PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -610
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 21 jun
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
1
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Patronaat
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
Vera
Groningen
21:30
Simplon
Groningen
vr 22 jun
Markant Uden
Uden
ATLAS Theater
Emmen
AFAS Live
Amsterdam
Woodstock69
Bloemendaal
2
18:30
Mezz
Breda
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
2
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
Ziggo Dome
Amsterdam
3
Sportpaleis
Antwerpen
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
dB's
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
4
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:15
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
21:30
So What!
Gouda
22:00
Vera
Groningen
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:30
Paard
Den Haag
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
za 23 jun
Metropool
Hengelo
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
ATLAS Theater
Emmen
AFAS Live
Amsterdam
13:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
14:00
Grounds
Rotterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:30
Mezz
Breda
1
Dynamo
Eindhoven
1
19:30
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Maassilo
Rotterdam
2
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
Paleis 12
Brussel
1
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
1
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Vera
Groningen
20:00
Altstadt
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Vera
Groningen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
1
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:00
De Meester
Almere
Ziggo Dome
Amsterdam
7
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:30
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest

donderdag 21 juni 2018

20:15
Rob Scheepers - Kom maar op! Markant Uden, Uden
20:30
Cordovas De Oosterpoort, Groningen
20:30
Waylon Doornroosje, Nijmegen
20:30
Edwin Evers Band Bostheater Ommen, Ommen
20:30
Fabian Almazan Trio Feat. Linda May Han Oh & Henry Cole Bimhuis, Amsterdam
Foto 1000MODS
1000MODS Doornroosje, Nijmegen
1
20:45
Sweetgodanimals (Pre Release) + Wobbe Komeet Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Son of Dave Patronaat, Haarlem
21:00
Live at Lola: Skiltron en The Assassenachs LOLA050, Groningen
21:30
Karel / Elias el Gersma / Tim Koh Vera, Groningen
21:30
UP: Carina Nebula + Lowland Kid Simplon, Groningen

vrijdag 22 juni 2018

Pink Floyd Project Markant Uden, Uden
Daniel Lohues ATLAS Theater, Emmen
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R AFAS Live, Amsterdam
Foto Passenger
Passenger Woodstock69, Bloemendaal
2
18:30
Gallowstreet Mezz, Breda
19:30
De Meermin, Het Monster en de Maan Jan-Paul van Spaendock, Peter Lusse Meervaart, Amsterdam
19:30
Seksendört Melkweg, Amsterdam
19:45
Miss Montreal Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
19:45
Miss Montreal Doornroosje, Nijmegen
Foto Skillet
Skillet TivoliVredenburg, Utrecht
2
Killy Melkweg, Amsterdam
20:00
Popnight muziekscholen | Sounds of the City De Peppel, Zeist
20:00
Rock Out With Ur Socks Out + De Huismeesters Duycker, Hoofddorp
20:00
Knipoog: Kevin van Leeuwen + Vincent Steenbrink + Borish Merleyn, Nijmegen
20:00
Lumen Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Cordovas Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Leon Vynehall Melkweg, Amsterdam
20:00
Bed Rugs / Tin Fingers M.C. Cactus, Sint-Andries
Foto Roger Waters
Roger Waters Ziggo Dome, Amsterdam
3
Foto Santana
Santana Sportpaleis, Antwerpen
1
20:00
The Americans Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Deafkids / Onmens dB's, Utrecht
Foto The Gathering
The Gathering Doornroosje, Nijmegen
4
20:15
Galahad Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
3J'S Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Rowwen Heze Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Israel Vibration De Helling, Utrecht
20:30
Gurdjieff Ensemble Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:30
Roda de Samba Bimhuis, Amsterdam
20:30
Waylon Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Jacin Trill Patronaat, Haarlem
20:30
Gerard Alderliefste & Friends, une soirée musicale De Vorstin, Hilversum
20:30
Edwin Evers Band Bostheater Ommen, Ommen
20:30
Def Americans - Folsom Prison Anniversary Tour Cacaofabriek, Helmond
21:00
Oost Wanted Hedon, Zwolle
21:00
Barefeet on the Beat Grounds, Rotterdam
21:00
Coldplace Blue Collar Hotel, Eindhoven
21:00
Live at LOLA: RUV + Don't Feed The Panda LOLA050, Groningen
21:00
Kajuit Sessies: David Benjamin Corneel, Lelystad
21:00
Herman van Veen Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
GUNNARR – Afstudeershow Academie voor Popcultuur Neushoorn, Leeuwarden
21:00
C.W. Stoneking Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Danny Bryant Bibelot, Dordrecht
21:15
De Dijk Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
21:30
Streekproducten met Four Blondes + What's It Gonna Be + Miss Starling So What!, Gouda
22:00
Hangover Paradise Vera, Groningen
Abstrakt Syntax Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
Stille Disco EKKO, Utrecht
23:00
HIGH TEA Presents VIPER Melkweg, Amsterdam
23:00
Work Them ft EYCEE & SIM FANE Luxor Live, Arnhem
23:30
DJ Leroy Joy Paard, Den Haag
23:45
Regal & Jeroen Search Sugar Factory, Amsterdam

zaterdag 23 juni 2018

Waylon Metropool, Hengelo
Kids 'n' Billies Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Daniel Lohues ATLAS Theater, Emmen
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R AFAS Live, Amsterdam
13:00
Midsummer Prog Festival Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
14:00
Flamenco Festival Rotterdam Grounds, Rotterdam
16:00
Sonorous Fest Baroeg, Rotterdam
16:30
Passenger Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:30
Breda Barst Kick-Off Mezz, Breda
1
Foto Silverstein
Silverstein Dynamo, Eindhoven
1
19:30
Country Music in the Woods Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Foto The Jesus And Mary Chain
The Jesus And Mary Chain Maassilo, Rotterdam
2
19:30
De Meermin, Het Monster en de Maan Jan-Paul van Spaendock, Peter Lusse Meervaart, Amsterdam
19:45
Absolutely Floyd / The Bootleg Doors Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
LEGENDS of ROCK Tribute Tour De Vorstin, Hilversum
Foto Bryan Adams
Bryan Adams Paleis 12, Brussel
1
20:00
Crazy Cult Roadshow Café De Meister, Geleen
20:00
The Pilgrims Podium Victorie, Alkmaar
1
20:00
Lost InSanity + Chigurh + Lisanne van der Heijden + Spencer-Singer Little Devil, Tilburg
20:00
Yamantaka // Sonic Titan Vera, Groningen
20:00
Leoparte + The Desirables Altstadt, Eindhoven
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
The Beatles Tributeband One After 909 Fluor, Amersfoort
20:00
Jamai Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Ella John / Latifah Duycker, Hoofddorp
20:00
Price / Steve French Vera, Groningen
20:00
Rewind Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Intergalactic Lovers Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
1
20:00
Out Of Skin De Woeste Wieven , Diepenheim
20:00
Bonnie Bishop De Meester, Almere
Foto Roger Waters
Roger Waters Ziggo Dome, Amsterdam
7
20:00
Love & Peace, tribute to the 60’s - 70’s festival Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:30
The Good Hand MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
20:30
De Edwin Evers Band Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Son of Dave Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
3J'S Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Wëreldbänd met Släpstick Openluchttheater Cabrio, Soest
Pagina -610