Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:15
Paradiso
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
20:00
Little Devil
Tilburg
18:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
013
Tilburg
Vrijthof
Maastricht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Volta
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Todo
Best
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
StudioGonz
Gouda
21:00
Rotown
Rotterdam
18:00
PopEi
Eindhoven
23:00
Patronaat
Haarlem
Paleis Soestdijk
Baarn
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
18:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bibelot
Dordrecht
16:30
Ahoy
Rotterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Vrijthof
Maastricht
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
15:45
Paradiso
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
16:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
17:00
Muzykkafee DeVille
Hieslum
21:00
Little Devil
Tilburg
Dynamo
Eindhoven
19:30
De Flux
Zaandam
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
18:00
Baroeg
Rotterdam
16:30
Ahoy
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Vrijthof
Maastricht
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:00
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
17:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Doornroosje
Nijmegen
14:00
Cultuurkwartier
Apeldoorn
16:00
Cambrinus Muziekpodium
Horst
15:00
Cacaofabriek
Helmond
Burgerweeshuis
Deventer
Ahoy
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Goffertpark
Nijmegen
19:00
De Kloemp
Bunsbeek
013
Tilburg
Woodstock69
Bloemendaal
20:00
Vrijthof
Maastricht
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
donderdag 06 juli 2017
Ludovico Einaudi
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:00
Basokin
Vera, Groningen
20:00
The Shivas
Sugar Factory, Amsterdam
19:15
Johnny Moped
Paradiso, Amsterdam
Bløf
Paleis Soestdijk, Baarn
20:00
Uneven Structure
Little Devil, Tilburg
18:00
Isabel Provoost
De Spot, Middelburg
20:00
Jeremy Loops
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mike Portnoy's Shattered Fortress
013, Tilburg
vrijdag 07 juli 2017
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:30
Disquiet / Grim Ordeal / X-Tinxion
Vorstin, Hilversum
20:00
– BLACK ACID INVITES _
Volta, Amsterdam
21:00
Zeke
Vera, Groningen
21:00
The Shivas
V11, Rotterdam
20:30
Zwelbastard
Todo, Best
23:30
Hashashin / Phobia / Ringo live
Sugar Factory, Amsterdam
Jason Waterfalls
StudioGonz, Gouda
21:00
Stöma & Doktor Schnitt play Beastie Boys
Rotown, Rotterdam
18:00
ROCK 'N GRILL - The Maraboos
PopEi, Eindhoven
23:00
BLOND:ISH
Patronaat, Haarlem
Doe Maar
Paleis Soestdijk, Baarn
20:00
Bløf
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:30
The Common Linnets
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Steffen Morrison, Melissa Roos
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
SING IT! Live
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Sean Koch Trio
Luxor Live, Arnhem
21:00
Braindrive / Super Star Gods
LOLA050, Groningen
20:00
Suicidal Angels
Little Devil, Tilburg
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
18:30
Benefietavond “Je suis Rif”
Grounds, Rotterdam
20:30
A Tribute to Chris Cornell
Fluor, Amersfoort
The Levellers
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Continental Ceili Band
De Kargadoor, Utrecht
Hoogtevrees
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Reverend Bart and The Shepherds of Blues
Bibelot, Dordrecht
16:30
North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
zaterdag 08 juli 2017
20:00
The Common Linnets
Zuiderparktheater, Den Haag
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:30
James Oesi
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Queers
Patronaat, Haarlem
15:45
Clash of the Coverbands - Finale
Paradiso, Amsterdam
Van Morrison
Paleis Soestdijk, Baarn
20:00
an other dimension
P60, Amstelveen
20:00
Yann Tiersen
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
16:00
Yann Tiersen
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Metropool Open Air met Jett Rebel
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:30
The Pilgrims
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Mirage / The Fortunate Sons
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
17:00
Dwayne Verheyden
Muzykkafee DeVille, Hieslum
21:00
Infinity
Little Devil, Tilburg
Death Angel + Vicious Rumors + Razend + Disquiet
Dynamo, Eindhoven
19:30
Jeannine La Rose
De Flux, Zaandam
Jeangu Macrooy
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Archie and the Bunkers
Cacaofabriek, Helmond
20:30
The Urban Voodoo Machine
Blue Collar Hotel, Eindhoven
18:00
Wavefest
Baroeg, Rotterdam
16:30
North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
20:00
Ludovico Einaudi
AFAS Live, Amsterdam
zondag 09 juli 2017
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
17:00
Midas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:30
Avi On Fire
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Singer-songwriter Grandler
PopEi, Eindhoven
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
Racoon
Paleis Soestdijk, Baarn
Yann Tiersen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Rene Schuurmans
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:00
Matenrou Opera
Melkweg, Amsterdam
Sepultura
Hedon, Zwolle
17:00
Blow Trio
Gigant, Apeldoorn
20:15
Valerie June
Doornroosje, Nijmegen
14:00
Blow Trio
Cultuurkwartier, Apeldoorn
16:00
Violet's Tale
Cambrinus Muziekpodium, Horst
15:00
The Cactus Blossoms
Cacaofabriek, Helmond
Hoogtevrees
Burgerweeshuis, Deventer
North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
Ludovico Einaudi
AFAS Live, Amsterdam
maandag 10 juli 2017
20:00
The Revivo Project
RAI Theater, Amsterdam
21:30
Kabaka Pyramid
Paradiso, Amsterdam
The Magpie Salute
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lucky Chops
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
22:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Merleyn, Nijmegen
dinsdag 11 juli 2017
20:00
Timber Timbre
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
The Head And The Heart
TivoliVredenburg, Utrecht
Uriah Heep
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
De Hitklup
Paradiso, Amsterdam
St. Paul & The Broken Bones
Doornroosje, Nijmegen
woensdag 12 juli 2017
20:30
Tuxedo
Tolhuistuin, Amsterdam
Pentagram (USA)
Patronaat, Haarlem
20:00
Foster the People
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brian Setzer
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Guns n' Roses
Goffertpark, Nijmegen
19:00
Travoltas
De Kloemp, Bunsbeek
Kansas / Uriah Heep
013, Tilburg
donderdag 13 juli 2017
Trentemoller
Woodstock69, Bloemendaal
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:30
Volta's Local Playground XL
Volta, Amsterdam
20:30
Bob Log III
Vera, Groningen
20:00
Brian Setzer's Rockabilly Riot
TivoliVredenburg, Utrecht