Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Jacks Music Bar
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
AFAS Live
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
Bimhuis
Amsterdam
Anna Amstelveen
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Kursaal Oostende
Oostende
Theater De Verwachting
Ritthem
Ahoy
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
Q-Factory
Amsterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Boom Chicago
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Kapel Bovendonk
Hoeven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
TivoliVredenburg
Utrecht
Iduna
Drachten
C.C. Den Herd
Bladel
Hall Of Fame
Tilburg
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Melkweg
Amsterdam
De Cultuurboerderij
Oost- West- en Middelbeers
Hervormde Kerk
Wanneperveen
Melkweg
Amsterdam
DeMess
Naarden
Het Bolwerk
Sneek
Paradiso
Amsterdam
Paco Plumtrek
Almelo
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater de Purmaryn
Purmerend
CHV Noordkade
Veghel
Groene Engel
Oss
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater De Verbeelding
Purmerend
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
PopEi
Eindhoven
GC zaal Rex
Essen
Paradiso
Amsterdam
1614
Monnickendam
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Muziekodroom
Hasselt
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Concertgebouw
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
De Vermaning
Zaandam
Botanique
Brussel
Theater Concordia
Enschede
Merleyn
Nijmegen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Meervaart
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Botanique
Brussel
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Oosterpoort
Groningen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
Zaantheater
Zaandam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Veste
Delft
30CC/Wagehuys
Leuven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Schalm
Veldhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Wilminktheater
Enschede
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zaterdag 14 maart 2020
X Raiders
Jacks Music Bar, Zwolle
Yelawolf
Melkweg, Amsterdam
Young Gun Silver Fox
Metropool, Hengelo
Zsa Zsa Su!
AFAS Live, Amsterdam
zondag 15 maart 2020
Alain Clark
Vorstin, Hilversum
AMSTERDAM MARIMBA WEEKEND: LA FIESTA
Bimhuis, Amsterdam
Anneke van Giersbergen
Anna Amstelveen, Amstelveen
Ash
Tolhuistuin, Amsterdam
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
Carmina Burana
Kursaal Oostende, Oostende
Celine Cairo - Birds of Paradise
Theater De Verwachting, Ritthem
Cem Yilmaz
Ahoy, Rotterdam
Clouseau
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dayna Kurtz / Robert Maché
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
Deep Purple’s Made in Japan live by Made in Purple
Q-Factory, Amsterdam
Dominic Seldis
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Ed Gamble
Boom Chicago, Amsterdam
Edwin Evers Band
Metropool Enschede, Enschede
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
Erasmus Trio
Kapel Bovendonk, Hoeven
Eric Steckel
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Eric Vloeimans
TivoliVredenburg, Utrecht
Forever Amy
Iduna, Drachten
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
C.C. Den Herd, Bladel
Hällas
Hall Of Fame, Tilburg
I Muvrini
C.C. Kortrijk, Kortrijk
I Prevail
Melkweg, Amsterdam
Jan Rot - O Ja!
De Cultuurboerderij, Oost- West- en Middelbeers
Jan Vayne
Hervormde Kerk, Wanneperveen
Jay1
Melkweg, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
DeMess, Naarden
John Coghans`s Quo
Het Bolwerk, Sneek
Jong Metropole speelt Snarky Puppy Feat. Jamison Ross
Paradiso, Amsterdam
Käsekuchen
Paco Plumtrek, Almelo
Kid Francescoli
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lavinia Meijer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lowland Paddies
CHV Noordkade, Veghel
Maggie's flock
Groene Engel, Oss
Maurice Hermans
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Theater De Verbeelding, Purmerend
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Phil X And The Drills
Melkweg, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Roosbeef
GC zaal Rex, Essen
Scarypoolparty
Paradiso, Amsterdam
Sweet Mary Jane
1614, Monnickendam
The Bootleg Sixties - Tribute
Schouwburg Odeon, Zwolle
The Five Great Guitars - Legends
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Sisters of Mercy
Doornroosje, Nijmegen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thuishaven Winter: Ki/Ki
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Turnstile (USA)
Muziekodroom, Hasselt
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Vreemde Kostgangers
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Young Gun Silver Fox
De Oosterpoort, Groningen
maandag 16 maart 2020
Alberta Cross
Paradiso, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bassekou Kouyate
Concertgebouw, Amsterdam
Chelsea Wolfe
TivoliVredenburg, Utrecht
D Block Europe
Tolhuistuin, Amsterdam
Dan Croll
Cinetol, Amsterdam
Dayna Kurtz / Robert Maché
De Vermaning, Zaandam
DJ Krush
Botanique, Brussel
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Concordia, Enschede
Employed to Serve
Merleyn, Nijmegen
Frans Bauer - Live in Concert
AFAS Circustheater, Scheveningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Jong Metropole speelt Snarky Puppy Feat. Jamison Ross
TivoliVredenburg, Utrecht
Lynne Hanson
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Midland
Melkweg, Amsterdam
O'G3NE
Beatrix Theater, Utrecht
Onze Man In Teheran
Theater De Veste, Delft
Opera Melancholica
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Pomme
Botanique, Brussel
Princess Nokia
Paradiso, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Ogterop, Meppel
The Sisters of Mercy
De Oosterpoort, Groningen
Tove Lo - Sunshine Kitty Tour
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 17 maart 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anamanaguchi
Melkweg, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Goudse Schouwburg, Gouda
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Best of... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
Daan Boom - De Eerste
Het Evertshuis, Bodegraven
Dominic Seldis
Zaantheater, Zaandam
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Fred Delfgaauw
Theater De Veste, Delft
Grof geschud - Lijmen
30CC/Wagehuys, Leuven
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
I Muvrini
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Schalm, Veldhoven
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel