Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Maloe Melo
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Bibelot
Dordrecht
00:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
Amsterdam ArenA
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Groene Engel
Oss
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Cinetol
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Iduna
Drachten
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:30
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Vera
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
BIRD
Rotterdam
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
11:00
Neushoorn
Leeuwarden
12:00
Bouckenborgh
Merksem
14:00
Zuiderparktheater
Den Haag
15:30
Wim's Muziekkelder
Doetinchem
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
18:00
Grounds
Rotterdam
19:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Openluchttheater De Pinkenberg
Rozendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Goede Herderkerk
Zoeterwoude
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Bostheater Ommen
Ommen
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
Fluxus
Zaandam
22:00
Futur
Turnhout
22:00
So What!
Gouda
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:45
Luxor Live
Arnhem
11:00
Neushoorn
Leeuwarden
13:00
Grenswerk
Venlo
14:00
P3
Purmerend
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
15:00
Duycker
Hoofddorp
15:30
Patronaat
Haarlem
16:00
Pllek
Amsterdam
donderdag 28 juni 2018
20:00
Richie Kotzen
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Lalah Hathaway
BIRD, Rotterdam
20:00
Gedonder
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Dutch
Vera, Groningen
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Egbert Derix / Eric Vloeimans
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Bluesworld Collective
Hedon, Zwolle
21:00
Behind the Music
Hedon, Zwolle
21:00
Kittiwake
Maloe Melo, Amsterdam
22:00
The Mouse Outfit
Paradiso, Amsterdam
22:00
The Dutch
Vera, Groningen
vrijdag 29 juni 2018
Waylon
Bibelot, Dordrecht
00:00
FXCK Framez
Paradiso, Amsterdam
17:00
Janne Schra
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
Ed Sheeran
Amsterdam ArenA, Amsterdam
19:30
The Shady Greys + support
Paard, Den Haag
19:30
Bluesnight 2018 - Featuring Ruben Hoeke, Hoodoo Monks en The Electroph
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The Pointer Sisters
TivoliVredenburg, Utrecht
Ali B / Gabbers / Martijn Koning / Najib Amhali / Roué Verveer
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Marillion
De Oosterpoort, Groningen
Roger Hodgson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Golden Earring (Metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Veldhuis en Kemper: Geloof ons nou maar
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Queen + Adam Lambert
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
The Hooten Hallers
dB's, Utrecht
20:00
Stephanie Struijk
Corneel, Lelystad
20:00
Nile
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Classic Albums: Eric Clapton unplugged II
De Meester, Almere
20:00
Shamir
Paradiso, Amsterdam
20:00
Musest
Groene Engel, Oss
The Paladins
Boerderij, Zoetermeer
20:00
FMC Collective
Paard, Den Haag
20:00
Simone Sou / Har Even / Fadel
Op Zeezand, Amsterdam
20:00
Esko
TivoliVredenburg, Utrecht
Esther Von Haze
Cinetol, Amsterdam
20:00
SING IT! Live
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Iris Penning / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
20:30
La Coka Nostra
Iduna, Drachten
Chronixx
Paradiso, Amsterdam
20:30
Han Bennink & Joris Roelofs / trio Bijma/Oliver/Mulder
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Symfonisch Blaasorkest Gaanderen
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:30
De Dijk
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
Moonshine Wagon
Blue Collar Hotel, Eindhoven
21:00
Janne Schra
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Yuri Honing & Acoustic Quartet met Goldbrun / Trio Eva van Grinsven
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Tsar Bompa
Vera, Groningen
21:00
Fleddy Melculy
Little Devil, Tilburg
21:00
Live at Lola: Paradise Parade/City of Life
LOLA050, Groningen
22:00
Lindi Ortega
Paradiso, Amsterdam
23:00
Trunk w/ Habibi Funk, Anadolu Ekspres & Chris Baas
BIRD, Rotterdam
23:00
Vunzige Deuntjes
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Overstuur ft. Rachelle Grooten
Luxor Live, Arnhem
23:45
Afra Amba / KAAP / Skudge
Sugar Factory, Amsterdam
zaterdag 30 juni 2018
Ali B / Gabbers / Martijn Koning / Najib Amhali / Roué Verveer
Ziggo Dome, Amsterdam
11:00
City Proms
Neushoorn, Leeuwarden
12:00
Antwerp Metal Fest
Bouckenborgh, Merksem
14:00
De Grote Ukelele Show
Zuiderparktheater, Den Haag
15:30
The Dutch
Wim's Muziekkelder, Doetinchem
16:30
Bredaas Mannenkoor / StarFish Taxi
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
18:00
Reggae In Town
Grounds, Rotterdam
19:30
Harmonie Amicitia Vilt - Jubileumconcert
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:30
Bloody Sabbath / Purple Shade
Baroeg, Rotterdam
19:30
Een Magisch Oz
Openluchttheater De Pinkenberg, Rozendaal
Gov't Mule
TivoliVredenburg, Utrecht
Marillion
Wilminktheater, Enschede
20:00
Verdi: Un Ballo in Maschera door Opera Zuid
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
HoessenbOSS: Edwin Berg - Berg & Bach
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
La Coka Nostra
Q-Factory, Amsterdam
The Nomads
Grenswerk, Venlo
20:00
Engbergen zingt Hollands
Openluchttheater Engbergen, Voorst
De Dijk (Metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Finale Stand Out + Nanah Dae + Radi-R
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Popkoor Haarlemmermeer
Duycker, Hoofddorp
20:00
Big Ass Metal Fest met Agonized / bloodgod
dB's, Utrecht
20:15
Key2Singing
Goede Herderkerk, Zoeterwoude
20:30
Hermine Deurloo Kwartet
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
The Adele Project - An Evening with the music of Adele
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Ramón Valle
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Gunter Lamoot / Piet De Praitere
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Boris - Keep the funk alive
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Horns Inda House
Vorstin, Hilversum
21:00
The Dawn Brothers
Bostheater Ommen, Ommen
21:00
Fonkel
De Peppel, Zeist
21:00
CRX
Paradiso, Amsterdam
21:00
JAYA
Stathe, Utrecht
21:00
3PointLanding / Cosmute / Tully Monster
Fluxus, Zaandam
22:00
Boef
Futur, Turnhout
22:00
Reünie: 30 jaar terug in de tijd
So What!, Gouda
23:00
Diep In De Groef
EKKO, Utrecht
23:00
Official Awakenings Festival Afterparty
Paradiso, Amsterdam
23:30
HOWRAH
Vera, Groningen
23:45
Oskar Offermann & Levon Vincent announcement after 27.04
Sugar Factory, Amsterdam
23:45
GAPS: Kingsta EP Releaseparty
Luxor Live, Arnhem
zondag 01 juli 2018
11:00
City Proms
Neushoorn, Leeuwarden
13:00
Minsekinder Limboot
Grenswerk, Venlo
14:00
Disco Zonder Drempels
P3, Purmerend
14:00
Inge Frimout-Hei & Kyra Frimout
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
15:00
Adam Holzman
Duycker, Hoofddorp
15:30
Patriot Ghosts
Patronaat, Haarlem
16:00
Togo All Stars
Pllek, Amsterdam