met een zachte g (besloten concert) Philips Stadion, Eindhoven
1
Avenged Sevenfold Strijp-S, Eindhoven
20:00
The War of the Worlds - Jeff Wayne’s meesterwerk met liveorkest Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Morning View Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
Wicca Phase Springs Eternal Sugar Factory, Amsterdam
Foto The Levellers
The Levellers TivoliVredenburg, Utrecht
1
1
20:00
Neal Morse 013, Tilburg
20:00
LOMA Rotown, Rotterdam
Foto Pearl Jam
Pearl Jam Ziggo Dome, Amsterdam
31
1
Foto Black Stone Cherry
Black Stone Cherry Boerderij, Zoetermeer
1
20:00
The Scientists Paradiso, Amsterdam
Foto Shinedown
Shinedown Hedon, Zwolle
1
20:15
Whiskey Myers De Helling, Utrecht
20:15
Joël Sarakula TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Corrosion Of Conformity
Corrosion Of Conformity Doornroosje, Nijmegen
2
22:00
Marta Garrett group & Irene Reig’s Bop Collective Bimhuis, Amsterdam

woensdag 13 juni 2018

Diggy Dex De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Pete Lincoln Boerderij, Zoetermeer
Foto Current Swell
Current Swell Sugar Factory, Amsterdam
1
19:30
Joël Sarakula Melkweg, Amsterdam
20:00
Animal Collective Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
Foto Pearl Jam
Pearl Jam Ziggo Dome, Amsterdam
22
20:00
Rodriguez TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto Neal Morse
Neal Morse TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
The Alarm Melkweg, Amsterdam
20:00
Camila Cabello AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Foto Nina Simone By Sabrina Starke & Jazz Orchestra Of The Concertgebouw
Nina Simone By Sabrina Starke & Jazz Orchestra Of The Concertgebouw 013, Tilburg
1
Foto Body Count feat. Ice-T
Body Count feat. Ice-T Doornroosje, Nijmegen
2
20:30
Stathe Sessie: Vic Willems Stathe, Utrecht
Foto Greta van Fleet
Greta van Fleet Paradiso, Amsterdam
2
20:30
Oded Tzur Quartet Bimhuis, Amsterdam
20:30
Gill Landry Torpedo Theater, Amsterdam
20:30
Georg Friedrich Haas / Klangforum Wien / Mollena Lee Williams-Haas Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Pagina -612