Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Peppel
Zeist
Markant Uden
Uden
Woodstock69
Bloemendaal
21:00
Hedon
Zwolle
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Helling
Utrecht
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
22:00
Vera
Groningen
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Vorstin
Hilversum
18:30
Mezz
Breda
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
23:30
Paard
Den Haag
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
dB's
Utrecht
19:30
Meervaart
Amsterdam
21:15
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
21:00
Bibelot
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Grounds
Rotterdam
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Vera
Groningen
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Metropool
Hengelo
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
EKKO
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Maassilo
Rotterdam
20:30
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
20:00
Fluor
Amersfoort
16:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
13:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
De Pul
Uden
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:15
Vorstin
Hilversum
14:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
ATLAS Theater
Emmen
21:30
Taverne
Bergen
20:00
Café De Meister
Geleen
19:30
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
AFAS Live
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
17:30
Mezz
Breda
20:00
De Meester
Almere
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:15
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
15:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Simplon
Groningen
17:00
Bel Air Breda
Breda
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:00
Café De Stad Utrecht
Utrecht
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
16:00
De Bosuil
Weert
22:00
Beauforthuis
Austerlitz
vrijdag 22 juni 2018
20:30
Rowwen Heze
Openluchttheater Cabrio, Soest
Roger Waters
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Roda de Samba
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Rock Out With Ur Socks Out + De Huismeesters
Duycker, Hoofddorp
23:45
Regal & Jeroen Search
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Popnight muziekscholen | Sounds of the City
De Peppel, Zeist
Pink Floyd Project
Markant Uden, Uden
Passenger
Woodstock69, Bloemendaal
21:00
Oost Wanted
Hedon, Zwolle
19:45
Miss Montreal
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
19:45
Miss Montreal
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Lumen
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Live at LOLA: RUV + Don't Feed The Panda
LOLA050, Groningen
20:00
Leon Vynehall
Melkweg, Amsterdam
20:00
Knipoog: Kevin van Leeuwen + Vincent Steenbrink + Borish
Merleyn, Nijmegen
Killy
Melkweg, Amsterdam
21:00
Kajuit Sessies: David Benjamin
Corneel, Lelystad
20:30
Jacin Trill
Patronaat, Haarlem
20:30
Israel Vibration
De Helling, Utrecht
23:00
HIGH TEA Presents VIPER
Melkweg, Amsterdam
21:00
Herman van Veen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
22:00
Hangover Paradise
Vera, Groningen
20:30
Gurdjieff Ensemble
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
21:00
GUNNARR – Afstudeershow Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Gerard Alderliefste & Friends, une soirée musicale
Vorstin, Hilversum
18:30
Gallowstreet
Mezz, Breda
20:15
Galahad
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
23:30
DJ Leroy Joy
Paard, Den Haag
20:30
Def Americans - Folsom Prison Anniversary Tour
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Deafkids / Onmens
dB's, Utrecht
19:30
De Meermin, Het Monster en de Maan Jan-Paul van Spaendock, Peter Lusse
Meervaart, Amsterdam
21:15
De Dijk
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
21:00
Danny Bryant
Bibelot, Dordrecht
Daniel Lohues
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Cordovas
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Coldplace
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
AFAS Live, Amsterdam
21:00
C.W. Stoneking
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Bed Rugs / Tin Fingers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Barefeet on the Beat
Grounds, Rotterdam
Abstrakt Syntax
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zaterdag 23 juni 2018
20:00
Yamantaka // Sonic Titan
Vera, Groningen
20:30
Wëreldbänd met Släpstick
Openluchttheater Cabrio, Soest
Waylon
Metropool, Hengelo
21:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Togo All Stars
EKKO, Utrecht
20:00
The Pilgrims
Podium Victorie, Alkmaar
The Jesus And Mary Chain
Maassilo, Rotterdam
20:30
The Good Hand
MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
20:00
The Beatles Tributeband One After 909
Fluor, Amersfoort
16:00
Sonorous Fest
Baroeg, Rotterdam
20:30
Son of Dave
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Silverstein
Dynamo, Eindhoven
Roger Waters
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Rewind
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:45
Project Sugar w/ Oshana
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Price / Steve French
Vera, Groningen
16:30
Passenger
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Out Of Skin
De Woeste Wieven , Diepenheim
13:00
Midsummer Prog Festival
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Love & Peace, tribute to the 60’s - 70’s festival
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Lost InSanity + Chigurh + Lisanne van der Heijden + Spencer-Singer
Little Devil, Tilburg
21:00
Live at Lola: The Void Union (US) - The Reggae Riders - DJSteely
LOLA050, Groningen
20:00
Leoparte + The Desirables
Altstadt, Eindhoven
20:00
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
Vorstin, Hilversum
21:00
Latin Meets Soul: Bersama + Groove Xperience
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Kolars / The Urban Voodoo Machine
De Pul, Uden
Kids 'n' Billies
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Jamai
Tolhuistuin, Amsterdam
Intergalactic Lovers
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Ilse DeLange
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:15
Funkanizers / Supermoon
Vorstin, Hilversum
14:00
Flamenco Festival Rotterdam
Grounds, Rotterdam
20:00
Ella John / Latifah
Duycker, Hoofddorp
19:30
De Meermin, Het Monster en de Maan Jan-Paul van Spaendock, Peter Lusse
Meervaart, Amsterdam
20:30
De Edwin Evers Band
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
Daniel Lohues
ATLAS Theater, Emmen
21:30
Dandy Devils Inc.
Taverne, Bergen
20:00
Crazy Cult Roadshow
Café De Meister, Geleen
19:30
Country Music in the Woods
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
AFAS Live, Amsterdam
Bryan Adams
Paleis 12, Brussel
17:30
Breda Barst Kick-Off
Mezz, Breda
20:00
Bonnie Bishop
De Meester, Almere
19:45
Absolutely Floyd / The Bootleg Doors
Doornroosje, Nijmegen
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
'LOS!' XXL-editie
Nieuwe Nor, Heerlen
zondag 24 juni 2018
23:30
Wicked Jazz Sounds
Sugar Factory, Amsterdam
21:15
TIRR fest
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
15:00
The Voices of Bilthoven zomerconcert 2018
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Souls Of Mischief
Simplon, Groningen
17:00
Sinnerboy (Rory Gallagher tribute)
Bel Air Breda, Breda
21:00
Seun Kuti & Egypt 80
Tolhuistuin, Amsterdam
16:15
Seagulls
Gigant, Apeldoorn
14:00
Onder Invloed
Café De Stad Utrecht, Utrecht
16:00
Moo Sessions #18 // Wouter Mol
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
16:00
Milky Way Gas Station
De Bosuil, Weert
22:00
Midzomernacht: Flamenco Opera
Beauforthuis, Austerlitz