Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Meester
Almere
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
18:00
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
013
Tilburg
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Café De Meister
Geleen
Philips Stadion
Eindhoven
17:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
15:00
De Perifeer
Deventer
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
Gigant
Apeldoorn
00:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
Bimhuis
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Ahoy
Rotterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Sportpaleis
Antwerpen
Zuiderpershuis
Antwerpen
21:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
013
Tilburg
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Rotown
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Strijp-S
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
22:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stathe
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
EKKO
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
19:30
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
22:30
Neushoorn
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
zaterdag 09 juni 2018
20:00
Unstoppable Force II: Satan (UK) + Overruled + Sad Iron
De Meester, Almere
20:30
Diggy Dex
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 10 juni 2018
21:00
Fratsen
Hedon, Zwolle
20:00
Marc Broussard
Boerderij, Zoetermeer
18:00
Phil Rudd Band
De Bosuil, Weert
16:00
The Delta Bombers
dB's, Utrecht
16:00
Yuri Honing Acoustic Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Saffronkeira / Siavash Amini
TivoliVredenburg, Utrecht
Herman van Veen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Levellers - Acoustic
013, Tilburg
11:30
Mrs Hips
Het Heerenhuys, Rotterdam
14:00
10 juni try-out nieuwe show Gé Reinders op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:30
Joe Bonamassa
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
behind blue eyes
Café De Meister, Geleen
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
17:00
Simon Wright
Blue Collar Hotel, Eindhoven
15:00
Helge Sorg
De Perifeer, Deventer
The Band Of Heathens
Paard, Den Haag
Bare Jams
Paard, Den Haag
19:30
Public Image Ltd.
Paard, Den Haag
14:30
Alex Klaasen - Showponies
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Brigitte Kaandorp Wereldtournee met grote liveband
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Bigband Apeldoorn
Gigant, Apeldoorn
00:30
Lepeltje Lepeltje afterparty
Gigant, Apeldoorn
20:30
Waylon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jacob Bellens
Paradiso, Amsterdam
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
De Kift / Trio Bier
Melkweg, Amsterdam
Nasty C
Melkweg, Amsterdam
15:00
Hommage aan Harry Sparnaay
Bimhuis, Amsterdam
Nothing More
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 11 juni 2018
Arcade Fire
Ahoy, Rotterdam
20:30
Whiskey Myers
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Ginger Wildheart - Ghost In The Tanglewood Tour
Cacaofabriek, Helmond
Foo Fighters
Sportpaleis, Antwerpen
Russell Kane
Zuiderpershuis, Antwerpen
21:00
Glamour Forever Party
Paradiso, Amsterdam
James Bay
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 12 juni 2018
Shinedown
Hedon, Zwolle
Black Stone Cherry
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Joël Sarakula
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Whiskey Myers
De Helling, Utrecht
The Levellers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Neal Morse
013, Tilburg
Hatebreed
Het Bolwerk, Sneek
20:00
LOMA
Rotown, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Corrosion Of Conformity
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Morning View
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The War of the Worlds - Jeff Wayne’s meesterwerk met liveorkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniel Lohues
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Avenged Sevenfold
Strijp-S, Eindhoven
Guus Meeuwis - Groots met een zachte g (besloten concert)
Philips Stadion, Eindhoven
22:00
Marta Garrett group & Irene Reig’s Bop Collective
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Wicca Phase Springs Eternal
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Scientists
Paradiso, Amsterdam
Pearl Jam
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
MILLENNIALS / RUV
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Bronx
Melkweg, Amsterdam
Bullet For My Valentine
Melkweg, Amsterdam
Diggy Dex
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 13 juni 2018
19:30
Pete Lincoln
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Stathe Sessie: Vic Willems
Stathe, Utrecht
Neal Morse
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rodriguez
TivoliVredenburg, Utrecht
Nina Simone By Sabrina Starke & Jazz Orchestra Of The Concertgebouw
013, Tilburg
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Matthew Mole
Merleyn, Nijmegen
Body Count feat. Ice-T
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Geslaagt!' ft. $hirak - + De Nuts + DJ contest & méér
Nieuwe Nor, Heerlen
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Gill Landry
Torpedo Theater, Amsterdam
20:30
Georg Friedrich Haas / Klangforum Wien / Mollena Lee Williams-Haas
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Greta van Fleet
Paradiso, Amsterdam
20:30
Oded Tzur Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Alarm
Melkweg, Amsterdam
Pearl Jam
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Animal Collective
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Camila Cabello
AFAS Live, Amsterdam
Current Swell
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Joël Sarakula
Melkweg, Amsterdam
Diggy Dex
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 14 juni 2018
20:30
Kamchatka
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Stephanie Struijk
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Amber Arcades
EKKO, Utrecht
20:00
Blaudzun
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
19:30
De Dijk
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dancehall (UK) + support
De Zwerver, Oostende
22:30
DIZZ Dollhouse ‘Indoor Fest’
Neushoorn, Leeuwarden
Herman van Veen
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Young Tree
Metropool, Hengelo
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
UP: Dieuwertje Rusticus + Het Kanaal Simplon - Groninge
Simplon, Groningen
21:00
Karma To Burn
Vera, Groningen
20:00
Singer-songwriter op donderdag: Demi Knight
LOLA050, Groningen
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Brother Dege
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Waylon
Paard, Den Haag